Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy szpital ma prawo odmówić przyjęcia pacjenta?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671725 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 13:49

Komentarz do artykułu: Czy szpital ma prawo odmówić przyjęcia pacjenta?

#2 Guest_fryzmaster

Guest_fryzmaster
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 13:49

a co w przypadku gdy mam skierowanie na dany dzień. notabene na dziś. pół roku czekałam. pojechałam i dowiedziałam się że nie ma mnie na liście. lekarz który wypisywał mi skierowanie na urlopie w Hiszpanii.Data ewidentnie wskazuje na 21.07.2013. wyjaśniać mam jutro w sekretariacie.

#3 Guest_Lubelak

Guest_Lubelak
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 13:46

a mnie dziś szpital dermatologi w Lublinie nie przyjął na oddział a byłem na dzisiaj zapisany na odział że się położyć.a leczę się na łuszczyce,już od kilku lat w tym szpitalu.i pierwszy raz mnie takie coś spotkało! a odmowa z powodu była że nie byłem u dentysty i nie sprawdziłem stanu Uzębienia,ile czasu zajmie leczenie.a aja nie miałem czasu że by tego zrobić bo wczoraj wróciłem z delegacji! i czy szpital ma takie prawo odmówić hospitalizacji.ja nie problemów zębami a ze skórą którą chcę mieć zdrową!!! czy takie postępowanie szpitala jest z godne z prawem ???

#4 Guest_kati549

Guest_kati549
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 22:46

taka sytuacja - skierowanie na cesarkę i założony szew szyjkowy mcdonalda , 38 tydzień ciąży ( szyjka zgładzona że szew mógłby ja uciąć/rozerwać) - pacjentka w szpitalu na izbie przyjeć zbadana zrobiono ktg i odmówiono przyjęcia i zasugerowano aby pacjentka poszukała innego szpitala na własną rękę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych