Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dni wolne przysługujące stażyście

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_kl

Guest_kl
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 08:45

kto ma mi podpisac zgode na urlop? pup czy pracodawca? pozniej z listą obecnosci musze dolaczyc wniosek urlopowy do urzedu pracy?

Zgodę an urlop wyraża organizator stażu-przełożony w pracy. Czy wniosek trzeba do urzędu zawieźć to zależy z jakich środków finansowany jest staż. Najlepiej zadzwoń do swojego pupu i zapytaj, bo to też może zależeć od wytycznych konkretnego urzędu.

#22 Guest_wojciech

Guest_wojciech
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 07:28

za każde 30 dni kalendarzowych odbywania stażu przysługuję 2 dni, hmm "odbywania " to chyba czynność niedokonana, wiec powinno być odbytych, jeżeli jest odbywania to to wcale nie musi minąć 30 dni, ale może wziąć w trakcie trwania tych 30 dni, to tak na logikę.

#23 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 09:20

Odbywam staż od 05.06 do 04.12 2017. Wykorzystałem tylko 4 dni wolnego. Ile dni mi jeszcze zostało?

#24 szlemka

szlemka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 26 październik 2017 - 09:42

1. w umowie jest wszystko opisane

2. wystarcz podnieść nieco wyżej oczęta i masz napisane 

#25 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19220 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 26 październik 2017 - 09:50

1. w umowie jest wszystko opisane

2. wystarcz podnieść nieco wyżej oczęta i masz napisane 

taaa, podnieść oczęta :P po co? zaraz ktoś napisze, przeczyta i monitora przewijać nie musi :P :P :P

#26 Guest_NIka

Guest_NIka
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 19:53

Jestem na stażu od września w Urzędzie Pracy. Zapytałam o wolne za 11 listopada i usłyszałam odpowiedź, że urząd odebrał je sobie 2 maja. Jak wygląda sytuacja dla mnie jako stażysty skoro nie na zasadach określonych w kodeksie pracy to należy mi się wolne za tego 11-listopada czy nie?

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:06

Witam mam pytanie jestem na stażu w UP , urząd 30 kwietnia robi wolnym dniem , pracownicy pisali o urlop jednodniowy, w tym przypadku stażystom kazano napisać wniosek o wolny dzień , nie wydaje mi się by to było zgodnie z prawem , czy ktoś może mi powiedzieć jak to powinno wyglądać , bo to taki przymus brania wolnego dnia , czy stażysta traktowany jest jak pracownik ? proszę o pomoc

#28 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19220 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 17 kwiecień 2018 - 10:24

No to się postaw i nie pisz o wolne ;) i co ma wspólnego traktowanie stażysty jak pracownika?

W jednych wypadkach stażysta chce aby go tak traktowano, a jak mu nie pasuje to nie chce, nie bierz wolnego i przyjdź do pracy

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:49

Jestem na stażu czy przysługuje dzień wolny na szukanie pracy

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:54

Jestem na stażu czy przysługuje dzień wolny na szukanie pracy

Nie.

#31 Guest_matka

Guest_matka
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 12:57

Złożyłam wniosek o status bezrobotnego z tytułu pracy za granicą no i sę okazało,żemi się tak zasiłęk należy na 90 dni.Jednak w między czasie dostałam staż z biura pracy,,czy mogę jednoczesnie otrzymywaś zasłek pobierać wynagrodzenie za staż?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych