Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znęcanie się nad członkiem rodziny jest przestępstwem

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670917 postów

Napisano 04 luty 2013 - 22:29

Komentarz do artykułu: Znęcanie się nad członkiem rodziny jest przestępstwem

#2 Guest_ju

Guest_ju
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:29

ojciec zneca sie nade mna moja mama i moim rodzenstwem , ma wyrok za probe mnie podpalenia w zawiasach, szukam kogos kto mi pomoze

#3 Guest_prawnikwawa1984

Guest_prawnikwawa1984
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:48

ojciec zneca sie nade mna moja mama i moim rodzenstwem , ma wyrok za probe mnie podpalenia w zawiasach, szukam kogos kto mi pomoze

Proszę zgłosić sprawę na Policję. W zakresie pomocy istnieje wiele organizacji pozarządowych jak i organów administracji państwowej, które Pani pomogą w tej sytuacji.

Tak jak poniżej:
http://www.niebieskalinia.pl/

#4 Guest_co robić?

Guest_co robić?
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 13:55

od paru lat brat zneca sie psychicznie nade mna przy każdej okazji ublizajac mojej osobie jak i mężowi czy dzieciom. potrafi w nocy przez pare godzin krzyczec tupac trzaskac drzwiami i puszczac glosno muzykę. ostatnio krzyczal ze nas wszystkich za...
co moge w takiej sytuacji zrobić? niestety mieszkamy razem i nie ma mozliwosci aby to zmienic
dodam ze brat jest po leczeniu psychiatrycznym oraz jest alkoholikiem

#5 Guest_przykre

Guest_przykre
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 13:20

Wyszłam z tego mąż została skazany na 3 lata w zawiasach za pobicia i psychiczne znęcanie , rozwiodłam się ale po tych 3 latch próby zaczął od nowa lecz teraz zneca się nad mimi najstarszym synem , straszy mie policją ,że nie daję mu pozostałych dzici na widzenia ....sądy i policja już ok 2 lat z nim nie mogą sobie poradzić ...brak mi sensu życia w tym kraju

#6 Guest_władyslaw

Guest_władyslaw
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 18:26

Córka 43 lata Joanna S od wielu lat znęca się fizycznie i psychicznie nade mną,jestem starszym człowiekiem 69lat.Zonie też często daje wycisk,ale żona cierpliwie to znosi,nigdzie nie zgłasza.Joanna S wielokrotnie suwała się do bicia,drapania,szarpania. Był przypadek że udażyła mnie czajnikiem z wodą w głowę.Poturbowała mnie,miałem siniaki pod oczami ,obrzęk.Okulistka wystawiła opis mojego stanu na piśmie.Joanna S pozdrawia mnie epitetami ty...h ty....skór-synie żebyś zdechł itp.Wymuszenia od matki daj a spróbuj nie dać to zobaczysz.Wychowujemy jej dziecko 15lat i tak nam dziekuje.jak .Nachodzi nas nieproszona(ma swoje mieszkanie)wywołuje awantury.Jak sie od tego człowieka uwolnić.Może znajdzie się taki co pomoże.wladyslaw.1234@neostrada.pl

#7 Guest_iwi

Guest_iwi
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:00

Witam od kiedy jestem z moim obecnym mezem to moja tesciowa na kazdym kroku zneca sie nade mna psychicznie nic nie moge z tym zrobic i na tym cierpi Nasze malzenstwo 17 stycznia mija 3 miesiace a od 2 lat jestesmy razem i od kiedy weszlam do tej rodziny, na kazdym kroku jestem szykanowana, obrazana itp:/. Nie wiem juz co mam robic:(.

#8 Guest_iwi

Guest_iwi
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 19:51

Prosze wrecz blagam o pomoc moje malzenstwo przez Nia sie psoje;(?

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 11:36

Witam od kiedy jestem z moim obecnym mezem to moja tesciowa na kazdym kroku zneca sie nade mna psychicznie nic nie moge z tym zrobic i na tym cierpi Nasze malzenstwo 17 stycznia mija 3 miesiace a od 2 lat jestesmy razem i od kiedy weszlam do tej rodziny, na kazdym kroku jestem szykanowana, obrazana itp:/. Nie wiem juz co mam robic:(.

Możesz teściową zaskarżyć w sądzie o znęcanie się, ale myślę, że to niewiele pomoże, jeśli Twój własny mąż patrzy na to co dzieje się z Tobą i nie reaguje.To nie tylko przez teściową psuje Ci się małżeństwo, ale przede wszystkim nie możesz polegać na mężu, a to bardzo źle. Musisz coś sama postanowić, jeśli chcesz zmienić sytuację w rodzinie, internauci nie pomogą Ci w podjęciu decyzji.

#10 Guest_iwi

Guest_iwi
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 14:20

Maz na kazdym kroku staje za mna murem zawsze moge na Nim polegac takze jesli staje za mna i mnie broni to twierdzi Ona ze sklocam Ja z synem zaskarzyc Jej nie moge bo bedzie gorzej niestety.

#11 Guest_iwi

Guest_iwi
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 14:20

Maz na kazdym kroku staje za mna murem zawsze moge na Nim polegac takze jesli staje za mna i mnie broni to twierdzi Ona ze sklocam Ja z synem zaskarzyc Jej nie moge bo bedzie gorzej niestety.

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 12:16

To niestety, nie znam innego sposobu, w jaki można poskromić teściową. Nie zmienisz dorosłego człowieka, nie wychowasz teściowej na kulturalną osobę. Jeśli mieszkacie razem, proponuję wynieść się od teściowej, to z pewnością trochę pomoże.

#13 Guest_Nissan81

Guest_Nissan81
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 00:23

W moim przypadku jest tak sam wyremontowalem mieszkanie zona ma troje dzieci z pierwszego malzenstwa i ja z nia mam jeszcze dwoje po wyremontowaniu mieszkania zaczely sie sprzeczki przez jej corke gdy miala 16 lat to juz spala z chlopakiem i to mi sie nie spodobalo i jej corka ma juz 18 lat namiwila zone zeby wziela rozwod ze mna zalatwila za zone adwokata pozakladala mi niebieskie karty za znecanie sie psychiczne gdzie sama mnie drapala rwala podkoszulki na mnie fakt miala sine rece od mojego trzymania jej rak bylem nawet u kierowniczki mops-u to nie zareagowala zona jeszcze niby zona robi takie sceny ze najpierw mi cos na zlosc zrobi np. plucie do jedzenia wyzucanie mi ubran z szafek czy z pralki na podloge a jak ja cos powiem to odrazu jest policja i ze to moja wina ze to ja sie znecam nad nia a nie ona na demna moze jest ktos kto to przeszedl samo i cos pomoze mi z tym zrobic pozdrawiam.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 08:37

Sąsiad od 35l znęca się nad niepełnosprawnym synem z macochą jak pomuc nie mogę na to paczec

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 10:28

Sąsiad od 35l znęca się nad niepełnosprawnym synem z macochą jak pomuc nie mogę na to paczec

Zgłoś sprawę do ośrodka pomocy społecznej w Twojej miejscowości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych