Skocz do zawartości

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

130 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Dakota

Guest_Dakota
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 13:29

Kancelaria Adwokacka Cejrowski z Tczewa jest godna polecenia. Mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z wielu dziedzin prawa. Mi pomógł w sprawie o zasiedzenie. 

#102 kendi

kendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 18:16

W mojej sprawie idealnie sprawdził się adwokat Igor Klimkowski więc z pewnością i z tą sprawa sobie poradzi.

#103 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 12:01

Polecam skontaktować się z adwokaciolesno.pl, specjaliści na najwyższym poziomie!

#104 Guest_WIT

Guest_WIT
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 15:27

Również polecam mec. Igora Klimkowskiego nr kontaktoyw do dniego 600365228. Prowadził moją sprawę o zasiedzenie (I C 856/16) i wygrał w 100%. Polecam. 

#105 Guest_Kinga Sz.

Guest_Kinga Sz.
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:40

Moją sprawą zajmował się mec. Igor Klimkowski. Sprawa po kilku miesiącach zakończyła się dla mnie sukcesem - wina męża, dzieci przy mnie, wysokie alimenty w tym również na mnie, władza rodzicielska męża ograniczona, kontakty bardzo wąskie - w obecności kuratowa i w moim miejscu zamieszkania. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Bardzo się cieszę że wybrałam mecenasa oraz swojej przyjaciółce którą również rozwodził - że mi go poleciła. Rzeczowy, konkretny. Przygotowywał mnie na każdą rozprawę i pytania do świadków. polecam każdej kobiecie. Myślę że mecenas nie będzie miał nic przeciwko jak pozostawię do niego nr 600 365 228.

#106 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 14:01

już następny pacan zmieniając nicki podsuwa reklamę nieudacznika, jak taki dobry to czemu tu naganiaczy wysyła?

#107 Guest_PACAN

Guest_PACAN
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 14:07

Również polecam mec. Cejrowskiego.

#108 Guest_GOŚĆ

Guest_GOŚĆ
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 16:06

Cejrowski przestań wysyłać naganiaczy.... Wszystkie fora są tobą zapchane

#109 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:09

Polecam kancelrię https://grzybkowskiguzek.pl

#110 Guest_wito

Guest_wito
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 20:47

Skontaktuj się z mecenasem Pawłem Cejrowskim lub Igorem Klimkowskim: 600365228 - to najlepsi adwokaci od tego typu spraw w trójmieście. Znają sie na rzeczy. Są autorami artykułów o tej tematyce.

#111 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 15:49

moja córka rok temu się rozwodziła i razem odwiedziłyśmy kilka kancelarii, ale ostatecznie sprawę powierzyłyśmy mec. Igorowi Klimkowskiemu. Wspaniały i niezwykle kompetentny człwoiek. Na bieżąco była informowana o sprawie, zawsze Pan mecenas odpowiadał na wszelkie wątpliwości.

#112 Guest_Kic

Guest_Kic
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 13:21

Barowiak - specjalista od spraw podatkowych

#113 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 19:47

Wybór prawników w Trójmieście jest na prawdę duży więc i trudno zdecydować komu zaufać. Ja osobiście popytałam wsród znajomych  i ostatecznie pomógł mi mec. Klimkowski i nie zawiodłam się, rozwód, alimenty, podział majątku, wszystko sprawnie i najważniejsze pozytywnie dla mnie.

#114 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:16

mi mega pomógł adwokat www.piotrbanczyk.pl :-) polecam

#115 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 12:02

Poszłam z polecenia do mec. Klimkowskiego. Sprawa może nie była zbyt trudna ale bardzo stresująca. Ciężko mi ocenić fachowość, nie znam się na tym, ale czułam się zaopiekowania. Generalnie polecam.

#116 topadwokat

topadwokat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:40

Polecam Joanna Daczyńska - dobry adwokat rozwodowy w Gdańsku - skuteczne sprawy o rozwód, podział majątku wspólnego, umowy majątkowe, ustalenie kontaktów, alimenty, mediacje.

#117 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:39

Bardzo polecam pana mecenasa Klimkowskiego poprowadził moją sprawę rozwodową szybko, sprawnie i świetnie merytorycznie. Wyrok w calosci uwzglednial moje żądania, mało tego udało mu się przekonać moją żonę do wielu ustępstw czego mi sie nie udało przez 20lat małżeństwa  Polecam i na pewno jeszcze kiedys skorzystam z pomocy prawnej

#118 Guest_amad

Guest_amad
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 18:28

Proponuję Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Duże doświadczenie, szeroki zakres specjalizacji i doskonałe podejście do klienta.

#119 Guest_Iwa

Guest_Iwa
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:34

Mi pomógł mecenas Klimkowski. Naprawdę polecam. Gdybyś chciała pozostawiam nr 600 365 228

#120 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:56

Widzę, że bardzo dużo pozytywnych opinii o mecenasie Klimkowskim i powiem szczerze ze wcale się nie dziwię. To naprawdę bardzo dorby specjalista. Mnie również pomógł i jstem mu za to bardzo wdzięczna. Polcecam każdemu kto chcce mieć dobrze poprowadzoną sprawę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych