Skocz do zawartości

dobry prawnik Gliwice/Tarnowskie Góry/Zabrze

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 12:06

szukam osoby godnej polecenia, mogącej reprezentowac stronę w sprawie o podział majątku pomiędzy małżonkami po rozwodzie

#2 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 19:24

Proszę skorzystać z wyszukiwarki kancelarii dostępnej po prawej stronie.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 15:16

może napiszę inaczej - szukam sprawdzonej kancelarii, a więc rady kogoś, kto korzystał z usług danego prawnika i poleca gorąco :)

#4 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 20:54

Damian Tomanek i Grażyna Tomanek.
www.adwokat-tomanek.pl
goraco polecam ; )

#5 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:08

polecam adw. Stanisława Janota, konkretna, doświadczona i bardzo kompetenta kobieta.

#6 Guest_justthe1

Guest_justthe1
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 16:31

Ja mogę Pani polecić kancelarię z Poznania . Majchrzak Brandt i wspólnicy.sp.k . Są bezkonkurencyjni . Życzę powodzenia .

#7 Guest_Dosia

Guest_Dosia
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 14:33

W TG polecam mec. Roberta Solgę. Rewelacyjny prawnik i przyjazna osoba.

#8 Guest_Krysiak2

Guest_Krysiak2
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 11:14

Polecam Pana Mecenasa Tomasza Kowalczyka,bardzo dobry adwokat, a do tego umiarkowane ceny, raty itp.

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 21:17

Od lat prowadze działalnośc gospodarczą w Gliwicachi z tego tytułu czesto korzystam z usług gliwickich mecanasów, przewinałem się przez większość kancelarii lokalnych gwiazd palestry, ostatnio trafiłem z polecenia znajomego do mec. Grzegorza Póda, ma kancelarię przy Sądzie na Wieczorka, ujmę wszystko w jednym zdaniu, facet jest niesamowity, kilka spraw załatwił mi od ręki, do bólu skuteczny:) Zawsze miałem problemy z odzyskaniem należności od kontrahentów, od kiedy korzystam z usług p. Pódy jestem w szoku, dotychczasowi pernamętni dłuznicy sami dzwonią do mnie z pytaniem czy mogą zapłacić tydzien poźniej...:) Mec. ma skuteczność "ukraińskiej firmy windkacyjnej" (zreszta taka ma opinie w branży), nie chciałbym być przez niego scigany:)
Polecam:)

#10 Guest_mariola

Guest_mariola
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 16:50

moge tylko potwierdzic, ze mec. Grzegorz Póda jest bardzo skuteczny, nie wiem jak w innych sprawach, ale mój rozwód załatwił koncertowo, a do tego jest przystojny:))

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 22:13

mi pomagała mecenas pogoda z katowic, świetna specjalistka!

#12 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 09:31

Z mojej strony mogę polecić pana Krzysztofa Pietrasińskiego. Więcej informacji na jego temat można znaleźć tutaj - www.adwokatpietrasinski.pl

#13 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:57

zgadzam sie z mariola ,mnie również koncertowo rozwiódł :)) a alimenty wywalczył wyższe niż oczekiwałam :)

#14 Guest_Uważajcie

Guest_Uważajcie
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 17:14

Pan Póda często sam sobie pisze komentarze :) Oczywiście niesłychanie pozytywne....

#15 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 01:21

Od lat prowadze działalnośc gospodarczą w Gliwicachi z tego tytułu czesto korzystam z usług gliwickich mecanasów, przewinałem się przez większość kancelarii lokalnych gwiazd palestry, ostatnio trafiłem z polecenia znajomego do mec. Grzegorza Póda, ma kancelarię przy Sądzie na Wieczorka, ujmę wszystko w jednym zdaniu, facet jest niesamowity, kilka spraw załatwił mi od ręki, do bólu skuteczny:) Zawsze miałem problemy z odzyskaniem należności od kontrahentów, od kiedy korzystam z usług p. Pódy jestem w szoku, dotychczasowi pernamętni dłuznicy sami dzwonią do mnie z pytaniem czy mogą zapłacić tydzien poźniej...:) Mec. ma skuteczność "ukraińskiej firmy windkacyjnej" (zreszta taka ma opinie w branży), nie chciałbym być przez niego scigany:)
Polecam:)

Twórczość Pana mecenasa.....lepszy z niego pisarz niż radca:):)

#16 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 01:22

Pan Póda często sam sobie pisze komentarze :) Oczywiście niesłychanie pozytywne....

To prawda:):) masakra:) UWAGA!!! na powieściopisarza:)

#17 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 01:25

...hmmm.....pan mecenas jest już na każdym forum......jako niezwykłej urody specjalista:)

#18 Guest_Tenia

Guest_Tenia
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 19:01

Chyba komuś pan puda na odcisk nacisnąć skoro ktoś tyle trudu sobie zadał aby go obrażać... Konkurencja czy skrzywdzonych skrzywdzonych kobieta?:)

#19 Guest_Hela258963

Guest_Hela258963
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 00:23

Bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam na ich temat: http://www.kancelaria-wylag.com Może skontaktuj się z nimi?

#20 Guest_Asmondee

Guest_Asmondee
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 11:32

Gdybyś potrzebował bezpłatnej porady prawnej , polecam Ci się skontaktować z którąś z tych instytucji :

http://pytaniaiodpow...prawne-gliwice/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych