Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wpisywać do CV wszystkie miejsca zatrudnienia?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671497 postów

Napisano 23 listopad 2012 - 23:30

Komentarz do artykułu: Czy wpisywać do CV wszystkie miejsca zatrudnienia?

#2 Guest_marcjanka

Guest_marcjanka
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 23:30

Sama pamiętam jakie miałam problemy z CV. Niestety samemu nie jest też prosto zebrać tych wszystkich informacji i fajnie , atrakcyjnie dla przyszłego pracodawcy je opisac. Dlatgo też ja proszke wsparlam sie na pomocy takich specjalistów http://www.corson.pl/ dzieki którym mysle moje CV naprawde stało się zachęcajaco dla mojego obecnego pracodawcy, którego dosyć szybko udało mi się potem znalezc.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 09:18

Sama pamiętam jakie miałam problemy z CV. Niestety samemu nie jest też prosto zebrać tych wszystkich informacji i fajnie , atrakcyjnie dla przyszłego pracodawcy je opisac. Dlatgo też ja proszke wsparlam sie na pomocy takich specjalistów http://www.corson.pl/ dzieki którym mysle moje CV naprawde stało się zachęcajaco dla mojego obecnego pracodawcy, którego dosyć szybko udało mi się potem znalezc.

link sponsorowany?

#4 Guest_lila

Guest_lila
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 10:36

Obecnie mam sytuację: z końcem 07.2012 zakończyła mi się umowa na zastępstwo. Dostałam pracę w 12.2012 i w połowie 02.2013 zrezygnowałam z pracy bo było beznadziejnie. Znowu zaczynam okres bezrobocia. Dodam że pracuję na stanowiskach kierowniczych. Czy wpisywać w CV okres ostatniej pracy czy lepiej nic nie wpisywać? Lepiej mieć dziurę w CV na 7 miesięcy czy pokazać że zrezygnowałam z pracy po 2 miesiącach?

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 21:48

ojjoj,, aż wstyd, żeby osoba która jest na kierowniczych stanowiskach zadawała takie pytania!!!

#6 Guest_daisy7

Guest_daisy7
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 23:23

jestem zdania żeby cV pisać profilowane, czyli nie wszystkie miejsca zatrudnienia, bo komu chce się czytac np. 5 arkuszy?

#7 Guest_Z.C

Guest_Z.C
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 17:29

Moim zdaniem, ten artykuł jest o niczym.
mając zróżnicowane doświadczenie należy, ale z drugiej strony nie, zamieszcać je w CV.

#8 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 08:17

Zasada jest prosta, jeśli masz już jakieś doświadczenie, możesz pominąć te miejsca, które nie łączą się ze stanowiskiem na jakie aplikujesz. Zwykle są to jakieś dorywcze prace w trakcie studiów itp. Tu można więcej poczytać: cvninja.pl/artykul/historia-zatrudnienia-doswiadczenie-zawodowe-w-cv

#9 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 28 grudzień 2016 - 09:12

Zasada jest prosta, jeśli masz już jakieś doświadczenie, możesz pominąć te miejsca, które nie łączą się ze stanowiskiem na jakie aplikujesz. Zwykle są to jakieś dorywcze prace w trakcie studiów itp. Tu można więcej poczytać: cvninja.pl/artykul/historia-zatrudnienia-doswiadczenie-zawodowe-w-cv

Anka, chęć wrzutki reklamy jest u ciebie taka wielka, że nie patrząc na daty postu "walisz" po 3 latach.....trochę przyzwoitości by się przydało, albo nie nadajesz się do marketingu, ot cotongue.png

#10 Thommas

Thommas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 09:29

Nawiązując do tematu, to niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej miałem pytanie, czy lista w CV to wszystkie moje miejsca pracy. Wpisałem tylko te, które były najbardziej powiązane z nową firmą i stanowiskiem, a okazało się, że rekrutera zainteresowało też to, czego nie wpisałem i w sumie dzięki temu dostałem pracę. Trochę mój błąd, że nie wpisałem od razu wszystkiego, a trochę fart, że rekruter sam o to zapytał.

#11 Guest_don żułan

Guest_don żułan
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 23:41

czasem nie warto wpisywać nic, ponieważ przyszly pracodawca będzie myślał, że ma przed sobą tępaka, ciemniaka i robola do je*ania za jakiekolwiek grosze....

będzie zachwycony takim beztalenciem bez doświadczenia. będzie mógł kimś takim pomiatac i szantażować, że w każdej chwili zwolni, płacąc byle co.

a tu zdziwko....weźmie go zdziwienie...hahaa.polecam./ mina bezcenna

#12 Guest_Alka12

Guest_Alka12
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 19:34

Ja używam szybkiecv i ten program zawsze mnie ratuje. Jestem niestety typem osoby wszystko na ostatni moment więc zawsze na dzień przed rozmową muszę się martwić CV. Koleżanka mi ten program poleciła i jestem naprawdę zadowolona :))

#13 Guest_JAdiza

Guest_JAdiza
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 11:03

Myślę, że nie powinno się wpisywać wszystkich miejsc, bo jaki sens jest wpisywać prace ogrodnicze w 1 liceum w wakacje jak się startuje na logistyka w wieku 26 lat? Nawet bym powiedziała, że wygląda to źle ;(. Mnie też w tworzeniu CV pomógł kreator SzybkieCV, ale to już bardziej w stronie wizualnej ;)

#14 Guest_malina

Guest_malina
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 19:15

A nie myśleliście, żeby użyć programu jak np. SzybkieCV, można wyczarować piękne szablony tam i one naprawdę robią wrażenie!!!!

#15 Guest_Brania

Guest_Brania
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 22:49

Ja też już poznałam portal szybkieCV i przyznam, że ułatwia on życie! Polecam jak moi pooprzednicy ^^

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych