Skocz do zawartości

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

125 odpowiedzi w tym temacie

#121 boddekk

boddekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 11:42

Ktoś wyżej wspominał o Trójmieście, a mnie własnie potrzebna jest porada prawna. Powiedzcie mi jeśli coś wiecie na ten temat kancelaria w gdańsku dobrym wyborem? . Może jesteście w stanie polecić mi jakąś na prawdę dobrą i sprawdzoną kancelarię, która może mi ich udzielić?

#122 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 17:46

Zdecydowanie polecam nowo otwarty oddział kancelarii Klisz i wspólnicy, zrobili świetne pierwsze wrażenie, a poza tym wcześniej filia we Wrocławiu prowadziła moją sprawę i obsługa na światowym poziomie

#123 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 06:40

Witam,

natomiast Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog oraz do moich artykułów na Tym Portalu:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#124 mari8

mari8

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 19:22

Ja korzystałam z pomocy tej kancelarii prawnej http://www.consulti....prawna-gdansk/. Pomogli mi bardzo w wielu sprawach,pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę i ludzkie podejście do Klienta!!

#125 Guest_relka

Guest_relka
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:56

Adwokat Cejrowski. Duże doświadczenie  w wielu dziedzinach prawa, mi pomógł w sprawie karnej, dość skomplikowanej i wszystko zakończyło się pomyślnie. Ogromna wiedza. 

#126 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 02 październik 2019 - 10:08

W Gdańsku w sprawie rozwodowej reprezentowała mnie Pani adwokat Duks-Taniewska z kancelarii www.duks.pl. Udało mi się uzyskać opiekę nad córką i wywalczyć należące się alimenty w takiej kwocie, jakiej oczekiwałam. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy