Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasiłek pielęgnacyjny Vademecum

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671188 postów

Napisano 14 luty 2013 - 06:52

Komentarz do artykułu: Zasiłek pielęgnacyjny Vademecum

#2 Guest_zuzia

Guest_zuzia
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 06:52

zasilek pielegnacyjny nie podwyzszany od 2006 to sa kpiny z ludzi niepelnosprawnych na co to ma starczyc moze ktos mi odpowie

#3 Guest_AND

Guest_AND
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 17:12

JESTEM OSOBA NIEPELNOSPRAWNA,ZE ZNACZNYM STOPNIEM NIEPELNOSPRAWNOSCI,,MAM OD MARCA 837 ZL RENTY,PROBLEMEM SA PRACE NPPALENIE W PIECU ,SNIEG I WSZYSTKIE TRUDNIEJSZE PRACE,CZSEM TEZ ZAKUPY,,NIE MAM ZASILKU,CZY DODATKU PIELEGNACYJNEGO I NAWET NIE WIEM JAK TO ZALATWIC,,W GMINIE SA SCHODY I TO TEZ JEST PROBLEMEM,,

#4 Guest_-praw-ja_jagienka

Guest_-praw-ja_jagienka
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 20:42

http://renty.wieszja...y-do-renty.html

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 01:57

Ciekawe jak 153 złote pomogą osobie niepełnosprawnej, jeśli dwa razy tyle płaci w aptece co miesiąc, nie mówiąc o innych opłatach.

#6 Guest_Ana

Guest_Ana
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 18:47

Czy jeżeli oboje z mężem pracujemy to należy nam się zasiłek pielęgnacyjny na chore dziecko?

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 22:14

do Ana
Na dziecko niepełnosprawne, bo chore, to może być np. na grypę. Przysługuje i czy rodzice pracują, nie ma tu żadnego znaczenia.

#8 Guest_kalija

Guest_kalija
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 20:06

mam pewien problem. Mój mąż jest osobą niepełnosprawną. Od czasu naszego ślubu mija już pół roku, a zasiłek pielęgnacyjny jest wypłacany na konto matki męża,dlaczego panie w Urzędzie Gminy nie chcą się zgodzić na to, aby pieniążki te przychodziły na na konto moje czy męża??czy prawo na to nie zezwala?? mąż nie mieszka z matką, więc jak ona może mu świadczyć pomoc??????

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:16

CZy stwierdzenie nowotworu stanowi podstawe do przyznania zasiłku pielęgnacyjnego

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:46

CZy stwierdzenie nowotworu stanowi podstawe do przyznania zasiłku pielęgnacyjnego

Przeczytaj artykuł zawarty w pierwszym poście tego wątku, a wszystko będzie dla Ciebie jasne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych