Skocz do zawartości

Zdjęcie

Domy opieki w województwie warmińsko-mazurskim

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672086 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 18:51

Komentarz do artykułu: Domy opieki w województwie warmińsko-mazurskim

#2 Guest_zasmucony

Guest_zasmucony
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 18:51

NIE ODDAWAJCIE SWOICH PODOPIECZNYCH DO ULESIA
Dopóki Tata był zdrowy fizycznie opieka wydawała się być na wystarczającym poziomie. Niestety gdy Tata przestał sam się poruszać i zaczęto zakładać mu pampersy okazało się, że opieka jest na katastrofalnym poziomie. Po niecałych dwóch miesiącach Tata trafił do najbliższego szpiatala w nidzicy ze strasznymi odleżynami biodrowymi oraz na kości ogonowej. Przestano dbać o jego higienę. Lekarze stwierdzili karygodne zaniedbania i nie byli w stanie uwieżyć, że można tak źle traktować ludzi. Po dwóch miesiącach od zabrania Taty z "Domu Opieki" jeśli można tą placówkę wogóle tak nazwać Tata zmarł. Tylko jedno kojarzy mi się z D.O. Ulesie - MORDERCY

#3 Guest_Klaja

Guest_Klaja
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:45

No niby wszyscy krzyczą, żeby nie oddawać do domu spokojnej starości itd ale posłuchajcie na dobrą sprawę to oni tam mają dobrą opiekę, wiem z doświadczenia.. Moja babcia jak siedziała w domu to tylko narzekała, chciała mieć służących ! Nawet raz przy Wigilii powiedziała " oo Anusia to dobrze mi usługuje" Starsi ludzi czasami naprawdę potrzebują opieki 24/7. Przecież my też mamy swoje życie. Ludzie no ! Teraz moja babcia jest w Leoniszkach w Sambrowie, oni nawet dostali jakieś wyróżnienie Ministra, pewnie dlatego starają się żeby było wszystko na tip top. Babcia ma tam swoich służących, spotykamy się, wogóle się zmieniła, jest miła i taka ciepła. Płacimy my za babcię ale jak cała rodzina się składa miesięcznie to naprawdę wychodzi mało, więcej nam tu zjdała nerwów.. :)jakby ktoś chciał to tu jest ich strona http://rodzinnedomyp...pl/kontakt.html

#4 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 09:29

W okolicach Mławy (Iłowo Osada) powstał ciekawy ośrodek. Na razie zaczynają, ale moim zdaniem warto sprawdzić http://dswilla.pl

#5 Guest_PRZESTROGA

Guest_PRZESTROGA
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 11:53

UWAGA NA DZIKIE, BEZ ZEZWOLEŃ DOMY OPIEKI!!! ROBIĄ CO CHCĄ Z LUDŹMI!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych