Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy trzeba wymienić dowód rejestracyjny?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671168 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 13:51

Komentarz do artykułu: Kiedy trzeba wymienić dowód rejestracyjny?

#2 Guest_Man

Guest_Man
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 13:51

Co to za głupoty ? Dowodu nie trzeba wymieniać przy montażu lpg, robi sie tylko wpis do niego

#3 Guest_wies

Guest_wies
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 18:17

No tak, ja, jako ja nie potrzebuję adresu zamieszkania (w dowodzie osobistym), a mój samochód już musi mieć adres zamieszkania. Porażająca logika urzędników...

#4 Guest_unt

Guest_unt
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 16:22

Widać artykuł pisany na odwal, bez znajomości podstaw pranych.

#5 Guest_Parapodatek

Guest_Parapodatek
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 11:25

Powód konieczności zmiany dowodu rejestracyjnego i tablic jest prosty. W dowodzie jest celowo tylko sześć pół na wpis badań technicznych abyś go musiał wymienć. Pienądze zgarna taka fima jak PWPW a następnie dywidendę z zysku tej frmy państwowej zabiera Skarb Państwa. Czyli taki parapodatek. W wypadku tablic dochodzi jeszcze lobby blacharzy, czyli tych firm które tłoczą tablice rejestracyjne.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 21:51

a co w przypadku kiedy, urzędnik popełni błąd podczas wypisywania wniosku o dowód rejestracyjny i wpisuje całkiem inny model samochodu i mimo naszej uwagi nie koryguje tego i w efekcie końcowym dostajemy dowód z błędem który z kolei powoduje nie możliwość zrobienia przeglądu z powodu nie zgodności zawartej w dowodzie, czy taki dowód też podlega wymianie albo wystarczy dokonać tylko dodatkowego wpisu tz. korekty ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych