Skocz do zawartości

WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska

97 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_barbarella

Guest_barbarella
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 20:08

Witam!
Przez 6 lat mąż znęcał się nademną psychicznie, poniżał, gnębił, kontrolował. Jak twierdził, wszystko robił w imię miłości. W międzyczasie urodzłam dwie córeczki. Wciąż wierzyłam, że nam się uda. Tak bardzo pragnęłam i starałam się stworzyć kochającą się rodzinę! W Sylwestra 2010 mąż mnie zaatakował, uderzał głową o podłogę, rzucał mną,kopał i złamał obojczyk. Cudem uciekłam. Taraz jestem z dziećmi u moich rodziców.
Przyznam, że niebieskia linia, policja, szpital nie przynieśli mi oczekiwanej pomocy. Mam ochotę zadać pytanie -"Ile razy musi mnie mąż pobić, żeby ktoś mi pomógł, ochronił moje dzieci?" Nawet adwokat, któremu zapłaciłam twierdzi, że mam iść z mężem na terapię i że jedynym rozwiązaniem jest separacja, a na rozwód nie mam szans.
Czy jest w Gdańsku jakiś mecenas, który pomoże mnie i dzieci prawnie zabezpieczyć przed mężem?!
Mąż oczywiście wyraża teraz skruchę, mówi, że chodzi na terapię ale dowowdu na to nie chce mi dać. Ja się go boję!
Proszę o pomoc! Muszę walczyć o dzieci!

#2 Guest_barbarella

Guest_barbarella
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:31

Wielkie dzięki Agnieszzzka!

#3 Guest_witam

Guest_witam
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 00:45

czy nadal szuka Pani pomocy w tej sprawie?

#4 Guest_barbarella

Guest_barbarella
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 17:01

Dziękuję, ale już znalazłam adwokata. Mam nadzieję, że uda nam się wywalczyć sprawiedliwość! Trzymajcie kciuki!

#5 Guest_Evva

Guest_Evva
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 19:49

Ja mam podobny problem, moj dotychczasowy adwokat bagatelizuje sprawe a maz w miedzyczasie wychodzi z roznymi wnioskami, ktorymi- jak slysze od adwokata mam sie nie przejmowac.

szukam kogos skutecznego, kto rzeczywiscie mi pomoze.

Barbella napis z prosze o swoich doswiadczeniach, moze daj namiary bo naprawde nie wiem gdzie isc.

#6 Guest_Grzegorz Mentirowski

Guest_Grzegorz Mentirowski
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 23:24

Witam Barbarella

Przykro mi ale nie znam zadnych adwokatow,za to wiem, ze istnieja Kawalerowie Dobrego Serca, ktorzy potrafia ukarac twojego meza za znecanie sie nad toba jesli sady, ktore podporzadkowane durnemu prawu w Polsce tego nie potrafia zrobic. Sam wiem z doswiadczenia ( znecajacy sie nad rodzina ojciec alkoholik), ze tylko tak mozna wyleczyc takiego osobnika. Jedynie silna terapia wstrzasowa ( czyt. kilka klapsow na jego pusta glowe )moze pomoc w takiej sytuacji.
Mam jednak nadzieje, ze jednak znajdzie sie ktos, kto Tobie pomoze na drodze prawnej.
Jesli jednak nie to nie bede miec innego wyboru jak tam sie wybrac osobiscie z Chuckiem N. ;)

Pozdrawiam i zycze powodzenia w zyciu

Grzesiek

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 14:54

Dzien dobry,

i jak sie potoczyla sprawa? Polecilabys swojego adwokata?
Tez poszukuje pilnie do spraw rodzinnych. Gdybys mogla ze swojego doswiadczenia podac kogos dobrego (albo kogos, kogo lepiej nie brac) bylabym Ci wdzieczna.

Asia

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 16:18

Ja miłam podobna sutuacje ,maz mnie kontrolowal ,nawet przegladal majtki,oskarzal o zdrady ,i o inne zeczy i do ktorych kazal mi sie przyznac ,takiego zwazku juz sie nie naprawi nawet terapia nic nie pomoze ,byłam mezatka rok i podałam o rozwod ,bo wiedzialam czym to sie moze skonczyc ,mam namysli bicie za swoje urojenia,dwa tygodnie temu otrzymalam rozwod z wyłacznej winy ex ,jesli masz na to dowody ,swiadkowie ,nagrania itp niebieska karte otzrymasz rozwod z jego winy wierzcie mi za ława przysieglych nie siedza głopcy tylko madrzy sedziowie i lawnicy ,na siłe nie ratujcie takiego zwiazku to jest choroba ,chorobliwa zazdrosc ma podloze psychiczne i moze zle sie skonczyc

#9 Guest_kobietka

Guest_kobietka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 18:23

Nie wierzę w sądy i w prawo zostałam źle potraktowana przez nie. Moje mężowi uszło wszystko na sucho i dostał w sądzie co chciał. Chociaż więził nas i znęcał się nad de mną i dziećmi. Uważam, że działa tylko terapia wstrząsowa. Tylko nikogo nie znam.

#10 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 14:51

Ostrzegam przed radcą prawnym Karoliną Gazda.Mój przeciwnik zyskał w jej osobie gratis adwokata za moje pieniądze.

#11 Guest_Anija

Guest_Anija
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 16:57

Ja w podobnej sprawie piszę. Moje małżeństwo jest w stanie rozkładu. Nie widzę innego wyjścia jak rozwód. Kompletnie nie wiem jak do tego się zabrać (mieszkam w Sopocie).

#12 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:11

Powiem Ci, ze mnie rozwodził Mindykowski, ma swoją stronę internetową więc znajdziesz go w sieci. Jest to radca z Wrzeszcza (na rogu Grunwaldzkiej i Szymanowskiego), trochę trwało bo zależało mi na orzeczeniu o winie i ostatecznie się udało, jestem więc zadowolona z jego usług.

#13 Guest_kija

Guest_kija
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 16:24

Szukaj kancelarii, które specjalizuja sie w danej sprawie. Moja kolezanka korzystała z kancelarii w Gdyni na Starowiejskiej jej sytuacja byla tragiczna. Pani mecenas dosłownie zrobiła jej wszystko niemalże za darmo bo słuchając hostorii Ali sama się rozpłakała. Są dobrzy ludzie na świecie.

#14 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:25

Sam korzystałem z usług kancelarii pana Buczkowskiego: http://buczkowski-kancelaria.pl/ - kancelaria w budynku Zieleniak przy Dworcu Głównym Gdańsk.

Wprawdzie nie w sprawie rozwodu ale wiem,że tym również się zajmuje. Spodobało mi się profesjonalne podejście do sprawy oraz bardzo duża wiedza. Przyłożył się do naszego problemu i na szczęscie wszystko dało się dobrze rozwiązać. 

#15 Guest_Wiesław

Guest_Wiesław
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 16:06

Nie wiem, czy ten wątek jest skończony, ale jeżeli ktoś jescze będzie szukał dobrego prawnika, to polecam panią adwokat z Gdańska, nazywa się Kapała Sokalska. Korzystałem z jej pomocy w sprawie, która była bardzo skomplikowana i bez jej pomocy nigdy bym sobie nie poradził.

#16 Guest_Paula_a

Guest_Paula_a
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 10:25

Jeśli ktoś jeszcze szuka pomocy to znam dobrego adwokata z Sopotu , można się zgłosić do niego na stronie internetowej wirtualnymecenas.pl ,resztę danych można znaleźć na stronie, naprawdę polecam bardzo mi pomógł !

#17 Guest_Malgosia

Guest_Malgosia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 14:45

Moim zdaniem: 1. skutecznym ale i przede wszystkim prawnikiem do rozwodu, spraw rodzinnych i majątkowych jest radca prawny Anna Kołodziejska. Siedziba jej kancelarii jest w Gdansku ale wiem, ze tez prowadzi sprawy w innych miastach! Jest bardzo skuteczna! Duże doświadczenie w tych sprawach. jej numer tel: 509-855-591

#18 Guest_Malgorzata

Guest_Malgorzata
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 15:16

Polecam z pełna odpowiedzialnością Panią Mecenas Annę Kołodziejską, kiedy ja już nie miałam siły i woli walki motywowała mnie bym się nie poddała i wygrałam: alimenty w wysokości jakiej chciałam, opiekę nad dziećmi i przede wszystkim podział majątku. Jest też dobrym mediatorem. Polecam. przyjmuje w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego 2, jej tel: 509-855-591.

#19 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 10:27

Jeśli szukasz adwokata w Sopocie to mogę polecić adwokat Małgorzatę Koprowską, bardzo pomogła mi w sprawie rodzinnej, reprezentowała  mnie w sądzie; podaję kom 501 598 752

Iza

#20 Guest_Lensi

Guest_Lensi
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 18:26

Jeśli szuka Pani dalej mogę polecić kancelarię Michała Gostkowskiego z Gdyni. Mi bardzo pomógł

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych