Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Gdzie warto wybrać się na narty?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672464 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:22

Komentarz do artykułu: Gdzie warto wybrać się na narty?

#2 Guest_ladyred

Guest_ladyred
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:22

Troszkę kiepsko bo ja jeszcze nigdy nie jeździłam na nartach.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 02:14

sama się zastanawiam gdzie na ferie jechać..tylko że potrzebuję sprawdzone biuro, żeby nie było problemów żadnych. do którego najlepiej zajrzeć?

#4 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:29

sprawdzone biuro i do tego z mozliwoscia platnosci za wyjazd na raty mozna znalezc w travelplanet.pl, sama znalazlam tamoferte wyjazdu do wloch i jade z dziecmi

#5 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 09:31

Po przeliczeniu wszystkich wydatków zdecydowanie bardziej opłaca się jechać po za granice naszego kraju. Szczególnie jeśli chcemy jechać samochodem ze znajomymi. W tym roku planuję wyjazd na narty do Livigno. Pierwsze oferty noclegu można znaleźć już np. jafisport.pl gdzie ceny zaczynją się od 1200 zł w góre co nie jest przecież tak wysoką ceną ;)

#6 Guest_Kinga40

Guest_Kinga40
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:50

Ja może nie aż tak koniecznie na nartach śmigach, a mąż znowu sporadycznie, a więc zależało nam przede wszystkim, aby było śnieżnie, ponieważ dzieci by się zanudziły. Wybraliśmy się do www.mazurska-arkadia.pl/ na Mazurach i zakochaliśmy się w tym miejscu. Cudowne widoczki i niesamowita moc, która daje siłę, aby wrócić znowu do codziennych obowiązków. Wypoczęliśmy jak nigdy.

#7 Machalik

Machalik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 18 maj 2021 - 10:19

U mnie zwykle obieramy kierunek Włochy. Polecić mogę Livigno czy Pejo. Akurat ostatnio byliśmy w tym drugim ośrodku narciarskim, dzieci zaczęły się uczyć jeździć. Jest tam świetna szkółka narciarska Zgorky, bardzo jestem zadowolony z tego jak uczyli moje dzieci i z efektów lekcji.

#8 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 12:16

Warto też zakupić sobie różne akcesoria narciarskie przed wyjazdem na narty. Są to między innymi wkładki do butów: https://www.krakowsp...-butow-559.html. Polecam poczytać o ich właściwościach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych