Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy można domagać się odszkodowania za źle wykonaną usługę

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 12:52

Witam. Jestem kolejną osobą, którą  P. Marcin przekonał o swojej rzetelności i fachowości. Na początek po spisaniu umowy zażyczył sobie 3000, 00 zaliczki rzekomo na materiał gdzie na podstawie faktur czy paragonów ma się z niej rozliczyć. Za prace mieliśmy płacić w trzech transzach. Prace rozpisane były na 3 tygodnie ( łazienka, ubikacja) roboty ruszyły 18.02.2019 pracownik Sebastian więcej czasu spędzał na papierosie a po kryjomu popijał piwko. Po tygodniu przyszło nam zapłacić pierwsza transzę. Mieliśmy ogromne wątpliwości co do fachowości i tego co zrobił ów pan Sebastian, ale pan Marcin, który wpadał na chwile twierdził, że jest dobrze.6.03.2019 poprosiłam pana, który ma firmę remontową o sprawdzenie tego co u nas zrobiono. Okazało się, że wszystko dosłownie wszystko to jedna wielka fuszera i partactwo. Położone płyty kartonowo-gipsowe, instalacja wodna i elektryczna odpływ liniowy wszystko nie tak.  Następnego dnia pan Marcin pojawił się u nas podziękowałam mu za współpracę zapewniał mnie, że pierwszy raz coś takiego mu się przytrafiło. Z tego co czytam to takie sytuacje są u niego normą Czekam teraz na rozliczenie zaliczki. Oczywiście nie wierzę, że uda mi się odzyskać pieniądze. Mam nauczkę. Na dowód partactwa mam zdjęcia. Może wspólnymi siłami załatwimy sprawę i nie pozwolimy żeby pan Marcin oszukiwał ludzi. ogłoszenie na OLX nadal widnieje

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 11:16

Marcin Łukasiak to oszust.W kwietniu 2018 r.zleciłam remont łazienki .Podobnie jak u Państwa remont zakończony fiaskiem a w zasadzie w ogóle nie zakończony .Został wyrzucony z powodu fuszerki ,arogancji i notorycznego spóźniania.Zdjęcia wstawiane na olx są ukradzione z internetu.(właścicielami są firmy warszawskie).
Chętnie przyłącze się do Państwa we wspólnej walce z oszustem.Również dysponuje umową,zdjęciami ilustrującymi wykonanych prac.Trzeba położyć kres oszukańczym działaniom tej osoby Mail do kontaktu jacek.akord.gmail.com

#23 Guest_gość-aldona

Guest_gość-aldona
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 09:24

Proszę o mail-ten podany jest nieprawidłowy

#24 Guest_yuli

Guest_yuli
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 08:29

Witam, podziękowania dla tych, którzy wystawili tu opinie o panu Marcinie. Uniknęliśmy zdewastowania naszego mieszkania przez tego pseudo fachowca.

Pan Marcin jest przekonujący, w moment ma gotową umowę do podpisania, a w przypadku rezygnacji próbuje przekonywać, że może zrobić jeszcze taniej i szybciej.

Na pewno ten pan ma jakąś wiedzę teoretyczną, ale żeby zarabiać w dłuższej perspektywie na remontach wypadałoby mieć jeszcze umiejętności praktyczne i szacunek do ludzi.

#25 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 08:58

Na http://ekspert-nieruchomosci.com.pl/dużo pisali o nieruchomościach warto zajrzeć i poczytać sobie ich artykułu, bo maja dużo przydatnych treści i porad.

#26 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 09:15

Jak dobrze,że piszecie Państwo takie opinie Pan Marcin był u mnie wczoraj bardzo przekonujący człowiek. Zastanowiło mnie tylko, że decyzja musiała być podjęta w ciągu 24h odrazu umowa i nagle zaliczka 3tys zł. Jak dobrze, że przeczytałam opinie.  

#27 Guest_Poszkodowana

Guest_Poszkodowana
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:04

Z jakie miejscowości jest Pan Marcin?

#28 Guest_yuli

Guest_yuli
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:45

Z jakie miejscowości jest Pan Marcin?

Ruda Śląska. Firma zarejestrowana na ul. Franciszka Wilka 10A/1.

#29 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 19:28

SNOW-MAR NIE POLECAM!!!!!!!!!! panu Marcinowi zleciłam remont łazienki w sierpniu 2018 . Wykonanie tragiczne , krzywo kafelki poniszczone , porysowane , nic nie jest zgodne z projektem. A co najgorsze to mamy październik a ja ciągle mam nie skończoną łazienkę bo PSEUDO FACHOWIEC miał wrócić na poprawki i żeby skończyć robotę. W nowym budynku na prostej ścianie między jedna a drugą kafelką 0,5 cm różnicy. Fugi od 1mm do 0,7 mm na jednej ścianie. Szkoda że nie można udostępnić zdjęć tak ku przestrodze .

Dobry wieczór. Dzisiaj po przeczytaniu kilku bardzo nieprzychylnych opinii dotyczących fatalnego wykonania remontów wypowiedziałem umowę o wykonanie gruntownego remontu przedpokoju na kwotę około 7000zł. Wpłacona  zaliczkę w kwocie 1900zł pan Marcin obiecał w ciągu kilku dni zwrócić. Mam nadzieje ,że Pani i inne opinie Tutaj są prawdziwe, a nie tendencyjne jak wszystkie opinie w Internecie ocenił pan M.Ł. (spam, heyt). Trudno znaleźć chętnego wykonawcę na remont samego przedpokoju , a pan Marcin był chętny i termin wyznaczył bardzo krótki (20-29.05.19) . No teraz to mamy trudne zadanie znalezienia uczciwego, rzetelnego wykonawcę ,a  trochę nerwów nadszarpniętych. Pozdrawiam . Janek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych