Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdrada małżeńska jako przyczyna rozwodu

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670936 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 20:09

Komentarz do artykułu: Zdrada małżeńska jako przyczyna rozwodu

#2 Guest_ulka

Guest_ulka
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 20:09

Odsyłam Was na ten portal https://www.mydwoje....yczyna-rozwodow Mysle ze tutaj znajdziecie wiele odpowiedzi na swoje pytania dotyczące rozwodów.

#3 Guest_hahytr

Guest_hahytr
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 08:40

ciekawie na ten temat na blogu prawniczym
http://www.jestempoz...-rozwodu-z.html

#4 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 16:34

Jeżeli rozwodzicie się z powodu zdrady to prawdopodobnie najlepszym narzedziem do wykorzystania w takiej sytuacji będzie dobry detektyw. Do poczytania i uzyskania pomocy polecam www.edetektywi.pl

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 21:37

witam,

miesiąc temu znalazłem list jaki napisała ( nie wiem czy wysłała) moja żona do swojego kochanka.

bezsprzecznie podejmuje tam temat seksu, wręcz miłości i chęci dalszego intymnego z nim wspólżycia .

nie powiem- walnęło to mnie jak solidy kafar w twarz.

nie myśląc logicznie sprawdziłem jej tel.kom. w którym znalazłem sporo wiadomości do niego, w których główną informacją było : kiedy się spotkamy.Panie Doktorze ( relacje służbowe) Dr, i jego sekretarka).

W zasadzie moje pytanie to: czy są to wystarczające dowody, aby starać się o rozwód z orzeczeniem winy?

pozdrawiam

Pawel

#6 Guest_moje przemyslenia

Guest_moje przemyslenia
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 20:48

Mam takie przemyślenia poparte własną praktyką i tysiącami prawdziwych relacji różnych zdradzonych ludzi (autentyczne, znalezione na alehistorie pl): 1/ Życie po zdradzie w małżeństwie - NIE DA SIĘ! JUŻ NIE BĘDZIE TAK SAMO! BĘDZIE BÓL, BO ZAPOMNIEĆ SIĘ NIE DA! 2/ Jak sobie poradzić z bólem po zdradzie? IM SZYBCIEJ ZAPOMNISZ, TYM LEPIEJ. ZADBAJ O SIEBIE, NIE ROZTRZĄSAJ PRZESZŁOŚCI! NIE MYŚL O POWROCIE DO KOGOŚ KTO ZDRADZIŁ! 3/ Czy warto wybaczyć zdradę? - NIE WARTO! Tzn. wybaczyć może kiedyś będziesz w stanie, ale zapomnieć się nie da, więc SZYBKA EWAKUACJA Z TAKIEGO ZWIĄZKU! Racjonalna rada dla zdradzonych to... odpuścić, nie walczyć. To nic nie da. Prawie we wszystkich przypadkach zdrady sprawa się powtórzy, gdy znów nadarzy się okazja. On czy ona już weszli na tę drogę i pokazali jaki mają kręgosłup moralny. Wybaczając, okazujesz tylko swoją słabość, co sprowadza na ciebie potem kolejną zdradę. Tak to już jest. Zobacz zresztą tę stronkę... AleHistorie PL - tam się dowiedziałam co zrobić w takiej sytuacji jak mnie facet zdradził, (ale o zdradzających żonach też tam jest! nie jesteśmy święte jak widać! ) ...tam jest dużo artykułów i cała masa wiedzy z "życia wziętej" dlaczego takie historie są często początkiem "powtórek z rozrywki" i należy pogonić osobę zdradzającą raz a dobrze :-(

#7 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 06:03

Witam,

nt. zdrady, ale w kontekście kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa zapraszam na artykuły pisane przeze mnie na tym Forum.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#8 Guest_Detektyw

Guest_Detektyw
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 09:41

Materiał dowodowy do sądu, sprawy rodzinne, majątkowe, gospodarcze. Już od 24 lat Biuro Licencjonowanych Detektywów Ro-Man działa w branży usług detektywistycznych, masz więc pewność, że zaufałeś najlepszym! Sprawdź nas na detektyw.krakow.pl lub pod nr. 124120447. Obszar działania: Cała Polska.

#9 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 07:55

zgadzam się z tym, że w takich okolicznościach dobre dowody to podstawa dlatego ja swoją sprawę zawierzyłam grupie detektywistycznej Trójmiasto, świetni fachowcy, zbieraniem dowodów zajęli się bardzo dyskretnie no i pełna wina w sprawie rozwodu spadła na mojego już ex małżonka 

#10 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 23:44

Ja przy rozwodzie z mężem potrzebowałam dowodów na jego zdradę, dlatego poprosiłam o pomoc detektyw Skrzypek, która jak mówili znajomi jest bardzo skuteczna. I faktycznie bardzo mi pomogła, zebrała wszytko czego potrzebowałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych