Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika - WZÓR PISMA

107 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:37

Witam,jestem na chorobowym do 2.09,tj.piatek,chce zlozyc wypowiedzenie,obowiazuje mnie dwutygodniowy okres,mam zalegly urlop ok.18 dni,i bardzo mi zalezy juz od 3.09 nie isc do pracy,co robic

Złożyć wypowiedzenie 2 września, uzgodnić z pracodawcą na czas wypowiedzenia wybranie urlopu wypoczynkowego.

#42 Guest_edek

Guest_edek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:19

czyli moge zlozyc wypowiedzenie w sobote

#43 Guest_edek

Guest_edek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:36

2.09 jestem jeszcze na chorobowym,a 5.09 wyjezdzam na urlop ktory mialam zaplanowany ,ale pracodawca bez mojej zgody przesunal mi urlop,rok temu byla podobna sytuacja,i urlop byl w innym terminie ale w tym nie moge isc im na reke,nie mam wykupionych wczasow,tylko adresy,jest to urlop zaplanowany i nie widze innego wyjscia jak zlozyc wypowiedzenie

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:46

2.09 jestem jeszcze na chorobowym,a 5.09 wyjezdzam na urlop ktory mialam zaplanowany ,ale pracodawca bez mojej zgody przesunal mi urlop,rok temu byla podobna sytuacja,i urlop byl w innym terminie ale w tym nie moge isc im na reke,nie mam wykupionych wczasow,tylko adresy,jest to urlop zaplanowany i nie widze innego wyjscia jak zlozyc wypowiedzenie

Nawet na czas wypowiedzenia urlop musisz uzgodnić z pracodawcą. Jeśli jednak dasz wypowiedzenie, powinni udzielić urlopu, bo w przeciwnym razie muszą wypłacić ekwiwalent pieniężny.

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 16:14

czy przez cały okres trwania wypowiedzenia muszę chodzić do pracy czy mogę pójść na chorobowe

#46 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 11:56

czy przez cały okres trwania wypowiedzenia muszę chodzić do pracy czy mogę pójść na chorobowe

Możesz pójść na chorobowe, oczywiście pod warunkiem, że akurat wtedy zachorujesz.

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 11:30

Czy mogę w niedzielę(dzień wolny od pracy) wypowiedzieć umowę i wysłać ją listem poleconym z potwierdzeniem odbioru?

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 11:37

Czy mogę w niedzielę(dzień wolny od pracy) wypowiedzieć umowę i wysłać ją listem poleconym z potwierdzeniem odbioru?

Możesz.

#49 Guest_Ona

Guest_Ona
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 16:24

Czy w czasie trwania wypowiedzenia mogę wykorzystać pozostałe dni urlopowe?

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 10:19

Czy w czasie trwania wypowiedzenia mogę wykorzystać pozostałe dni urlopowe?

Nawet musisz.

#51 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 15:04

czy wypowiadając umowę oprace mogę napisac powod zwolnienia pracujję już 9lat ale teraz jak zaczęto mnie gnębić mam dość

#52 Guest_beti

Guest_beti
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 15:07

czy wypowiadając umowę mogę przedstawić powod pracuje 9 lat od miesiąca zmiana kierownika który gnębi mnie psychicznie mam dosc

#53 Guest_beti

Guest_beti
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 15:07

czy wypowiadając umowę mogę przedstawić powod pracuje 9 lat od miesiąca zmiana kierownika który gnębi mnie psychicznie mam dosc

#54 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19156 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 październik 2016 - 17:54

Możesz,ale po co?nie musisz uzasadniać

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 06:44

pracuje 1rok i9miesiecy mam umowe na czas okreslony ile wynosi moje wypowiedzenie

#56 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 19:00

pracuje 1rok i9miesiecy mam umowe na czas okreslony ile wynosi moje wypowiedzenie masz miesięczny czas wypowiedzenia

#57 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 08:10

pracuje na czas nie okreslony ile mam wpisac ile mam czasu wypowiedzenia.jak ja juz tam nie chce wracac

#58 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 08:10

pracuje na czas nie okreslony ile mam wpisac ile mam czasu wypowiedzenia.jak ja juz tam nie chce wracac

#59 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 09:18

To zależy jak długi staż pracy posiadasz. Na tak zadane pytanie nikt Ci nie odpowie.

#60 Guest_jaaa

Guest_jaaa
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:45

pracuje na czas nie określony. mam przepracowane 2 i pół roku w tej firmie wcześniej miałem staż 5 miesięcy w innej firmie. ile mam okresu wypowiedzenia??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych