Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zagraniczne prawo jazdy – jakie jest honorowane w Polsce?

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671965 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 23:02

Komentarz do artykułu: Zagraniczne prawo jazdy – jakie jest honorowane w Polsce?

#2 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 23:02

Chciałem wymienić brytyjskie prawo jazdy na polskie ale niestety w urzędzie gminy żądają przysięgłego tłumaczenia tego dokumentu. Co autor na to?

#3 Guest_kac

Guest_kac
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 23:43

no tak trzeba

#4 Guest_prawo jazdy ontario

Guest_prawo jazdy ontario
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 04:31

Prawo jazdy Ontario Kanada
www.prawojazdyontario.com

#5 Guest_Oszukany

Guest_Oszukany
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:35

UWAGA NA TEGO MARKA TO OSZUST NIE ODBIERA TEL. W NECIE TAKICH RZECZY SIĘ NIE ZAŁATWIA.

#6 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:37

Witam pracuje w dziale komunuikacji miejskiej od lat potrzebujesz
prawo jazdy oblałeś testy zabrano Ci prawo jazdy z powodu jazdy pod wpływem alkocholu
usuwamy również punkty dodajemy nie musisz zdawać od początku prawa jazdy przechodzić
tego od nowa testów to nie jest żaden blew.Jeśli potrzebujesz prawo jazdy pisz każda ketogoria,
czas oczekiwania na prawo jazdy jest to kilko dniowe do 16 dni po tygodniu ukaze się status
na pwpw że zdajesz prawo jazdy danej kategorii.Gdy już jest gotowe prawo jazdy odbierasz
je w dziale komunikacji w swoim mieście jest to w 100% legalnie więc nie musisz się martwić
naprzykład przy kontroli,prawo jazdy jest wpisane w rejestrze legalnie więcej informacji proszę
kierować na emaila marek_grocki@interia.pl lub proszę kierować się wiadomości przez sms pod
numer 730-658-718.Udzielamy również informacji pomocnicych w dziedzinie prawa jazda nasza strona firmy prawkojazdy.jimdo.com.Upszedzam
że jestem poważnym czlowiekiem zbędnych wiadomości proszę nie pisać mamy 100% zadowolonych
klientów pozdrawiam.

#7 Guest_Znawca

Guest_Znawca
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 04:35

Słuchaj cwaniaczku jak jesteś taki mądry to odbieraj tel.A nie rób ludzi w balona.

#8 Guest_MArcos

Guest_MArcos
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 21:15

Mieszkając 8 lat w hiszpani zrobiłem kategorię C+E. Zanim je robiłem musiałem zdać polskie B, bez problemu wysłali je do Polski i ostatecznie miałem Hiszpańskie prawo jazdy B, C i E.
Dzisiaj idę sobie do komunikacji by wszystko wymienić na polskie a paniusia mówi że się nie da, zrobi mi polskie ale tylko B, bo je zdawałem u nas, tamto przepada. Czy ona jest normalna? Mówiła coś o rozporządzeniach blablabla. Ludzie, w Uni jesteśmy!!!!!

#9 Guest_ktos

Guest_ktos
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 02:25

Ble ble ble

#10 Guest_SWIEZAK

Guest_SWIEZAK
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 23:02

Witam jestem swiezakiem prosze doradzcie mi czy moge jezdzic w polsce na irlandzkim prowo jazdy ,opiszcie jak to jest itd

#11 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2015 - 15:00

czas najwyższy wymiienić i prawo jazdy i paszport i ten posrany kraj

#12 Guest_boleilolek

Guest_boleilolek
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 10:37

a najlepsze jest to że próbowałem ostatnio zdać prawo to nie wyszło - zrobiłem testy na prawo jazdy na stronie www.prawo-jazdy-360.pl i też nie zdane i co tu wymieniać i jak...

#13 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 16:06

drogi boleiolek , ja robiłam testy na różnych stronach i miałam ciągle negatywny wynik , wykupiłam pakiet za 15 zł na stronie www.prawo-jazdy-360.pl , a następnego dnia miałam teorię i wyszłam z wynikiem pozytywnym 71/74. Zaznaczę , że moja nauka trwała od 14 do następnego dnia do godziny 9. Z przerwami oczywiście, bo każdy ma potrzeby żeby zjeść i spać. Ja osobiście polecam wszystkim tą stronę , bo pytania, obrazki i filmiki identyczne były na egzaminie .

#14 Guest_Reks

Guest_Reks
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:05

Najlepiej to wejść na udsc.pl i oni wszystko wyjaśnią co do tego prawo jazdy. A w razie co mówią w 6 językach

#15 Guest_Romek

Guest_Romek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 11:56

Ja też potwierdzam, na udsc.pl pomogą Ci ze wszystkimi sprawami dotyczącymi prawa jazdy, jak i zagranicy. Mi pomogli w jednej dzień, a w urzędzie zeszło by się z miesiąc

#16 Guest_Pawel Prawko

Guest_Pawel Prawko
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 20:55

Legalne ukrainskie prawo jazdy ! nie ma oszustwa i żadnych podróbek .To nie jest prawo jazdy kiedy płaciś i dajesz tylko zdjęcie i nazwisko . Robimy wszystko legalnie o po przepisach! .I Dla tego robimy to za 2 miesęcy . Dla ciebie to zrobi firma „Ukrprawo”, która zapewnia Państwu profesjonalne usługi doradcze dla legalnej produkcji prawa jazdy i wszystkich powiązanych dokumentów w rozsądnej cenie! Po wyrobieniu prawa jazdy ,jego można spokojnie wymienic na Polskie . • Czas: 2,5-3 miesięcy. • Jedna trzydniowa wizyta na Ukrainie, w miejscowości turystycznej Lwowa. • komplet wymaganych dokumentów do uzyskania prawa jazdy. • Profesjonalne doradztwo i wsparcie u kolwiek jakich pytanich. Pełny koszt wszystkich usług i dokumentów jest 3200 zł. Kwota podzielona jest na dwie płatności gotówkowe podczas pierwszej wizyty na Ukrainie 1600zl , druga płatność po otrzymaniu pełnej dokumentacji 1600. Tel. 576 172 371 Proszę o kontakt mailowo lub telefonicznie .

#17 Guest_Iwo

Guest_Iwo
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 11:08

Legalne ukrainskie prawo jazdy ! nie ma oszustwa i żadnych podróbek .To nie jest prawo jazdy kiedy płaciś i dajesz tylko zdjęcie i nazwisko . Robimy wszystko legalnie o po przepisach! .I Dla tego robimy to za 2 miesęcy . Dla ciebie to zrobi firma „Ukrprawo”, która zapewnia Państwu profesjonalne usługi doradcze dla legalnej produkcji prawa jazdy i wszystkich powiązanych dokumentów w rozsądnej cenie! Po wyrobieniu prawa jazdy ,jego można spokojnie wymienic na Polskie . • Czas: 2,5-3 miesięcy. • Jedna trzydniowa wizyta na Ukrainie, w miejscowości turystycznej Lwowa. • komplet wymaganych dokumentów do uzyskania prawa jazdy. • Profesjonalne doradztwo i wsparcie u kolwiek jakich pytanich. Pełny koszt wszystkich usług i dokumentów jest 3200 zł. Kwota podzielona jest na dwie płatności gotówkowe podczas pierwszej wizyty na Ukrainie 1600zl , druga płatność po otrzymaniu pełnej dokumentacji 1600. Tel. 576 172 371 Proszę o kontakt mailowo lub telefonicznie .

Ukraina nie jest w UE wię to jedna wielka ściema. Takie prawko to dzieciom do zabawy możesz dać

#18 Guest_Iwo

Guest_Iwo
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 11:10

Ukraina nie jest w UE wię to jedna wielka ściema. Takie prawko to dzieciom do zabawy możesz dać

#19 Guest_championOf

Guest_championOf
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 12:33

Słaba sprawa. Generalnie słyszałem, że ludzie robią prawka w Ukrainie... Trochę tego nie rozumiem ,bo równie dobrze można po prostu kupić na fastidcard com i wychodzi na to samo a szybciej i na miejscu :)

#20 Guest_Loder

Guest_Loder
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:17

Witam wszystkich! I zrobiłem właściwą próbkę ukraińskiego Lwowa. Znalazłem to firma yuridichiskuyu Internecie. Kontakt z nimi może być numerem telefonu 00380 66 014 24 20 lub napisz do nas info@vidnazhitelstvo.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych