Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy można stracić prawo jazdy za niepłacenie alimentów?

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670913 postów

Napisano 03 maj 2013 - 09:09

Komentarz do artykułu: Kiedy można stracić prawo jazdy za niepłacenie alimentów?

#2 Guest_gffdgg

Guest_gffdgg
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 09:09

Sranie w banie aktywizacja zawodowa popier....y kraj

#3 Guest_Rafał F

Guest_Rafał F
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 07:46

Poponuje przy więzieniu postawić jakaś fabrykę. Ci co nie płaca alimentów i za inne wykroczenia,sprawy komornicze, będa odpracowywać.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 02:31

Ten kraj jest poje..ny na maxa,zamiast wymyslac zabieranie prawa jazdy niech debi.e na wysokich stolkach prace ludziom dadza a nie kur.y jeba.e tylko ten piepszo.y kraj opierdal..a ze wszystkiego i kradna miliony !!!

#5 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 17:16

Pewnie że popie.....lony ,ale nie Kraj tylko Ci co wymyślają takie durne ustawy

#6 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 17:28

Aja mądralo proponuje ,aby ludzie zarabiali tyle co w ue to pewnie nie bedzie problemów z placeniem alimentów ,jak jesteś taki proponujący to tu coś zaproponuj

#7 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 18:16

dużo ludzi ściemnia że pracuje za 400 zł miesięcznie a na dzieci żałuje pieniędzy .Do kicia za alimenty jak się nie płaci!!!!!

#8 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 18:16

dużo ludzi ściemnia że pracuje za 400 zł miesięcznie a na dzieci żałuje pieniędzy .Do kicia za alimenty jak się nie płaci!!!!!

#9 Guest_ss

Guest_ss
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 16:57

ale baran 70 procent Polaków jest zadłuzonych skąd tyle więzien

#10 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 09:26

matki tez nie sa bez winy udaja biedne samotnie wychowujące dzieci zyja na koszt państwa i zeruja na alimentach od ojcow,wezcie się do pracy baby a nie użalajcie się nad sobą trzeba było się zastanowić jak szlyscie do lozka jakie sa tego konsekwencje

#11 Guest_M

Guest_M
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 04:23

No tak tylko kobieta jest winna, że na świecie pojawiło się dziecko. Dlaczego ojciec ma nie płaci na swoje dziecko? biedny tatuś który pracuję na czarno, ma zasądzone małe alimenty i nie dba o dziecko a nawet często zapomina o nim jak tylko rozstał się z jego mamą (dużo takich przypadków) Koszty utrzymania dziecka powinny być rozłożone na dwoje rodziców w zależności od wkładu w opiekę, u kogo dziecko mieszka i ile spędza czasu z rodzicem oraz czy np. matka jest w stanie iść do pracy czy siedzi w domu z małym bobasem. Dobro dziecka chyba jest ważne dla jego obydwóch normalnych rodziców i powinni się dogadać anie latać po sądach

#12 Guest_gggg

Guest_gggg
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 19:40

Ciekaw jestem kiedy to wszystko pie.....lnie ,kazdego Posła powinien przebadać psyhiatra

#13 Guest_Anna Maria

Guest_Anna Maria
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 14:57

Ciekawe bardzo skd są te kwoty na alimenty bo jeśli koszty utrzymania dziecka powinny być pdzielone na pół to sobie nie przypominam abm miała na dziecko 1000 zł miesięcznie .... bo skoro ojciec ma zasądzone 500 zł to takie same koszta powinna ponsic matka. a matki za kwote alimentów chcą sobie ułożyć życie i utrzymwać dziecko swojego nowego faceta i siebie .... taka prawda.

#14 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 15:28

szkoda słów na to wszytsko co tu piszą niektórzy. Ja uczciwie pracuję, staram się żeby moja córeczka, którą tak pragnęłam mieć, którą wymodliłam od Boga miała jak najlepiej a taki tatuś nazwał mnie dzisiaj k...ą bo nie płaci alimentów bo pracuje na czarno i komornik nie ma mu z czego ściągnąć, bo śmiałam mu zwrócić uwagę że nie płaci alimentów. Byliśmy razem 3 lata, kochaliśmy się. A teraz ma drugie dziecko które kocha szanuje a do swojej córeczki wpada raz na rok nie dokładjać się do niczego. I takiego sukinsyna ma się nie ściagać za alimenty? ma sobie żyć spokojnie? Jedno można kochać a drugiego nie?

#15 Guest_AAAAA

Guest_AAAAA
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:39

M ŁOTECZKU 90 PROCENT NASZEGO SPOŁOCZENSTWA MA KOMORNIKA POMYŚL TROCHE ZANIM CHCEZ ZABŁYSNĄĆ

#16 Guest_bizon

Guest_bizon
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 23:11

czy jest to prawda ze zabieraja prawko za nie płacenie

#17 Guest_bizon

Guest_bizon
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 23:11

czy jest to prawda ze zabieraja prawko za nie płacenie

#18 Guest_ujtjrjtrjtryj

Guest_ujtjrjtrjtryj
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 17:31

A jak już zabierzecie prawka alimenciarzom to co pózniej będziecie zabierać. Za długi inne tez coś zabierajcie

#19 Guest_rrrr

Guest_rrrr
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 22:39

ale madra jesteś:) Ty byś wyrządziła.................tym krajem tępa dziewczyno.

#20 Guest_STALIN

Guest_STALIN
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 09:51

TO PIĘKNE PRAWO --DO OBOZÓW JESZCZE WYSYŁAĆ NA KOŁYME

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych