Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co może otrzymać bezrobotny w zamian za zasiłek

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671879 postów

Napisano 17 luty 2014 - 20:25

Komentarz do artykułu: Co może otrzymać bezrobotny w zamian za zasiłek

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 20:25

czy pobieranie zasilku wlicza sie do stazu pracy prosze o odp
dziekuje

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 21:38

Tak, wlicza się.

#4 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 12:52

Byłam zatrudniona przez 19 lat na pełen etat. Od 18 m-c jestem zatrudniona na 1/2 etatu z wynagrodzeniem 1000,- zl brutto. W tej chwili otrzymałam wypowiedzenie umowy o pracę. Czy po okresie wypowiedzenia otrzymam zasiłek ?

#5 Zielona Linia

Zielona Linia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:54

Byłam zatrudniona przez 19 lat na pełen etat. Od 18 m-c jestem zatrudniona na 1/2 etatu z wynagrodzeniem 1000,- zl brutto. W tej chwili otrzymałam wypowiedzenie umowy o pracę. Czy po okresie wypowiedzenia otrzymam zasiłek ?

Nie, aby otrzymać zasiłek należy przepracować w okresie 18 miesięcy poprzedzających rejestrację, 365 dni z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem.

#6 Guest_Violet.

Guest_Violet.
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:47

Byłam zatrudniona przez 37lat wEL.Belchatow ostatnie 18lat w spółce "córce"z powodu długotrwałej niezdolności do pracy dostałam wypowiedzenie.Jestem osobą chorą na cukrzyce i powikłania z nią związane mam równieź zwapnienie zastawki micelarnej,nadciśnienie,chorobę Haschimoto,zwyrodnienie kości bioder w związku z tym utrudnione poruszanie się,torbiel w prawej nerce,obrzęki kończyn dolnych ,przeciągłe drętwienie rąk .Moje zdrowie psychiczne przez stan zdrowia i braku środków do źycia nie jest dobre.Od maja 2018r.staram sìę o rentę chorobową w międzyczasie zakończyło mi się prawo do zasiłku dla bezrobotnych,a sprawę o rentę skierowałam do sądu po odmownch komisji w ZUS w Tomaszowie Maz.i Łodzi.Zarabiałam b.dobrze więc nikt nie zrezygnowałby z takiej pracy tym bardziej,źe teraz nie mam nic.Musiałam zamienić mieszkanie(80m.),sprzedać samochód i większosć dorobku całego źycia teraz mam choroby i biedę tyle mi zostało po 37 latach pracy .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych