Skocz do zawartości

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

125 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 14:30

zgadzam się , popieram i również polecam Mecenas Annę Kołodziejską, w sprawach rodzinnych i spadkowych jest niezastąpiona.

#42 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 16:04

Mecenas Kołodziejska- specjalizuje w szeroko pojętym prawie cywilnym w szególności prawie rodzinnym i spadkowym, prawie pracy! polecam, przujmuję w Gdansku - Wrzeszczu. 509855591

#43 Guest_ddr

Guest_ddr
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:58

W gdańsku nie powinno być problemów ze znalezieniem dobrego papugi smile.png

Kołodziejska - ok. Dobry jest jeszcze Jaworski (nr kom: 607 365 122) i Mindykowski (nr kom. 530732915).

O każdym z powyższych słyszałem dobre opinie jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe.

#44 Guest_Annka27

Guest_Annka27
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 10:57

Do Tczewa nie ma daleko. A tylko stąd znam dobrego i skutecznego adwokata. Mało takich w pomorskim. Cejrowski.pl ma naprawdę dobre podejście i spokojny człowiek, ale na rozprawie zawalczy.

#45 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 10:22

Witam. Szukam dobrego adwokata. Jestem samotną matką dwójki dzieci w tym jednym z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim. Złożyłam wniosek o pozbawienie praw rodzicielskich ojca który od przeszło 7 lat nie interesuje sie dziećmi. Z racji że nie pracuje ąd chce mi ograniczyć prawa, proszę o jakieś namiary na dobrego prawnika

#46 Guest_usna

Guest_usna
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 11:33

Co prawda z Tczewa, ale mogę polecić sprawdzonego adwokata. cejrowski.pl

#47 Guest_marts.ll

Guest_marts.ll
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:22

Wiem, że na 100% adwokaciolsztyn.pl mają dwudziestoczterogodzinny panel konsultacji w krytycznych sytuacjach. Mam do nich kontakt, ponieważ przymknęli mojego brata, właściwie przypadkowo. Adwokat zjawił się w nocy i nam pomógł profesjonalnie. Jego zaangażowanie sprawiło, że brata błyskawicznie wyciągnięto z aresztu. Dziwne przypadki chodzą po ludziach i jednak wartościowy kontakt do adwokata się przydaje. Nigdy nie sądziłem, że coś takiego spotka moją rodzinę, więc tym bardziej kancelarii należą się podziękowania.

#48 Guest_izjonerka

Guest_izjonerka
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:41

Ja się zwróciłam w potrzebie do cejrowski.pl z Tczewa i nie zawiodłam się na tej decyzji. Współpraca ułożyła się bardzo pomyślnie, a sprawa potoczyła po naszej myśli.

#49 Guest_xzv

Guest_xzv
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:36

Cejrowski z Tczewa jest bardzo skuteczny, znam go też z innych spraw...

#50 Guest_maltan

Guest_maltan
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:40

Bardzo kompetentny, zawsze dobrze przygotowany. Można na nim polegać, bo nie ma słabych punktów, stara się każda sprawę poprowadzić po myśli osoby, która ją zleca. Dobrze wspominam współpracę.

#51 Guest_Manierska

Guest_Manierska
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 21:46

Cejrowski z Tczewa jest bardzo skuteczny, znam go też z innych spraw...

Zgodzę się. Prowadził moją sprawę, a pomiędzy Gdańskiem a Tczewem nie jest daleko. www.cejrowski.pl Jak dla mnie bardzo kompetentny adwokat.

#52 Guest_onisz

Guest_onisz
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 13:29

Jeśli zależy Ci na wiedzy i doświadczeniu to na pewno Cejrowski świetnie wpasuje się w Twoje potrzeby.

#53 Guest_sebastian

Guest_sebastian
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:48

Nikt inny tylko Mecenas Kołodziejska z Wrzeszcza. Zaangażowana, solidna, daję całą siebie i wygrywa! podaje numer do kancelarii 58-345-37-56

#54 Guest_sebastian

Guest_sebastian
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:49

Polecam Mecenas Kołodziejską

#55 Guest_dafka

Guest_dafka
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:30

Polecam pana Cejrowskiego (cejrowski.pl) bardzo ambitny, każda sprawa jest dla niego sprawą najwyższej wagi. Duża wiedza, ogromne doświadczenie.

#56 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 12:31

Polecam prawnika z Gdyni, Pana Krakowskiego. Myślę, że w takiej sprawie ważne by adwokat był dobrym specjalistą, ale także dobrym człowiekiem. 

#57 Guest_elejna

Guest_elejna
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 13:54

Myślę, że taka odległość nie powinna być żadną przeszkodą, zwłaszcza, że przynajmniej wiesz, że masz do czynienia z niezwykle doświadczonym adwokatem - cejrowski.pl

#58 Guest_legna

Guest_legna
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 09:18

Dokładnie! Z okolic Gdańska to nie ma lepszego jak cejrowski.pl

#59 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 14:25

A jeżeli chodzi o Gdynię, to dorzucę jeszcze od siebie mec. Zbigniewa Wensker. Nie będę podawał lokalizacji i danych kontaktowych, po prostu wrzucę stronę http://wensker.com.pl/lokalizacja.html

Od tego w sumie ona jest.

Posiada wieloletnie doświadczenie, zajmuje się sprawami związanymi z prawem cywilnym, rodzinnym, karnym itd.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 20:33

a jeśli w Gdańsku to na kłopoty tylko Bednarski

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych