Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka kara za znęcanie się?

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670972 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 17:25

Komentarz do artykułu: Jaka kara za znęcanie się?

#2 Guest_barbara

Guest_barbara
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 17:25

prawo sobie a zycie sobie, policja nie pomaga bo to sa sprawy rodzinne owszem przyjada pogadaja, poucza i pojada a po ich wyjezdzie jest to samo i gdzie tu pomoc rodzinie ! chyba czekaja az stanie sie tragedia,

#3 Guest_-praw-zibit

Guest_-praw-zibit
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 19:22

prawo sobie a zycie sobie, policja nie pomaga bo to sa sprawy rodzinne owszem przyjada pogadaja, poucza i pojada a po ich wyjezdzie jest to samo i gdzie tu pomoc rodzinie ! chyba czekaja az stanie sie tragedia,

Koniecznie należy złożyć formalne zawiadomienie o przestępstwie znęcania i nie dać się później ubłagać damskiemu bokserowi do wycofania się.

#4 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 19:28

wiem cos o tym przechodzilam i przechodze przez to do dzis. Moje zdanie jest takie:umiesz liczyc licz na siebie

#5 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 19:30

od kad policja pojawila sie w domu nie ma nic dobrego wrecz przeciwnie

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 20:43

należy zgłosić na policje z

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 01:51

niestety w naszym kraju oprawcy maja wieksze prawa niz ofiary

#8 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 18:53

Albo żeńskiemu.Tak jak ja.

Bo kobiety myślą że wszystko mogą i w zasadzie prawo w Polsce jest takie że kobieta wyzywa mężczyznę, bije go, rzuca w niego czym chce (ale mężczyznę to nie rusza bo ona jest słabsza i krzywdy jako takiej mu nie zrobi, a my faceci boimy się lub chcemy aby było dobrze i niczego nie zgłaszamy) a wystarczy krzyknąć głośniej na kobietę a ona zadzwoni na policje i to facet ma przekichane bo nikt mu nie uwierzy i to nawet jeżeli jest trzeźwy a kobieta nie oberwała od niego ani razu.

Bo ona płacze i jest zdenerwowana i Policja jej wierzy. Niestety nauczyłem się na sobie i radze innym mężczyzną. Jeżeli masz problemy z zuchwałą żoną. Bądź spokojny a wszystkie awantury nagrywaj na kamerę albo dyktafon. Inaczej masz przerąbane.

#9 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 18:43

tylko po co komukolwiek zgłaszać? i tak już nikt nie pomoże takiemu a tym bardziej nie uwierzy bo sprawcy znęcają się nad ofiarą udając potem ze oni nic nikomu złego nigdy nie robili wszyscy im zawierzają a ofiara żyje wciągłym w strachu przed ludźmi w poczuciu wstydu i bezsilnosci .

#10 Guest_aaaa

Guest_aaaa
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:15

To jest Polska właśnie mimo zaświadczeń lekarskich i nagrań zdjęć ex dostał tylko 1,5 roku w zawiasach na 3 lata kpina

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 21:28

Sod nie jest sprawiedliwy.Moż bił mnie. pluł, kopał.szarpał za włosy.niszczył wszystko dookoła siebie.pozwalał wyzywać mnie osobom trzecim i co z tego

#12 Guest_myyyy

Guest_myyyy
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 14:57

Witam,jestem mamą rocznych bliźniaczek mieszkamy u moich rodziców.... Rodzina znęca się na demną psychicznie... Jestem bezradna, brak mi sił

#13 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 17:18

mam ten sam problem maż znęca się nad moim synem 17 letnim no i mną od 10 lat psychicznie i fizycznie mniej. Jesteśmy dość zamożną rodzina mamy dom samochody. Maż jest mgr jak to on mówi jestem Panem Magistrem a ty jesteś nikim? Syn też jest poniżany jesteś debilem itp./syn chodzi do liceum dobrej klasy medyczne/.

Syn i ja jesteśmy poniżani /syn   nie ma ojca , zaczyna coraz gorzej się uczyć ,nie daje sobie rady z zachowaniem się pana mgr  pan mgr stracił prace leczył się psychicznie ok. 3 lat  /jest coraz gorszy. Jestem bezradna,/myślę o rozwodzie ! 

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 11:57

niema nic

#15 Guest_szara mysz

Guest_szara mysz
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 13:41

Hm... Ja jestem po dwóch latach okrutnych tortur. Psychicznych dodam.... WlAsnie odwazylam się powiedziec co o tym sadze, punkt po punkcie opowiadań o tym co było,... Jak osoby, które to robiły same nie są w porządku no i ... Znowu mszcza sie, ... Psychicznie total, wiec.. Co zrobić, hmmm podobno sprawiedliwość dopada wszystkich, jestem ciekawa, co będzie z nimi dalej : D

#16 Guest_m

Guest_m
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 15:19

No jeśli chodzi o tortury które u mnie się zaczęły to najpierw ..wyciskanie mi na sile jedzenia, zmuszanie do gotowania, sprzątania. Teraz zaczęto stosować jeszcze inne mechanizmy, nie mówiąc o tym, ze odcięto zupełnie od rodziny, nie mogę z nimi się kontaktować itd, podobno w ramach tzw. Ochrony... A, mieszkanie w którym mnie umieszczono jest totalnie zimne, ... Co w moim przypadku grozi rozchorowaniem się.

#17 Guest_W.A

Guest_W.A
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 15:14

a znecanie sie psychiczne i fizyczne nad kobieta w CIĄŻY?

#18 Guest_LOLEK

Guest_LOLEK
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 10:20

Wszystkie panie zapominają o jednym . Wieczne ujadanie , przysłowiowe szukanie dziury w d...e z byle jakiego powodu to również jest znęcanie . Jak widzę te wiecznie nadąsane żony kolegów to się chce rzygać na sam widok . Ciągle szukające problemów zamiast ciepła i wzajemnego szacunku o miłości nie wspominając . Rota ślubowania się kłania drogie panie i panowie . Mam 33 lata wspólnego pożycia . Ciepło jakie stwarza moja żona w domu powoduję chęć powrotu do niego . To sobie zapamiętajcie drogie panie .

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 10:44

Wszystkie panie zapominają o jednym . Wieczne ujadanie , przysłowiowe szukanie dziury w d...e z byle jakiego powodu to również jest znęcanie . Jak widzę te wiecznie nadąsane żony kolegów to się chce rzygać na sam widok . Ciągle szukające problemów zamiast ciepła i wzajemnego szacunku o miłości nie wspominając . Rota ślubowania się kłania drogie panie i panowie . Mam 33 lata wspólnego pożycia . Ciepło jakie stwarza moja żona w domu powoduję chęć powrotu do niego . To sobie zapamiętajcie drogie panie .

I panowie też zapamiętajcie...

#20 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 01:03

A co mają zrobić ofiary urządzen mikroimplantów do wieloletniego torturowania i prześladowania ludzi?Z których robi sie psychicznie chorych!?Skorumpowani chirurdzy,bądz bandyci wpuszczają ofierze gaz eter do mieszkania,mają już wcześniej dorobiony klucz,badz wytrych ew.pickloker TYM SIE POWINNY ZAJĄĆ ORGANY SCIGANA-TO SĄ NAJOKRUTNIEJSZE ZBRODNIE;Wystarczy wpisać w google hasła -ofiary-mind-control-w-polsce-ida-do-sadu -inwigilowany miejsca-w-ktorych-rozlokowano-mikroroboty -voice to skull,mind control,electronic harrashment

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych