Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwrot kosztów najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670970 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:24

Komentarz do artykułu: Zwrot kosztów najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy

#2 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:24

Wypożyczałem w Panku samochód zastępczy, za który nie zapłaciłem, ponieważ koszty ponosi ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Na miejscu sporo mi podpowiedzieli.

#3 Guest_Hitiky

Guest_Hitiky
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 12:07

W artykule interesujące informacje i istotne dla wielu poszkodowanych. Dobrze wiedzieć żeby się nie wkopać.

Wypożyczałem w Panku samochód zastępczy, za który nie zapłaciłem, ponieważ koszty ponosi ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Na miejscu sporo mi podpowiedzieli.

Jednak można dostać samochód bez sądowych ekscesów.

#4 Guest_senit

Guest_senit
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 15:06

jaka reklama Panka chyba najgorsza wypożyczalnia z możliwych, obsługa i arogancja. Potem każą płacić i straszą sądem

#5 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 21:34

Polecam Kancelarię Odszkodowawczą Cito w Krakowie. Pomagają w prowadzeniu sraw odszkodowawczych rózznego rodzaju, ale także prowadzą wynajem samochodów na czas naprawy, bezgotówkowo.

#6 Guest_MArek

Guest_MArek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:01

Jeśli chcecie wynająć bezgotówkowo samochód zastęczy na czas naprawy polecam Etapia Ubezpieczenia. Samochody nowe bez żadnych kaucji limitów kilometrów. Sami załatwiają zwrot kosztów z towarzystwa o nic się nie martwiłem więcej można poczytac tutaj ich stronie

#7 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 15:30

Darmowe samochody zastępcze z OC sprawcy wypadku znajdziesz w ofercie wypożyczalni Freecar. Firma działa w Lublinie i Puławach. Szczegółową ofertę znajdziesz na ich stronie (www.wynajmesamochod.pl). Plusem jest to, że firma powołuje własnych rzeczoznawców, którzy oceniają wycenę szkody wykonaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

#8 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 08:25

Najlepiej zaleźć wypożyczalnie samochodów, która specjalizuje się w takim wynajmie. Ja osobiście korzystałam i to ta firma wzięła na siebie całą robotę papierkową. Ja natomiast dostałam super samochodzik za darmo bez limitu kilometrów na cały okres naprawy. więcej na ten temat można poczytać na stronie. Auto zastępcze z oc sprawcy w Szczecinie możecie wynająć na przykład przy ulicy Opłotki 2 na Starym mieście w Szczecinie

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 12:25

Witam, a ja się ciesze, ze nasze prawo się cywilizuje. Znajomy polecił mi c-zastepczy.pl, dostalem auto wyzszej klasy niz moja i zupelnie bezproblemowo wyszlo. Ale siara, będę musiał odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela - bo okazało się, ze nie wszystke elementy widział likiwdator i blacharz. Jak dla mnie to hardkor ale może ktoś ma więcej szczęścia. Dowiedziałem się, że ekipa c-zastepczy.pl ma i daje za darmo: Pakiet Ochrona Prawna i teraz zupełnie za darmo składają odwołania w tej sprawie. Dodatkowo złożą roszczenie o utratę wartości handlowej pojazdu, bo moja Fabiczka nie skończyła jeszcze 5 lat i mam dostać dodatkowe pieniądze. Czas pokaże. Dam znać

#10 Guest_MArcel

Guest_MArcel
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 09:06

Polecam www.Rtcars.pl - pomagają nawet w zgłoszeniu kolizji w ubezpieczalni. Samochody mają nowe i jakie chcecie jednak nie można wynająć z oc sprawcy lepszego niż ten co nam rozbito. Tu telefon może komuś się przyda te. 570 33 44 55

#11 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 11:29

Wg sądu wynajęcie przez poszkodowanego, wyklucza posiadanie drugiego auta, bzdura, ktoś ma NISSANA GTR - spalanie 30l/100km, i (brał udział w kolizji z winy sprawcy)PUNTO 4l/100km, ma przejechać 5000km w krótkim czasie, i nie należy mu sie auto

#12 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 18:41

Dlatego idź do wypożyczalni samochodów która specjalizuje się w takim wynajmie i to oni załatwią wszystkie papiery np . auto Etapia www.auto-zastepcze.info

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 19:14

Czy ktoś może jeszcze polecić wypożyczalnie w której można wypożyczyć samochód z oc sprawcy?

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 19:53

Jeśli chcodzi o wypozyczalnie to ja mogę polecić Anca Cars. Mają dobrą flote, samochody nie starsze niż rok i o tyle ok, że nie płaciłem nic za wypożyczenie na czas naprawy. Dzięki temu że mają doradztwo prawne udało mi się uzyskać odszkodowanie szybko. Także myślę że śmiało można powiedzieć, że klient jest dla nich wazny.

#15 Guest_Rafał Gorzelski

Guest_Rafał Gorzelski
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 12:06

Czy ktoś może jeszcze polecić wypożyczalnie w której można wypożyczyć samochód z oc sprawcy?

Ktoś wcześniej wspominał, żeby była to firma znająca się na rzeczy - mogę polecić Panek, od pewnego czasu jedną z ich specjalizacji jest własnie Oc sprawcy, wszystkie papiery załatwiają ekspresowo, samochód jest też od ręki o czym miałęm się okazję przekonać przy okazji gdy ktoś rozwalił mi służbowy samochód.

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 06:28

733 112 112

#17 Guest_Maksymilian_u

Guest_Maksymilian_u
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 22:05

Tych firm jest dużo, ale generalnie dla mnie podstawa to korzystanie z dużych wypożyczalni, w małych nigdy nie wiesz co Cię spotka. Z Pankiem też miałem do czynienia. Solidna marka na rynku.

#18 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 10:06

Najlepiej korzystać z pomocy tego typu firm http://www.eucocar.pl/auto-zastepcze/ . Rozliczenia są bezgotówkowo, więc nie musimy się o nic martwić. Poza tym otrzymamy auto zastępcze tej samej klasy, co nasze. Nie ma u nich również limitu kilometrów.

#19 watkox

watkox

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 13:50

W warsztacie, któremu zleca się likwidację szkody powypadkowej powinno się bez problemu dostać auto zastępcze z oc sprawcy lub z własnego ac. Przynajmniej w dobrym warsztacie... Na pewno w serwisie www.sztukalakierowania.pl taka możliwość jest przy likwidacji szkody. Zapytaj.

#20 Guest_Radek Mendel

Guest_Radek Mendel
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 17:46

W przypadku wypożyczalni Panek nie było u mnie problemu ze zwrotem, a w zasadzie wszystkim zajęła się wypożyczalnia. Ja po prostu skorzystałem z wypożyczalni, wziąłem samochód, a resztą zajęli się oni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych