Skocz do zawartości

Czy jest w Szczecinie konkretny Adwokat w /s rodzinnych ?

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-dziadek58

Guest_-praw-dziadek58
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 16:08

kiedy 7 lat temu na rozprawie zwróciłem uwagę że szanowna ex małżonka zapomniała oprócz zaśw. z umowy o pracę (550zł netto :-D ) zaświadczenia o prowadzonym od 15 lat dochodowym biurze rachunkowym....sędzia zapytała tylko "dlaczego Pani nic nie powiedziała"
Niech to będzie puentą naszych rozważań. Cyrk na kółkach.

#2 Guest_-praw-dziadek58

Guest_-praw-dziadek58
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2008 - 11:10

Witam (Przyjacielu),piszesz mi przyjacielu ,(to dobrze ,bo pewnie znasz problem .To fakt
ze (Burwy) sadowe robia co chca .W mojej sprawie i moich rodzicow ,juz wydalem kase na p.Mecenas z Gryfina ,ktora ani razu nie zabrała głosu na rozprawie a było ich kilka .
Zdeterminowany trafiłem po porade do p.Mec Dobrowolskiej ,(ona tak duzo sie deklaruje na tym forum )ale zrezygnowałem po prostu nie stac było mnie na takie Honorarium .
Dziwne ,jest to ze Matka ,moze(opuszczac ,rozprawy ,pyskowac ,do sedziny na sali sadowej i co (NIC) ,Kazdy facet juz dawno by placil ,albo siedział za obraze sadu.Sprawa mojego dziecka jest juz tak znana ze jeden z młodych Adwokatów ,z ktorym ,rozmawiałem na korytarzu ,w sadzie ,powiedział ,mi ze to proste jak drut ,a sadu celowo to przewleka na korzysc matki . Smutne to ale prawdziwe .Pozdrawiam Tata .

#3 Guest_-praw-jaworski70

Guest_-praw-jaworski70
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 20:03

piszesz całą prawdę, znaną od pokoleń, dodam tu jeszcze przestarzały krio z 1964 roku. Nie ma w Polsce uczciwego adwokata który podejmuje się spraw o których piszesz, ponieważ każdy uczciwy adwokat wie że przegra, coś tam ugra ale w końcu przegra. Znam tylko tylko jednego adwokata który podjął się sprawy o alimenty...klientką była jego córka. Nie pomogłem, wiem, ale life is brutal and full of zasadzkas.

#4 Guest_-praw-dziadek58

Guest_-praw-dziadek58
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 16:08

Zapraszam ,konkretnych adwokatów ,ktorzy potrafia przekonac sad ,ze dziecko ,to nie zabawka ,i matka nie moze byc bezkarna a sady sa pobłazliwe dla takich matek ,ktore maja w d...pie prawo ,pomimo ze dowody ,i fakty swiadcza o tym ze powinny byc ukarane maksymalnie ,z tego co pisza ,matki skrzywdzone na Forum ,wynika rozpacz ,jakie one poszkodowane (oczywiscie sa takie matki i sprawy) ale czy ktoras matka napisze ze i kobiety sa rozne i poprze mezczyzn? Czy tylko ,kasa .kasa .alimenty , adziecko najmniej wazne!

#5 Guest_mars

Guest_mars
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:49

Polecam Aleksandrę Bublewicz bardzo dobra w cywilu i rodzinnych

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 20:07

A jakiś namiar na Panią Aleksandrę Bublewicz?

#7 marcinkos

marcinkos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 luty 2016 - 22:49

Ja polecam adwokat Joannę Nowicką - Mosiądz już jestem po rozwodzie ,moja ex niestety okazała się straszną babą , a Pani  Nowicka- Mosiądz bardzo mi pomogła. Udało mi się dogadać z byłą kobietą co do alimentów, kontaktów z dziećmi , a zapowiadało się ,,pranie brudów" latami. Poza tym nie wydałem fortuny i jestem zadowolony.

#8 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 22:53

Siostra w Szczecinie korzystała z pomocy pana Wojciecha Chmuraka http://kancelaria-chmurak.pl/i dobrze go oceniała, że bardzo kompetentny i uprzejmy. 

#9 Marcin65

Marcin65

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 październik 2016 - 10:56

Ja mogę polecić od siebie adwokata rodzinnego Bartosza Sochaja http://sochaj.com.pl...prawy-rodzinne/ Spotkałem go na swojej drodze z polecenia kogoś innego i mimo bardzo dużej natarczywości i złośliwości ze strony żony przebrnąłem przez sprawę rozwodową dosyć szybko. Naprawdę dobry specjalista w tej dziedzinie.

#10 Guest_marika_45

Guest_marika_45
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 16:21

Również polecam pana Wojciecha J. Chmuraka jedne z najlepszych prawników z jakimi przyszło mi współpracować do tej pory. Bardzo konkretny z przyjemna aparycja, odpowiednim doświadczeniem oraz wiedzą. Śmiało można do niego iść i się radzić ;)

#11 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 11:17

Polecam MEcenas Agatę Urbanowską, jest młodą adwokatką, ale ma energię potrafi walczyć. Nie dosc ze podtrzymywała mnie na duchu podczas całego procesu, to dzieki niej uzyskałam orzeczenie zgodnie z ktorym mogłam eksmitowac meza, ktory mnie gnębił. Poza tym nie obiecuje złotych gór tylko jasno wskazuje jakie są szanse. Ma kancelarie na Ściegiennego 6/2 nie znam adresu strony internetowej 

#12 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 09:30

Witam,
z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam do moich artykułów na Tymże Portalu względnie mój blog.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#13 andrzejHelp

andrzejHelp

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 07:28

Polecam Panią Aleksandrę Bublewicz

#14 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:59

Mieliśmy okazje korzystać z oferty www.kancelaria-chmurak.pl, ta propozycja już widzę, że padła wiec dodam tylko od siebie, że u ans również ten radca prawny się jak najbardziej sprawdził. Miła współpraca, wszystko od samego początku klarowne, również polecam.

#15 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 10:31

Polecam Adwokat Agatę Urbanowską w sprawach rodzinnych, tutaj podsyłam stronę internetową Pani Mecenas www.adwokat-urbanowska.pl Ja bylam zadowolona z uslug, dobry kontakt i telefoniczny i mailowy i duza wiedza

#16 HighIT

HighIT

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:05

Zaktualizuję temat o dodanie kancelarii Pawelczak. Fajnie i prężnie rozwiająca się kancelaria radcy prawnego Doroty Pawelczak. Jej  dotychczasowe doświadczenie wygląda całkiem przekonująco http://kancelariapaw...l/zakres-uslug/. Co sądzicie?

#17 Guest_gdzie jesteś zośka agniesz

Guest_gdzie jesteś zośka agniesz
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 07:30

gdzie jesteś zoska czy agnieszka

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:21

boi się cywilnych

#19 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 21:33

http://www.kancelaria-chmurak.pl/ dobra oferta, cenowo też korzystnie, więc bez problemu właśnie przeciętnego kowalskiego jest stać na to, aby po prostu mieć zapewnioną dobrej jakości i co najważniejsze kompleksową pomoc prawną. 

#20 Guest_miki

Guest_miki
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 10:34

Polecam robertmajchrzak.pl. Ma dobrą opinię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych