Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przewieźć zwłoki z zagranicy?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670988 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 17:12

Komentarz do artykułu: Jak przewieźć zwłoki z zagranicy?

#2 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 17:12

Udzielam darmowych porad i pomagam w organizacjii transportu zmarłego z zagranicy (+48) 511267490

#3 Guest_margot

Guest_margot
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 16:59

Swego czasu ja i moja rodzina musieliśmy skorzystać z usług firmy pogrzebowej. Chodziło o transport zwłok z zagranicy. Wybraliśmy firmę BONGO, ponieważ słyszeliśmy o nich wiele dobrych opinii, poza tym sam to sprawdziłem. Ludzie pracujący dla Bongo byli bardzo mili i profesjonalni.

#4 Guest_RED ROSA

Guest_RED ROSA
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:15

Tel Polska:(+48)511 267 490 , www.redrosa.pl Sprowadzanie zwłok zmarłych do Polski Świadczymy kompleksowe usługi związane z Transportem Zmarlych (przewóz zwłok) z zagranicy do Polski,oraz wszelkiego rodzaju usługi pogrzebowe (kremacje,pogrzeby,balsamacje) na terenie całego świata.
Zasiegiem swym obejmujemy calą Europę i pozostale kontynenty.
Wykonujemy transport lądowy i powietrzny.
W momencie przyjęcia zlecenia zdejmujemy z Państwa ciężar związany z transportem ,
jak również dopełnieniem spraw urzędowych w Polsce i za granicą . Przywozimy ze sobą
specjalistyczne trumny (wliczone w cene uslugi ),oraz wykonujemy czynnosci przygotowujące zmarłego do przewozu.
Przez cały czas pozostajemy w kontakcie telefonicznym z bliskimi zmarłego ,
aż do momentu dostarczenia trumny do Polski .
Bazując na wieloletnim doswiadczeniu pracę swoją wykonujemy wpełni profesjonalnie ,
dokładnie i szybko.
Kierując się zasadą-przede wszystkim pomagać nie zapominamy o tym żeby być
najtańszym przewoznikiem w naszej branży.
Ponadto oferujemy:
*Darmowe porady prawne.
*Darmowa pomoc psychologa , dla osób bliskich zmarłemu.
*Darmowa pomoc w uzyskaniu należnych świadczen finansowych.
*Darmowa pomoc w uzyskaniu pożyczki bankowej na pokrycie kosztów transportu.
*Darmowa pomoc w uzyskaniu wysokich odszkodowań (jeżeli śmierć była wynikiem
wypadku).
Inne usługi:
*Wszelkiego rodzaju usługi pogrzebowe w wiekszosci krajów na Swiecie (kremacje , pogrzeby,balsamacje)
Kontakt:
michal
07508179474
Kontakt całodobowy:
*Polska : 511267490 lub +48511267490
*Anglia,Walia,Szkocja i Irlandia Pn : 07508179474 lub +447508179474
*Irlandia : 0868837069 lub +353868837069
*www.redrosa.pl , *email: biuro@redrosa.pl

Transport zmarłych , transport zwłok ,transport trumny ,transport urny,transport ciała,
Przewóz zmarłych ,przewóz zwłok, przewóz trumny,przewóz urny ,przewóz ciała
Sprowadzanie zmarłych, sprowadzanie zwłok ,sprowadzanie prochów, ciał
Międzynarodowe usługi pogrzebowe, kremacja za granica,pogrzeby za granicą

#5 Guest_Majkjka

Guest_Majkjka
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 10:36

ja długo szukałam zakładu, który świadczy tego typu usługi, ale koniec końców okazało się, ze znajomy miał taki sam „problem” jak ja i polecił mi http://www.gloria.wroc.pl/ - powiem tak, dogadywanie w kwestii szczegółów nie trwało długo, generalnie ludzie bardzo ogarnięci w temacie, maja samochody przystosowane w pełni do tego typu usług i wszystko wyszło z poszanowaniem, a nie na przysłowiowe odwal się…tak jak czasem niestety w takich zakładach bywa…

#6 Guest_Mariolkad

Guest_Mariolkad
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 13:11

Dokładnie ja miałam ten sam problem, musiałam prosić o pomoc zakład pogrzebowy o pomoc, ale wiecie co, nie jest wcale tak łatwo znaleźć odpowiedni, zarówno pod względem logistyki, jak i sprzętu, jak i samego podejscia do osoby zmarłej. słyszałam, ze niektóre organizują transport niczym worek ziemniaków...tak,..niestety tak się zdarza. ja z kolei korzystałam z usług http://www.orkus.com...lugi-pogrzebowe i bardzo sobie chwalę

#7 Guest_Kamilkaaaa

Guest_Kamilkaaaa
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 21:50

No niestety, w chwili obecnej wcale nie jest ławo znaleźć specjalistów, którzy kompleksowo zorganizują transport zwłok. Spotkałam się z opiniami, że samochody były nieprzystosowane, a to nienależycie traktowano osobę zmarłą, jak za przeproszeniem worek ziemniaków. Koszmar. Ja na szczęście mam dobre doświadczenia w tego typu usługach http://www.koperski....sport-zmarlych/ - z tym zakładem. Nie uważam, żeby cokolwiek było niedopilnowane. No widzę, że zależy na kogo się trafi. Nomen omen nieprzyjemna sytuacja związana z pochówkiem jednak powinna być powierzona profesjonalisom...

#8 Guest_MarcinZ

Guest_MarcinZ
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 03:21

Mam taką sytuację i nie wiem co jest ważne w danym temacie. Wybrałem firmę www.firma-piechota.pl ze Wschowy. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z w/w firmą? Proszę o info

#9 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:19

Witam. Ja korzystałam usług takiej firmy ze Szczecina przy transporcie brata z Anglii. Firma załatwiła wszystkie formalności i z ciałem mojego brata obchodziła się z należytym szacunkiem. jeżeli dobrze pamietam to adres tej firmy www.funeral.com.pl

#10 Guest_Jan NIezbedny

Guest_Jan NIezbedny
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 00:21

masakra . wszysko sponsorowane . ja polecam   spalic za granica i samolotem w woreczku  przetransportowac

#11 Guest_humman

Guest_humman
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 07:55

Jeśli ktoś się pyta, trzeba odpowiadać. Uważam, że każdy szanujący się zakład pogrzebowy będzie sprowadzał ciała z zagranicy. W sumie to rzadko się spotyka firmy prywatne, które to robią, choć na pewno takie są. U mnie we Wrocławiu Anubis takie usługi świadczy – ostatnio byłem na pogrzebie w lutym to sprowadzone było ciało z Holandii. Koszt jest na pewno uzależniony od tego, skąd ciało się sprowadza.

#12 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 17:46

Ja skorzystalam z firmy Redrosa, wykonali transport w bardzo szybkim czasie, za polowe ceny ktore proponowaly mi inne firmy. Rzetelna firma i przemili pracownicy. Naprawde polecam.

#13 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 21:25

Są po prostu zakłady pogrzebowe które mają taką usługę. Przykładowo zwłoki mojej kuzynki transportował zakład Witwicka. Mnóstwo jest przy tym biurokracji ale oni sporo w tym pomogli mojej ciotce. No i wiadomo że zapłacić też trzeba swoje ale akurat w tej kwestii nie ma co się za bardzo dziwić.

#14 Kiulu

Kiulu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 13:12

Z tego, co się orientuje, to firma, z której moja rodzina jest zadowolona, także organizuje transport międzynarodowy. Na ich stronie jakubisiak.eu jest kontakt, można się wszystkiego dowiedzieć.

#15 Guest_Marzanna

Guest_Marzanna
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 07:43

Z tego, co się orientuje, to firma, z której moja rodzina jest zadowolona, także organizuje transport międzynarodowy. Na ich stronie jakubisiak.eu jest kontakt, można się wszystkiego dowiedzieć.

Tak, firma Jakubisiak ma w swojej ofercie całodobowy transport zwłok zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Robią to bardzo szybko, pogrzeb nie opóźnia się z powodu transportu. 

#16 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 00:02

Siostra korzystała z tej firmy http://www.pogrzebow...ransport-zwlok/to znany wrocławski zakład pogrzebowy, zajmują się też międzynarodowym transportem zwłok.

#17 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 13:25

Tutaj http://www.elizjum-p...transport-zwlok są namiary na firmę, która zajmuje się profesjonalnie międzynarodowym transportem zwłok. Posiada wszelkie certyfikaty i pozwolenia. Na stronie są wszelkie niezbędne informacje.

#18 Guest_roman

Guest_roman
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 14:38

Trzy lata temu właśnie musiałam korzystać z takiego transportu, ale ciężko było kogoś znaleźć :/ długo szukałem

#19 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:10

Taka usługa jest dostępna na https://www.bluneral.com/. Wpisując w wyszukiwarkę miasto otrzymasz listę dostępnych zakładów pogrzebowych i ich usługi jakie świadczą oraz cennik. Z tego co przeglądałam , to naprawdę wiele firm zajmuje się przewozem zwłok z zagranicy

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 15:51

Mam taką sytuację i nie wiem co jest ważne w danym temacie. Wybrałem firmę www.firma-piechota.pl ze Wschowy. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z w/w firmą? Proszę o info

Odradzam korzystanie z usług firmy Piechota. 

W 2017 wynajęliśmy firmę Piechota (FP)
- brak umowy
- deklarowali załatwienie sprawy w 5 dni do tygodnia, trwało 5 tygodni
- koszty wzrosły o 2k pln na co FP nie wystawiła faktury
- grozili nie przekazaniem ciała, jeśli ww płatność nie zostałaby uregulowana na prywatne konto właściciela FP
- brak oryginałów dokumentów (czyli brak możliwości zorganizowania pogrzebu)
- słaby kontakt - nie odpowiadali na większość zapytań

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych