Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wcześniejsza emerytura i świadczenie kompensacyjne nauczycieli

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671809 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:51

Komentarz do artykułu: Wcześniejsza emerytura i świadczenie kompensacyjne nauczycieli

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:51

Nie mogę trafić na artykół o emeryturach za pracę w warunkach uciążliwych (szkodliwych). Jestem męższczzną mam 60 lat 20 lat pracy w warunkach uciążliwych - przemysł ciężki - 42 lata pracy.Co z tymi prawami nabytymi?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 15:22

bbsss

#4 Guest_N-EL MIANOWANY;36LPRACY

Guest_N-EL MIANOWANY;36LPRACY
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2016 - 20:01

JAK OBLICZYC ZASILEK;ZUS NIE CHCE TEGO ROBIC;ZWOLNIC SIE;ZLOZYC WNIOSEK I ?????A JAK DADZA TYLKO50% WYNAGRODZENIA --TROCHE MALO A POWROTU DO ROBOTY NIE MA--JAK ZYC???

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 09:01

JAK OBLICZYC ZASILEK;ZUS NIE CHCE TEGO ROBIC;ZWOLNIC SIE;ZLOZYC WNIOSEK I ?????A JAK DADZA TYLKO50% WYNAGRODZENIA --TROCHE MALO A POWROTU DO ROBOTY NIE MA--JAK ZYC???

O jaki zasiłek Ci chodzi? Bo jeśli o wysokość renty lub emerytury, to składasz dokumenty do ZUS, wyliczają Ci emeryturę, która Cię zadowoli lub nie i wtedy dopiero składasz w pracy wypowiedzenie. Jeśli nie zwolnisz się z pracy, ZUS nie przyśle Ci pieniędzy. Proste? Zrobiłam wyjątek, bo na ogół nigdy nie odpowiadam na posty pisane wielkimi literami.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 19:14

O jaki zasiłek Ci chodzi? Bo jeśli o wysokość renty lub emerytury, to składasz dokumenty do ZUS, wyliczają Ci emeryturę, która Cię zadowoli lub nie i wtedy dopiero składasz w pracy wypowiedzenie. Jeśli nie zwolnisz się z pracy, ZUS nie przyśle Ci pieniędzy. Proste? Zrobiłam wyjątek, bo na ogół nigdy nie odpowiadam na posty pisane wielkimi literami.

O jaka mądralińska

Myślę że z tym o czym piszesz, to nikt nie ma problemu- czytaj ze zrozumieniem. Osobie piszącej dużymi literami chodziło o o że ZUS właśnie nie chce wyliczać emerytury osobom które jeszcze pozostają w stosunku pracy. Potwierdzam bo u mnie jest tak samo!!!!! A mądralińska niech się najpierw zastanowi zanim zacznie rugać innych

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 19:42

... że ZUS właśnie nie chce wyliczać emerytury osobom które jeszcze pozostają w stosunku pracy. Potwierdzam bo u mnie jest tak samo!!!!! 

Wszędzie jest tak samo, nie tylko u Ciebie. Taki jest przepis prawa i tego nie przeskoczysz, pani/panie niemądraliński.

#8 Guest_NAUCZYCIELE

Guest_NAUCZYCIELE
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 08:17

BRAWO PANIE PREZESIE I O TO CHODZIŁO I CHODZI PRZYWRÓCENIE NAUCZYCIELOM EMERYTURY PO 30 LATACH PRACY NIE PATRZĄC NA WIEK TERAZ TYLKO POWINNO BYĆ PRZYWRÓCENIE NAUCZYCIELOM EMERYTURY PO 30 LATACH PRACY NIE PATRZĄC NA WIEK – WSZYSCY JAK JEDEN GDY BĘDĄ NOWE WYBORY POPRZEMY TYLKO PIS NIKOGO WJĘCEJ -------WEJDZIE TYLKO TA OPCJA I MACIE WYBORY ZAWSZE WYGRANE . COFNIĘCIE Z POWROTEM TAK JAK BYŁO KIEDYŚ Z PRZED 2008 ROKU.CYT …„TEN PRZYWILEJ ZOSTAŁ NAUCZYCIELOM ODEBRANY W 2008 r.” ŚWIĘTE SŁOWA PANIE PREZESIE TO BARDZO DOBRY POMYSŁ I TA PARTIA ZOSTANIE DZIĘKI NAUCZYCIELOM CZEGO MY NAUCZYCIELE BARDZO SOBIE TEGO I PRZYSZŁYM KANDYDATOM ŻYCZYMY ŚWIAT IDZIE Z POSTĘPEM TRZEBA SOBIE POLEPSZAĆ A NIE UTRUDNIAĆ NAUCZYCIELOM TEN PRZYWILEJ SIĘ W 100 PROCENTACH NALEŻY NAWET PO 20 LATACH PRACY JESTEŚCIE WSPANIALI DZIĘKUJEMY…. DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELE

#9 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 19:33

To chory kraj , nauczyciele tak mało pracują i jeszcze przywileje nie dość że wynikające z karty nauczyciela to jeszcze emerytura , to żart jakiś chyba !!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych