Skocz do zawartości

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

130 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Jenni

Guest_Jenni
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 11:11

Znajoma miała bardzo podobny problem. Niedaleko Gdańska, w Tczewie, kancelarię ma pan Cejrowski i bardzo jej pomógł. Nie tylko wygrać, ale też zrozumieć jak to wszystko działa żeby później wiedziała do czego ma prawo a do czego nie. Rzetelny i zaangażowany w sprawy których się podejmuje, dlatego bardzo polecam

#82 Guest_Bajka

Guest_Bajka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:54

TYLKO Tczew i TYLKO Pan Cejrowski. Taki adwokat to skarb! Potrzebowałam pilnie pomocy, wyciagnął mnie ze strasznej sytuacji, nie będę się w to zagłębiać. Mija już drugi rok, ja wciąż jestem w szoku, że udało się mu to tak łatwo. Taktykę miał taką, że drugi adwokat już w połowie rozprawy nie wiedział co ma ze sobą zrobić. Genialny, profesjonalny i godny zaufania jak również polecenia! Dzwoń, umawiaj się i nie masz się czym martwić. Wygrywa każdą sprawę!

#83 Guest_Stefania

Guest_Stefania
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:34

Ja również mogę potwierdzić skuteczność adwokatów od Cejrowskiego. Prowadzili trzy moje sprawy firmowe i wszystkie gładko wygrane. Zawsze przygotowani, do sprawy podchodzą rzetelnie. Warto im zaufać, bo znają się na rzeczy.

#84 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 21:42

DObrym adwokatem z Gdańska jest Adam Przała z kancelarii www.adwokaci.gdansk.pl,  prosze sie tam udać, słyszalam że potrafi pomóc ludziom w sytuacjch beznadziejnych.

#85 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 12:50

Polecam Mecenas Annę Kołodziejską z Gdańska z Szymanowskiego 2. Mogę podać jej nr 509-855-591.

Powiem tak-konkretna babka,  ogień na sali rozpraw, bardzo duża wiedza i doświadczenie, nie owija w bawełna, mówi jak jest a nie jakby klient chciał uslyszec, do tego duża empatia, zawsze służy radą, cały jej zespól super polecam

Mi prowadziła rozwód z podziałem majątku i jestem bardzo zadowolona

#86 Guest_Renka

Guest_Renka
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 23:35

Ja również mogę potwierdzić skuteczność adwokatów od Cejrowskiego. Prowadzili trzy moje sprawy firmowe i wszystkie gładko wygrane. Zawsze przygotowani, do sprawy podchodzą rzetelnie. Warto im zaufać, bo znają się na rzeczy.

To fakt, Adwokat Cejrowski jest bardzo dobry.
Ja mieszkam w Tczewie i stąd mogę polecić. Nie wiem jak to jest u innych, ale u niego na 15 pytań 15 odpowiedzi, sypie przepisami widać, że zna się na rozwodach, z tego co mówił ma 20letnie doświadczenie.

#87 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 19:52

Adwokat Małgorzata Koprowska Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego

#88 JoankaW

JoankaW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 16:57

Straszne, że takie rzeczy dzieją się w Polsce :( Znajoma została sama z dwójką dzieci, bo były partner ją oszukał i zostawił z długami, ale wiem, że pomogła jej adwokat Natalia Zielmachowicz, bardzo sobie chwaliła, bo wszystko udało się pozytywnie zakończyć.

#89 Guest_agat

Guest_agat
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 10:06

Jeśli mogę Ci zaproponować dobrą kancelarię z Trójmiasta, to koniecznie skontaktuj się z Kancelarią Radcy Prawnego Natalią Zielmachowicz. Pomogą Ci w rozwodzie, a specjalizują się również w ustalaniu alimentów, podziale majątku; nakazaniu, zmianie, uchyleniu wypłacenia wynagrodzenia za pracę do rąk drugiego małżonka, rozstrzyganiu spraw istotnych dla rodziny itp. Warto powierzyć im swoją sprawę. 

#90 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:48

Korzystałem w ostatnim czasie z usług radcy prawnego w Gdańsku. Zależy jaka sprawa, jeśli wystarczy radca, to śmiało polecam www.kancelariatomczyk.pl. Pan poświęcił mi mnóstwo czasu, wszystko skrupulatnie wytłumaczył. Poza tym to życzliwy i ciepły człowiek. Oprócz tego wcale dużo mnie to nie kosztowało.

#91 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:10

ja mogę Ci polecić kancelarię piotrbanczyk.pl

#92 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:34

Z uwagi na zamknięcie Platformy blogów na Onecie podaję nowy link, pod którym można znaleźć moje analizy dot. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa:
uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl

jak i zapraszam do artykułów na Tymże Portalu
Pozdrawiam
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
a.bolesta@op.pl

#93 Guest_Emilia72

Guest_Emilia72
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 07:50

Spróbuj u adwokata - Wojciecha Borowika. Ja też wcześniej spotkałam się z olewczym stosunkiem poprzedniego adwokata nie dość że człowiek przeżywa traumę związaną z rozwodem to jeszcze adwokat potrafi popsuć człowiekowi nerwy... dlatego podziękowałam za współpracę i z polecenia znajomej skontaktowałam się z mecenasem Borowikiem -  rzetelny adwokat który mnie nie zbywał tylko traktował poważnie i profesjonalnie 

#94 twoko

twoko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:27

Rozwody Gdańsk - https://adwokatborowik.pl Rozwód to trudne wydarzenie w życiu. Szczególnie ważna jest wówczas pomoc doświadczonego prawnika. Profesjonalni adwokaci z długą praktyką w prowadzeniu rozwodów i spraw z zakresu prawa rodzinnego zapewnią kompleksową pomoc. Adwokaci z kancelarii w Gdańsku podczas spraw związanych z rozwodami i opieką nad dziećmi skupiają się zarówno na rozwiązaniu sporów między małżonkami, ale także na ukierunkowaniu postępowania rozwodowego mając na uwadze dobro małoletnich dzieci.

#95 Guest_imen

Guest_imen
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 12:54

Warto zapoznać się w tym celu z Rankingiem Prawników (prawnikzpolecenia.pl), gdzie znajdziecie różne oferty prawników z wybranych przez Was miejscowości. Każdy z nich ma osobny profil, na którym znajdziecie jego specjalizację. To znaczna oszczędność czasu. Poza tym znajdują się tam również opinie klientów na ich temat, co daje obraz prawnika, z którego usług zamierzacie skorzystać. 

#96 Marek_BMW

Marek_BMW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:29

Polecam adwokata Pawła Lenartowicza z Gdańska to jest jego strona internetowa http://kancelarialenartowicz.pl 

Polecił mi go kolega, któremu Pan mecenas poprowadził sprawę o jazdę pod wpływem alkoholu, z pozytywnym skutkiem bo ostatecznie zakończyło się umorzeniem i kumpel ma czysta kartotekę karna. W mojej sprawie było wykroczenie i udało się zakończyć na Policji, więc warto nie czekać aż sprawa trafi do sądu i pogadać z jakimś adwokatem.

#97 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:34

ja ze swojej strony polecam Annę Kołodziejską, zarazem waleczną ale pełną empatii na sali! negatywne opinie na jej temat, które mogą się pojawic to od stron przeciwnych, które przegrały sprawę. podaje do niej nr do biur 58 345 37 56

#98 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 10:22

jeśli mogę rozwinę się trochę ...byłam na 3 konsultacjach w sprawie rozwodu u radców i adwokatów, trzecim z nich była radca prawny Anna Kołodziejska, konsultacja nie należała do najprzyjemniejszych, bo otworzyła mi trochę oczy na świat, przede wszystkim wytłumaczyła mi czego mogę sie spodziewać w sądzie, jakie mam realne szanse i co mogę ugrać, głównie chodziło o władze rodzicielską i widzenia z dziećmi. Otrzymałem też inne cenne, życiowe wskazówki. Waleczna na sali, jej wspólpracownicy bardzo kompletentni. Warta każdych pieniędzy! Pracę wykonuje solidnie, pisma procesowe bardzo profesjonalne.

Kancelaria mieści się w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego 2/2.11 a numer komórki 509855591

#99 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 629 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 22:51

Znalezienie dobrego adwokata lub kancelarii nie jest proste. Słyszałem odnośnie kilku spraw że jedna kancelaria prawna jest bardzo skuteczna - chodzi mi o tę http://radcaprawny-trojmiasto.pl :-). Ma specjalistyczne działy oraz dobrych prawników. Jeśli nie wiesz, gdzie zgłosić się o pomoc, to miejsce jest idealne!

#100 Guest_Anetta

Guest_Anetta
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 13:56

Z Gdańska ciężko, ale z Tczewa zdecydowanie warto zwrócić się do Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza. Z każdym pytaniem mogłam się zwrócić i nigdy nie pozostałam bez odpowiedzi. Bieżący kontakt. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych