Skocz do zawartości

Czy jest w Szczecinie konkretny Adwokat w /s rodzinnych ?

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:40

Godna polecenia

#42 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 21:18

Oczywiście, że tak. Bez problemu można znaleźć takiego adwokata i jest nim Michał Gajda. Jego kancelarię można znaleźć na ulicy Księcia Bogusława. Koniecznie musisz sprawdzić sobie i umówić się na spotkanie. Udało mi się czytać wiele pozytywnych opinii na jego temat.

#43 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 07:01

Sprawy rodzinne (rozwód cywilny) pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam do moich artykułów na Portalu Infor.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#44 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:37

Adwokatów u nas w Szczecinie mnóstwo, niestety kilku z nich zawiodło mnie zarówno co do jakości obsługi jak i skuteczności, mogę podać listę i namiary do adwokatów z którymi warto współpracować i powierzyć swoje sprawy jak jest taka potrzeba, kolejność przypadkowa, sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie, jedni wolą starszych i z ogromnym stażem , inni przeciwnie wolą młodszych, bo aktualizują wiedzę, są mocno nastawieni na wygraną i na klienta, a więc polecam wszystkim  : Łyczywek czyli mec Łyczywka i jego córkę Hannę, Łysakowski Jakub ( do spraw tylko karnych) , z młodszych Tumielewicz Krzysztof, Juchno-Marcjan Agnieszka i Niedźwiedzka.

#45 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 17:22

Polecam adwokata Łukasza Leończyka z Polic. Niezwykle empatyczny i wyrozumiały, trochę nawet psycholog. Stanowi niezłe wsparcie na sprawie ale i poza nią. Nie czaruje i . nie ukrywa swojej opinii, rzetelnie informuje o ryzyku. Przekonał Sąd, że ojciec ma takie same prawa jak matka a nawet dzięki niemu udało mi się przejąć opiekę nad synem 

#46 annna sarnecka

annna sarnecka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2020 - 20:16

Ja korzystałam z pomocy adwokat Katarzyny Marii Korgól. Wybrałam panią adwokat kierując się licznymi opiniami, jest bardzo znana w Szczecinie. Uprzejma, kompetentna i nieustępliwa w sądzie. Rozwód zakończył się zgodnie z moimi oczekiwaniami. 

#47 kornat

kornat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2020 - 20:23

Również polecam z czystym sumieniem kancelarię adwokacką Katarzyny Korgól. Pani mecenas pomogła mi w sprawie rodzinnej. Dzieciaczki są ze mną:)

#48 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 11:32

zdecydowanie kancelaria PB Patrycja Bukowska i Tomasz Trzaskowski - to małżeństwo prawników są efektywni i bawią się z tematem 

#49 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2020 - 22:35

Polecam adwokat Agnieszkę Kostrzewską. Zajmuje się niemal wyłącznie sprawami rodzinnymi i karnymi. Rzeczowa i konkretna. tel. 604 42 92 42 akostrzewska@proreta.pl

#50 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 381 postów

Napisano 28 lipiec 2020 - 19:17

Oczywiście, że tak. Bez problemu można znaleźć takiego adwokata i jest nim Michał Gajda. Jego kancelarię można znaleźć na ulicy Księcia Bogusława. Koniecznie musisz sprawdzić sobie i umówić się na spotkanie. Udało mi się czytać wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Również polecam mecenasa Gajdę. Tutaj https://gajda-adwokat.pl/ znajdziecie na niego namiary. To bardzo dobry prawnik, z dużą wiedzą i też po prostu miły człowiek, co naprawdę wiele ułatwia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych