Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostrzejsze kary dla pedofilów

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671159 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 11:44

Komentarz do artykułu: Ostrzejsze kary dla pedofilów

#2 Guest_ruchacz

Guest_ruchacz
  • Goście

Napisano 29 marzec 2014 - 11:44

Wspaniale prawo, chcesz byc w porzadku? Gwalc dzieci, bron Boze nie zniewazaj policjanta bo dostaniesz dyszke i kopa w morde na komendzie.

#3 Guest_Sd

Guest_Sd
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 12:41

Maz mojej ciotki, siostry mojej mamy obmacywal mnie ( w wieku 11-17lat) I wlozyl jezyk do ust kiedy mialam 14 lat. Bulling moja rodzine. Mowili mu, przestac. Mial to za nic. To zniszczylo moje relacje z rodzina, bo myslalam ze mnie nie kochaja skoro mnie nie bronia. Bylam dzieckiem, nie zdawalam sobie sprawy co sie wlasciwie dzieje. Dzis mam 38 lat. To co mi zrobil zrobilo ze mnie osobe niepelnosprawna socjalnie, w depresji. Przeczytalam tu, ze sie przedawnia po 5-ciu latach od osiagniecia pelnoletnosci. Jest tez fakt, ze dzieci wymazuja traume w mechanizmie obronnym, i ktora powraca utrapienie w doroslym wieku. CHCE ZEBY ON ZA TO ZAPLACIL.:chce zeby ktos go ukaral, zeby to bylo publicznie wiadome, I moze jakas dziewczynka znajdzue odwage zeby zglosic sku.....yna na policje ZANIM SIE PRZEDAWNI!!! Co ja mam teraz zrobic?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 07:55

Maz mojej ciotki, siostry mojej mamy obmacywal mnie ( w wieku 11-17lat) I wlozyl jezyk do ust kiedy mialam 14 lat. Bulling moja rodzine. Mowili mu, przestac. Mial to za nic. To zniszczylo moje relacje z rodzina, bo myslalam ze mnie nie kochaja skoro mnie nie bronia. Bylam dzieckiem, nie zdawalam sobie sprawy co sie wlasciwie dzieje. Dzis mam 38 lat. To co mi zrobil zrobilo ze mnie osobe niepelnosprawna socjalnie, w depresji. Przeczytalam tu, ze sie przedawnia po 5-ciu latach od osiagniecia pelnoletnosci. Jest tez fakt, ze dzieci wymazuja traume w mechanizmie obronnym, i ktora powraca utrapienie w doroslym wieku. CHCE ZEBY ON ZA TO ZAPLACIL.:chce zeby ktos go ukaral, zeby to bylo publicznie wiadome, I moze jakas dziewczynka znajdzue odwage zeby zglosic sku.....yna na policje ZANIM SIE PRZEDAWNI!!! Co ja mam teraz zrobic?

Teraz to już nic nie zrobisz, bo jak sama przeczytałaś, sprawa przedawniła się po 5 latach od osiągnięcia przez Ciebie pełnoletności.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych