Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowanie za błędy medyczne - nowe rozwiązanie dla pacjentów

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_hanka65

Guest_hanka65
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:20

Ja proponuję zgłosić się do stowarzyszenia Wokanda ( nr tel508 339 495). Pomogli uzyskać mojej mamie zaświadczenie o błędzie lekarski. Mają naprawdę dużą wiedzę i warto im zaufać .  

#42 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 02 maj 2017 - 11:12

Dokładnie jeśli taka sytuacja miała miejsce to nie ma co się zastanawiać tylko trzeba walczyć o odszkodowanie. Tylko uwaga trzeba sprawę zgłosić szybko, aby wszystkie medyczne dokumenty nagle nie zginęły. Jeśli sami nie wiecie jak się zabrać za zabezpieczenie to spróbujcie uzyskać pomoc w takich firmach jak Solace które specjalizują się w uzyskiwaniu odszkodowań dla swoich klientów tutaj macie opisane sprawy związane z błędami medycznymi - http://www.solace.pl...-blad-lekarski/

#43 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 11:52

Tylko Temidia z Wrocławia. Ofiarą błędu medycznego była niestety moja mama...

bardzo dobrze, że co raz więcej prawników specjalizuje się w prawie medycznym. Warto wybrać doświadczonego i rozsądnego pełnomocnika. Z czystym sumieniem mogę polecić prawników z Temidia. Pani Mecenas jest również wykładowcą z prawa medycznego, z tego co sprawdziałm w Internecie. Szacunek za ogromną wiedzę z tego zakresu, bo nikt nam nie chciał pomóc.

#44 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 22 maj 2017 - 17:04

Z odszkodowaniami niestety czesto bywa problem, lepiej zadzwonić po jakas porade do prawnika itd . Ci tutaj - http://e-pomoc24.plspecjalizują się w odszkodowaniach.

#45 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:54

Dwa lata temu byłam w ciąży i lekarz prowadzący nie poinformował mnie o jakichkolwiek zagrożeniach dla dziecka, jak się okazało nie zauważyli ze od miesiąca dziecko nie żyje. Najgorsze jest to, że musiałam donosić ciążę do końca... po wszystkim byliśmy tak wściekli z mężem i rozgoryczeni, że postanowiliśmy nie zostawić suchej nitki na tak niekompetentnych ludziach którzy uważają się za lekarzy a ich cholernym obowiązkiem jest ratować życie. Pierwsze kilka kancelarii do których się zgłosiliśmy informowało nas, że nie ma sensu wytaczać wojny szpitalowi i lepiej iść na ugodę, w końcu trafiliśmy do kancelarii jwc w Krakowie, gdzie prawnicy podjeli się zadania. Nie ukrywam, że trochę czasu nam to zajęło ale sprawę wygraliśmy. Tu już nie chodzi o pieniądze ale o to, że tacy ludzie czują się bezkarni...

#46 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 17:55

Sam problem błędów medycznych masz dość dobrze opisany tutaj - http://www.solace.pl...w/blad-medycznywarto się z tym zapoznać, zanim zdecydujecie się na walkę, druga sprawa, że przy takich sprawach warto jednak korzystac już z pomocy takich firm jak Solace, które specjalizują się w dochodzeniu zadośćuczynienia na właściwym poziomie. Błędy lekarskie dzielimy na różne kategorie i warto się z tym zapoznać w artykule który poleciłem.

#47 zarek

zarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:56

Kancelaria odszkodowawcza faktycznie jest najlepszym wyjściem w przypadku dochodzenia odszkodowania. Ciężko mi polecić kancelarię bądż prawnika, ponieważ nie miałem styczności, natomiast mogę podesłać artykuł o odszkodowaniach i sposobach ich uzyskania https://votum-sa.pl/...odszkodowawcza/

#48 Guest_Sylwek

Guest_Sylwek
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 11:38

Witam!

Oferuję pomoc w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania z tytułu błędu medycznego.

Tel. 732 445 393

#49 Mariola1987

Mariola1987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2017 - 11:41

Wywalczymy Twoje odszkodowanie za błąd lekarski!

Potrzebujsz pomocy kancearii, która załatwi za Ciebie wszelkie formalności i skutecznie wyegzekwuje należne Ci odszkodowanie za błąd medyczny?

Zadzwoń do nas a zaskoczy Cię mile nasza jakość obsługi!

Porady telefoniczne z prawnikami są bezpłatne!

Więcej info na duzeodszkodowania.com

lub

801 022 310

lub

22 435 89 32

Wybierz pewnego i skutecznego partnera!

Super

#50 Mariola1987

Mariola1987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2017 - 11:42

Może wystarczy po prostu konkretna kancelaria, która ma doświadczenie w tej dziedzinie prawa. http://artur-zbroniec.pl/

Może tak, tylko czy mamy pewność, że ma doświadczenie i sobie poradzi

#51 Mariola1987

Mariola1987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2017 - 11:43

co za czasy, żeby za błędy lekarzy jeszcze trzeba było o odszkodowanie walczyć w sądach…nie dość, że człowiek się naje stresu przez lekarza to potem jeszcze w sądzie. Ech, dobrze, że Tomasz z kancelarii Krakowińskich z Łodzi wziął mnie pod swoje skrzydła i jakoś sprawa o odszkodowanie poszła…

Czy już zapadł wyrok, możesz coś więcej napisać?

#52 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 październik 2017 - 16:43

Jak walczycie o odszkodowanie za błąd medyczny to jeden prawnik nie wystarczy, w tym wypadku potrzebny jest cały zespół specjalistów, aby wywalczyć wysokie zadośćuczynienie. Wiem, że Auxilia zajmuje się takimi sprawami i to z dużym powiedzeniem, można sprawdzić sobie opinie klientów Auxilia: http://auxilia.pl/opinie-wideo znajdziecie tutaj dokładny opis poszczególnych spraw oraz wysokość uzyskanego odszkodowania.

#53 Guest_Tathagatagarbha

Guest_Tathagatagarbha
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 17:55

Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego itp. Tel. 732 445 393

#54 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20740 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 19 listopad 2017 - 18:05

To już chyba jest desperacji, szukanie tutaj klientów :)

#55 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20740 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 19 listopad 2017 - 18:05

Desperacja *

#56 Guest_Janas

Guest_Janas
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 14:18

Są ludzie, którzy nie widzą, gdzie szukać pomocy. Wpisują w google "odszkodowania" i lecą po kolei w nadziei, że coś lub kogoś znajdą. 

W Warszawie polecam Casus - Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych. Firma jest skuteczna i oferuje szeroki zakres usług. 

#57 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 19:19

Na pewno trzeba udać się do kancelarii prawnej. Z tego co się orientuję, to na pewno ci prawnicy z Poznania zajmują się odszkodowaniami, więc jak coś to warto do nich uderzyć i zobaczyć czy można coś ugrać.

#58 Guest_Aniela

Guest_Aniela
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 22:18

A ja polecam kancelarię Agaty Koschel z Poznania, która zajmuje się między innymi odszkodowaniami. Moja mama odzyskała dzięki mecenas pieniądze za błąd medyczny, którego dopuścił się lekarz podczas operacji jej nogi… Dzięki odszkodowaniu mogła zagwarantować sobie porządną rehabilitację! Kontakt można znaleźć na stronie koschel-kancelaria pl

#59 Guest_Sylwester Kaźmierski

Guest_Sylwester Kaźmierski
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 12:09

Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

#60 Guest_Radosław Siemionek

Guest_Radosław Siemionek
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:28

Bardzo trudne są sprawy o odszkodowanie za błąd medyczny. Sam niestety walczyłem o takie. Zaproponowano mi śmieszną kwotę, bo uznali, że stopień pogorszenia zdrowia jest mały. Mały... Dobrze, że znaleźli się ludzie, którzy współpracują z prawdziwymi lekarzami, a nie naciągaczami. Polecam z całego serca kancelarię odszkodowawczą Advoco.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych