Skocz do zawartości

Zdjęcie

Domy opieki w województwie mazowieckim

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671877 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 23:47

Komentarz do artykułu: Domy opieki w województwie mazowieckim

#2 Guest_karolinkaP

Guest_karolinkaP
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 23:47

Ja bym do tej listy dodała jeszcze Dom opieki złota jesień w okolicach Legionowa http://prywatnydomop...dex.php/kontakt. Moja mama w nim przebywa. Jestem zadowolona, bo w sumie nie płacę dużo, opieka na poziomie, tylko smutko, że mama nie może przebywać w domu :(

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 05:56

Bardzo ciekawie zapowiada się nowo powstały Dom Seniora Willa. Warunki świetne, standard wysoki, ceny przystępne. Wszystko nowe, świeżutkie. Ludzie, którzy to prowadzą (biznes rodzinny) na poziomie. http://dswilla.pl

#4 Guest_M

Guest_M
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 12:00

Ceny przystępne, czyli jakie, bo jakoś na tej stronie nie doszukałam się cen? Może nie podają, żeby nie odstraszyć?

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:16

Witam, Rok temu w raz z rodziną w domu opieki umieściliśmy naszą babcie. Długo szukaliśmy ,sprawdzaliśmy opinie, jeździliśmy po ośrodkach i postawiliśmy na Senior Med. Piękny nowoczesny budynek przystosowany dla starszych osób , domowa atmosfera , biblioteka , sala rehabilitacyjna , wykwalifikowana i bardzo miła kadra pracownicza , duży zielony ogród z ławeczkami gdzie moja babcia bardzo chętnie spędza wolny czas , dla osób kochających zwierzęta ośrodek posiada dwa piękne kotki które umilają czas pensjonariuszom na dworzu Nie zamienilibyśmy ośrodka na żaden inny , pełen profesjonalizm ! dużym plusem jest całodobowa opieka pielegniarska w raz w tygodniu opieka lekarza najwazniejsze że nasza babcia jest bardzo zadowolona z wyboru tak przyjaznego i rodzinnego ośrodka jakim jest Senior Med w Wiązownej Pozdrawiam serdecznie , Patrycja Ragus

#6 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 18:24

Moja Babcia spędziła w Złotej Ostoi w Czosnowie ostatnie miesiące będąc w ostatnim stadium Alzheimera i mogę z całą pewnością stwierdzić, że niezwykłe zaangażowanie i opieka jaką otrzymała były naprawdę niesamowite. Dziękuję

#7 Guest_Jula

Guest_Jula
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 14:43

Złota Ostoja jako dom seniora to miejsce wyjątkowe. Nasza Babcia trafiła tutaj kiedy jej choroba Alzheimera nieco nas przerosła. Obecnie Babcia znajduje się pod troskliwą całodobową opieką i czuje się bardzo dobrze jak na jej stan. POLECAM Z CAŁEGO SERCA

#8 Guest_Mania

Guest_Mania
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:42

Mama mojej przyjaciółki przebywa w Złotej Ostoi i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się po takim miejscu tak wspaniałych warunków i opieki na najwyższym poziomie. Same okolice też zachwycają!

#9 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 14:04

Też mogę polecić Złotą Ostoję gdzie od niedawna przebywa moja Ciotka. Mają naprawdę komfortowe warunki, wspaniałych specjalistów, pielęgniarki i dietetyków. Wszystko dostosowane do potrzeb seniorów.

#10 Guest_Daria Kulej

Guest_Daria Kulej
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:13

Z tych wszystkich powyżej znam jedynie Złotą Ostoję i jest to rzeczywiście wyjątkowe miejsce.Idealne dla osób starszych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy