Skocz do zawartości

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

126 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 19:42

Poszukuję bardzo dobrego adwokata który zajmie sie oszustwem w firmie w której pracował mój mąż !!!!! straciliśmy wiele wypłat przez pracodawce było tam wszystko od mobingu po zastraszanie !! pomocy !!!kasia20069@wp.pl mój e-mail

#22 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 15:12

A znacie może kogoś specjalizującego się w nieruchomościach - uregulowaniem kwestii własnościowych. Po prostu nie ma jednego ze spadkobierców od 15 lat i wszystko stoi, bo bez niego podobno się nie da.

#23 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 14:17

A znacie może kogoś specjalizującego się w nieruchomościach - uregulowaniem kwestii własnościowych. Po prostu nie ma jednego ze spadkobierców od 15 lat i wszystko stoi, bo bez niego podobno się nie da.

Mec. M. Mindykowski. On ma kancelarię we Wrzeszczu - tu masz namiar na niego - jego profil na gazecie - LINK

Taki po 40stce, ale już z dużym doświadczeniem. Powinien pomóc.

#24 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 19 październik 2015 - 09:27

Ze swojej strony mogę polecić tego radcę prawnego:

http://buczkowski-kancelaria.pl/- jest to dość znana kancelaria, która ma wieloletnie doświadczenie. Znajduje się w budynku handlowym Manhattan na gdańskim Wrzeszczu. Jest to radca prawny, który świadczy usługi osobom prowadzącym działalność gospodarczą ale zajmuje się również obsługą prawną firm oraz przedsiębiorstw. 

#25 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:41

Z całą odpowiedzialnością polecam radcę prawnego Annę Kołodziejską z Wrzeszcza- tel 509-855-591, przeszedłem drogę przez mękę dzięki mojej byłej żonie, a dzisiaj wygrałem tę wojnę. Rozwód nie jest z mojej winy, alimenty mam takie jakie uważałem za stosowne, widuje dzieci systematycznie i mam pełna władze rodzicielską. Podział majątku wypadł dla mnie bardzo korzystnie. Pani Anna wie co robi, nie tylko zna przepisy ale ma duże doświadczenie, niesamowite podejście do ludzi  i co najważniejsze nie zapomina o dobru małoletnich dzieci. Polecam, angażuję się pełna parą. Tomasz

#26 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:08

Ja mam sprawdzonego adwokata w Tczewie, dojazd tam nie zajmuje aż tak dużo czasu, a ja wiem, że mam kogoś komu mogę zaufać i na kim mogę polegać. Mówię o Kancelarii Adwokackiej Cejrowski.

#27 Guest_Ambasadorka

Guest_Ambasadorka
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:31

Mi bardzo pomógł Pan Cejrowski. Akurat jestem z Tczewa, więc wybrałam kogoś stąd, ale szczerze mówiąc wiele opinii na jego temat słyszałam zanim zdecydowałam się zwrócić do niego ze swoją sprawą. Polecam serdecznie.

#28 Guest_Agieszka

Guest_Agieszka
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:20

Mogę polecić adwokat Waśko z www.gromada-wasko.pl . Sama jest po rozwodzie, wie, co mówi i co to znaczy. Druga Pani adwokat też sympatyczna. Pozdrawiam

#29 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 14:20

Mnie reprezentował akurat pan Cejrowski na stronie są namiary ( www.cejrowski.pl ) W każdym razie udało nam się. Jestem po rozwodzie, w końcu szczęśliwa, że mam to już za sobą. 

#30 Guest_magdalena79

Guest_magdalena79
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 19:01

Polecam sprawdzić Gdańskie Centrum kancelarii Prawnych

#31 Guest_Lolek

Guest_Lolek
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 21:41

Witam!
Przez 6 lat mąż znęcał się nademną psychicznie, poniżał, gnębił, kontrolował. Jak twierdził, wszystko robił w imię miłości. W międzyczasie urodzłam dwie córeczki. Wciąż wierzyłam, że nam się uda. Tak bardzo pragnęłam i starałam się stworzyć kochającą się rodzinę! W Sylwestra 2010 mąż mnie zaatakował, uderzał głową o podłogę, rzucał mną,kopał i złamał obojczyk. Cudem uciekłam. Taraz jestem z dziećmi u moich rodziców.
Przyznam, że niebieskia linia, policja, szpital nie przynieśli mi oczekiwanej pomocy. Mam ochotę zadać pytanie -"Ile razy musi mnie mąż pobić, żeby ktoś mi pomógł, ochronił moje dzieci?" Nawet adwokat, któremu zapłaciłam twierdzi, że mam iść z mężem na terapię i że jedynym rozwiązaniem jest separacja, a na rozwód nie mam szans.
Czy jest w Gdańsku jakiś mecenas, który pomoże mnie i dzieci prawnie zabezpieczyć przed mężem?!
Mąż oczywiście wyraża teraz skruchę, mówi, że chodzi na terapię ale dowowdu na to nie chce mi dać. Ja się go boję!
Proszę o pomoc! Muszę walczyć o dzieci!

Witam

Jesli jest Pani zainteresowana to mogę polecić świetna Panią adwokat z Gdańska . Była ona m.in. przez wiele lat szefową prokuratury . Świetny karnista . W zawodzie od bardzo dawna  . Na sali sądowej jest bardzo ofensywna i nie odpuszcza . Prowadziła mi kilka postępowań rodzinnych z pozytywnym rezultatem. Jeśli jest Pani zainteresowana to proszę o @ na adres awaryjny.gor (małpa) gmail.com.

Pozdrawiam

#32 Guest_Guest - Gosia

Guest_Guest - Gosia
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 11:00

Kobieta i Rozwód Gdańsk.

Świetni prawnicy. Opieka nad kobietą i jej dziećmi.

#33 Guest_waszka

Guest_waszka
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 14:26

Polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Bardzo dobrze radzi sobie nawet z najtrudniejszymi rozwodami, mi bardzo pomógł.

#34 Guest_llenka

Guest_llenka
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 11:05

To fakt, bardzo skuteczny, duża wiedza w tej dziedzinie. To się chwali, stanowczy, wiec w którym momencie co powiedzieć. Taki właśnie powinien być adwokat!

#35 Guest_boona

Guest_boona
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 08:27

To fakt, bardzo skuteczny, duża wiedza w tej dziedzinie. To się chwali, stanowczy, wiec w którym momencie co powiedzieć. Taki właśnie powinien być adwokat!

Warto go sprawdzić, bo ma pewne doświadczenie w tej dziedzinie prawa i ciężko mu odjąć umiejętności.

#36 Guest_Robson

Guest_Robson
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 12:04

Fajny i sympatyczny adwokat to cejrowski.pl W sądzie genialny. Wie co robi i ma duże doświadczenie.

#37 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 24 luty 2016 - 14:19

Moge polecić dwóch adwokatów:

- Mindykowski z Wrzeszcza, kancelaria w budynku Vigo. Tutaj trochę opinii http://www.trojmiast...340.html#wyniki

- Kazikowski Kaszewski i wspólnicy, mają kancelarię przy Brzozowej 3B/1 - http://www.trojmiast...p-k-o17359.html

#38 Guest_Osema

Guest_Osema
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 15:57

Jak szukacie kogoś dobrego w odszkodowaniach oraz sprawach spadkowych to polecam kancelariawss.pl/   sam z niej korzystałem dwukrotnie, raz przy probie uzyskania zachowku po zmarłym tacie, a drugi raz kiedy miałem wypadek w pracy i walczylem o odszkodowanie

#39 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 08:25

Moja syruacja byla rownie trudna/ maz zdradzil pozniej sie nade mna znecal, dziecmi gral, ze to mamy wina rozwodu. Przekupywal dzieci, dochody ukrywal/ w tej sytuacji pomogla mi radca prawny anna kolodziejska z gdanska przyjmuje we wrzeszczu 509855591.wszystko sie dobrze ulozylo wlasciwie wywalczyla to pani mecenas. Alimenty wine w rozwodzie- wszystko polecam

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 14:28

Mecenas Kołodziejska Gdańsk Wrzeszcza, zaangażowana, na sali walczy jak lew, konkretna i rzeczowa babka a co najważniejsza skuteczna, Pisma profesjonalne i na rozprawie aktywna. Mi bardzo pomogła, Trafiłam do niej z polecenia i się nie zawiodłam, Numer do Kancelarii 58-345-37-56

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych