Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ograniczenie praw rodzicielskich

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672379 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 17:40

Komentarz do artykułu: Ograniczenie praw rodzicielskich

#2 Guest_matka

Guest_matka
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 17:40

a czym się kierował sąd okręgowy przywracając ograniczenie władzy rodzicielskiej i uzasadniając że nie ma wystarczających dowodów z sądu rejonowego / co stało się po drodze z dowodami -dziecko było 4 razy zabierane a mając 4lata -3lata spędziło w Pogotowiu opiekuńczym.Przy chorej matce psychicznie ,która uważa że w Domu Dziecka jest mu dobrze bo dziecko odwiedza -czy prawnik matki dziecka miał te żle w głowie......

#3 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 02:38

jako matka ktora dba o dziecko przez 8 lat raz wypilam w urodziny swoje konkubent byl trzezwy a problemy mam co niie lada

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 19:34

y

#5 Guest_andrzejj

Guest_andrzejj
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 18:02

Jestem ojcem 6 letniej córki, jak miała 3 latka odebrałem jej matce. Było ciężko , bardzo  ciężko , sędzią była kobieta , ale udało się , chyba tylko dzięki adwokatowi , ja kompletnie nie wiedziałem co robić a on trzymał zimną krew , dał wsparcie , którego tak bardzo mi brakowało , takiego adwokata życzę każdemu http://bedelek.pl/

#6 Guest_clementynaa

Guest_clementynaa
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 11:05

w jaki sposób możemy z mezem starac się o opieke nad synem z jego poprzedniego związku,w momencie kiedy szkola zlozyla wniosek do prokuratury o odebranie praw rodzicielskich matce i ojcu. matka zaniedbywala dzieci przez dlugi okres co wzbudzilo zainteresowanie szkoły. maz nie utrzymywal kontaktow z synem przez ok dwa lata z jej winy-przykry i dość dlugi temat-teraz jednakże chcielibyśmy aby syna zabrać do siebie,poniewaz matka zupełnie nie jest w stanie zapewnić mu podstawowych potrzeb-a raczej nie stawia ich jako priorytet. chłopak nie posiadal nawet ubezpieczenia. ubraliśmy go z mezem,zakupiliśmy książki,przybory,obiady w szkole-chociaż w takiej sytuacji mogla była zalatwic je przez opieke spoleczna. nie interesuje jej ewidentnie dobro dziecka a cala wine za zaistniala sytuacje zrzuca na mojego meza. co możemy teraz zrobić. chłopak jest naprawdę wspanialy i nie chcielibyśmy dopuscic żeby zabralo go pogotowie opiekuńcze czy inny organ,poniewaz swietnie zaklimatyzowal się w naszym domu i chciałby u nas zostać....

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 20:24

Jestem matką pokrzywdzoną prrzez prawo i Sąd Okręgowy w Kaliszu pozbawiono mnie częsiowo praw rodzicielskich. Sąd i sedzia Chmura pracuje do rządu zabierają ludzią dzieci a ja przecież jestem czynnym nauczycielem złożyłam dokumenty do Strasburga

#8 Guest_rodzic

Guest_rodzic
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 23:23

moge wyjechać z dzieckiem za granice bez zgody jednego z rodziców z ograniczonymi prawami rodzicielskimi

#9 Guest_Szafa

Guest_Szafa
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 10:12

Od jakiego wieku dziecko moze w sądzie zdecydowac z jakim rodzicem chce mieszkac ?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:24

Jeżeli jedna ze stron dopuscila sie uzycia przemocy na drugiej osobie podczas gdy dziecko było na rękach tej osoby czy istnieje mozliwosc ze Sąd uzna to za naruszenie dobra dziecka i orzeknie pozbawienie praw rodzicielskich ?

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:54

Jeżeli jedna ze stron dopuscila sie uzycia przemocy na drugiej osobie podczas gdy dziecko było na rękach tej osoby czy istnieje mozliwosc ze Sąd uzna to za naruszenie dobra dziecka i orzeknie pozbawienie praw rodzicielskich ?

Sąd przede wszystkim wnikliwie przeanalizuje zaistniałą sytuację. My internauci, nie znamy dokładnie sprawy, więc nie nam wypowiadać się, co zrobi sąd.

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 12:49

a jak to jest ,kiedy nie wiem ,że mi ograniczono prawa czy mogę sie odwołac

#13 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 19:33

Czy w sytuacji, gdy dzieci porażka kolejny wracają z wakacyjnego pobytu u byłego męża z nadwaga mogę zwrócić się do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich? Pytam, ponieważ dla mnie taka sytuacja jest permanentna gdzie ja usilnie staram się i dbam o zdrowie dzieci a on notorycznie niweczy moja prace i serwując dzieciom niezdrowa dietę wpędzajac je w otyłość. Dla mnie otyłość dzieci w społeczeństwie to dość istotny problem i starań się by dzieci uprawiały sport i miały dobra dietę. Mój były mąż nie chce współpracować, bagatelizuje problem. Proszę o radę. Dziękuje

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2020 - 19:29

Mam Pytanie co zrobić kiedy nauczyciel podczas zajęć online zarzuca nam znęcanie sie nad dzieckiem i wystosował pismo do placówki czego mozna sie spodziewać co szkoła może zrobic ?

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Mam Pytanie co zrobić kiedy nauczyciel podczas zajęć online zarzuca nam znęcanie sie nad dzieckiem i wystosował pismo do placówki czego mozna sie spodziewać co szkoła może zrobic ?

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2020 - 20:58

Jest wiele możliwości. Mogą przeprowadzić wywiad, zgłosić sprawę do ośrodka pomocy rodzinie, na policję, do sądu rodzinnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy