Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

144 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_janka

Guest_janka
  • Goście

Napisano 29 maj 2021 - 13:04

A od prawa spadkowego kogoś dobrego polecicie? Niestety czeka mnie sprawa w sądzie, szukam profesjonalnego wsparcia w tej dziedzinie. Niestety budżet ograniczony, także cena ma dla mnie znaczenie.

#142 Guest_lotek

Guest_lotek
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2021 - 18:28

Sprawdź sobie mecenasa Mindykowskiego, ma kancelarię prawną w Gdańsku przy UPHAGENA 17, z pewnością będzie w stanie pomóc, ma duże doświadczenie w takich sprawach. 

#143 koli

koli

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 18 czerwiec 2021 - 22:57

Sprawdź sobie mecenasa Mindykowskiego, ma kancelarię prawną w Gdańsku przy UPHAGENA 17, z pewnością będzie w stanie pomóc, ma duże doświadczenie w takich sprawach. 

Pierwszy raz usłyszałam o tym prawniku od koleżanki, która brała rozwód, bardzo go chwaliła, ale wiem, że on sprawami spadkowymi też się zajmuje, to są jego dwie główne specjalizacje, wiec pewnie warto wziąć go pod uwagę. Sama jestem w trakcie poszukiwania prawnika od rozwodu i chyba właśnie na jego wsparcie się zdecyduje. Niby mamy intercyze, ale pozostaje kwestia opieki nad dziećmi i alimentów... także może być grubo.

#144 felicja86

felicja86

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 czerwiec 2021 - 20:46

To spokojnie Mindykowski da radę, oczywiście w granicach rozsądku możecie negocjować, jest w tym dobry. Zaufaj jego doświadczeniu i wiedzy, sprytowi i instynktowi

#145 felicja86

felicja86

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 27 czerwiec 2021 - 18:44

zadzwoń albo pisz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych