Skocz do zawartości

Zdjęcie

Areszt i prawa zatrzymanego w UK

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670987 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 02:38

Komentarz do artykułu: Areszt i prawa zatrzymanego w UK

#2 Guest_Aśka

Guest_Aśka
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 02:38

Witam.właśnie aresztowali mojego chłopaka.chciałam sie dowiedzieć co mu grozi.sprawa wyglada tak.był w barze z kolegą z pracy,przyszli do domu oboje pijani,zaczeli sie bić,potem okazało sie że w barze pobili jakiś anglików.znajomy wyszedł,rozbijając szybę w drzwiach wejsciowych,było pełno policji,u nas w domu również,zatrzymali mojego chłopaka,tamtego również i chce wiedzieć co sie z nimi stanie.mój chlopak miał zawiasy w Pl.za pobicie ale przepadły mu w lipcu tego roku.w anglii mial wstrzymane prawo jazdy na rok czas za jazde pod wpływem alkoholu.czy grozi mu więzienie czy wypuszczą go rano po przesłuchaniu. bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękje

#3 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 21:27

do Aśki....Jak widze żadnych rad czy tez konkretnej pomocy darmo szukać na tym portalu.

#4 Guest_-praw-ja_jagienka

Guest_-praw-ja_jagienka
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 13:27

nick
Nic prostszego, po prostu Aśka musiałaby zadać powyższe pytania na angielskim forum prawnym.To forum dotyczy tylko prawa polskiego.

#5 Guest_malutka

Guest_malutka
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 14:52

Witam. Wczoraj rano zatrzymali Mojego narzeczonego. W jaki sposób mogę się dowiedzieć za co i gdzie teraz przebywa.

#6 Guest_bog

Guest_bog
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 14:56

jesli zostal zatrzymany na terenie angli pilnie zadzwon do Pani mecenas Anna Maziarz -londyn przsluguje mu darmowy adwokat jest ona znakomita

#7 Guest_najlepszy adwokat polski w Angli

Guest_najlepszy adwokat polski w Angli
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 14:57

Aneta Anna Maziarz - Bousse
Solicitor Consultant

Rustem Guardian Solicitors
15 New Bridge Street, Blackfriars
EC4V 6AU London - Londyn
United Kingdom - Anglia

Komórka : +44 (0) 7908644253
Tel : +44 (0) 207 936 8000
Fax : +44 (0) 207 936 8001
E-mail: biuro@lextemida.com

Jeżeli nie odbieram, mogę być w sądzie lub w trakcie przesłuchania. Proszę wtedy wysłać sms lub email z tematem, danymi kontaktowymi oraz prośbą o kontakt.

Dane do Mapy ©2013 - Warunki korzystania z usługi
Mapa
Satelita
Hybrydowa

Prawo Karne

Udostępnij: Facebook Twitter Google Buzz Myspace MSN Live Yahoo LinkedIn Orkut Digg Delicious

#8 Guest_maziarz

Guest_maziarz
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 03:04

Aneta Anna Maziarz - Bousse
Solicitor Consultant

Rustem Guardian Solicitors
15 New Bridge Street, Blackfriars
EC4V 6AU London - Londyn
United Kingdom - Anglia

Komórka : +44 (0) 7908644253
Tel : +44 (0) 207 936 8000
Fax : +44 (0) 207 936 8001
E-mail: biuro@lextemida.com

Jeżeli nie odbieram, mogę być w sądzie lub w trakcie przesłuchania. Proszę wtedy wysłać sms lub email z tematem, danymi kontaktowymi oraz prośbą o kontakt.

Dane do Mapy ©2013 - Warunki korzystania z usługi
Mapa
Satelita
Hybrydowa

Prawo Karne

Udostępnij: Facebook Twitter Google Buzz Myspace MSN Live Yahoo LinkedIn Orkut Digg Delicious

#9 Guest_nnn

Guest_nnn
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 13:23

nnnn

#10 Guest_zmartwiona

Guest_zmartwiona
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 00:07

witam mój mąż został oskarżony o usiłowanie zabójstwa kolegi z pracy, przeprowadzone badania DNA wykluczyły udział mojego męża w tej sprawie a mimo dostał on 8 tygodni odsiatki pani adwokat z urzędu nie robi nic nie była nawet na sprawie z wynikami, był ktoś inny mój mąż jest Polakiem a sprawa dziła się w Anglii, pani adwokat nie mówi po polsku a mąż obawia się tłumaczy tak napisał mi w liście bo taki mamy kontakt bardzo proszę a nawet błagam o pomoc bo nie wiem co robic, a nie wierzę w pomoc ambasady która wie o sprawie dodam tylko ze pokrzywdzony żyje ale nic nie pamięta a mój mąż jest niewinny a jest w więzieniu jeszcze raz błagam o pomoc

#11 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 22:26

witam.pracuje jako fryzjerka w uk ,ostatnio mialam taka sytuacje z farbowaniem klience wlosow,ktora zle zareagowala zaczela ja piec glowa i zmylam jej farbe po 10 min,po czym klientka po 3 miessiacach przyszla ze skarga ze ma problem ze skora glowy i lekarz przeisuje jej masc na sterydach,i ze jej wlsy wypadaja.chce isc droga sadowa,oskarzyc salon o nie zrobienie jej testu alergicznego.chcialabym sie dowiedziec jak sprawa wyglada?czy jest to powazna sprawa i jak za to odpowiadam

#12 Guest_radek

Guest_radek
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:42

Mam pytanie;bylem zatrzymany w uk i odnotowany,pobrali mi odciski i wogole,wiec jezeli polece do polski to czy wpuszcza mnie spowrotem po powrocie czy odesla do polski...piszcie bo nie wiem

#13 Guest_Aska

Guest_Aska
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:09

Mam pytanie.Czy na komisariacie jesli jest sie za3manym to czy mozna miec komórke i korzystac z niej

#14 Guest_krzys

Guest_krzys
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 20:44

witam.mam pytanie moja zona zostala zatrzymana i zamknieta a juz pisze jak to bylo.byla swiadkiem w procesie kolegi zlozyla zeznania lecz nie zjawila sie na rozprawie lecz uprzedzila o tym ze wyjezdza do polski i ze ma male dziecko 5 miesiecznego synka. gdy byla w polsce a bylo to 3 lutego dostala telefon ze ma sie wstawic na rozprawie na drugi dzien powiedziala ze nie jest w stanie tego zrobic i ze moze przyleciec do uk 11 lutego na co oni ze ma jechac z poznania do wroclawia na poloczenie internetowe ona dopowwiezdiala ze to jest nie mozliwe ze ma male dziecko i jezeli zapewnia jej przelot do uk i powrot to sie zjawi 11 lutego. zgodzili sie i kupili bilet je poleciala a synka zostawila na 5 dni w polsce,po wylondowan na lotnisku czekalaa policja zona pojechala z nimi prosto do sadu byla to 12 godzina sprawa miala trwac max do 17 tak mnie ponformowali na lotnisku policja co sie okazalo zona sie nie odezwwala do 17 postanowilem po nia jechac lecz sad byl juz zamkniety a na policji nic nie wiedzieli zona zadzwonila do mnie o 20.30 dopiero zaplakana ze zostala zamknieta w wiezieniu i niewie o co chodzi. dzis jest juz czwartek wieczur a ona nadal jest zamknieta i nie mam z nia zadnego kontaktu a sedzia powiedzial na to ze mam male dziecko tak ps. ale dziecko jest w polsce... zostala zatrzymana jak jakis przestepca a jest tylko swiadkiem prokuratury prosze o pomoc to nr. 7511270309

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 21:40

To jest forum prawne polskie, nie znamy prawa panującego w Anglii, więc raczej mało prawdopodobne, że ktoś pomoże.

#16 Guest_GosiaB

Guest_GosiaB
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 19:03

Witam, mam pytanie w jaki sposób mozna zorganizowac widznie sie z osoba zatrzymana i przebywajaca w wiezieniu????

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 21:52

Chodzi o zatrzymanie w Polsce, bo wpisała się Pani pod artykułem, który mówi o zatrzymaniach w Wielkiej Brytanii?
W poniższym linku wszystko na temat odwiedzin aresztowanego w Polsce.

http://www.infor.pl/...resztowana.html

#18 Guest_siostra

Guest_siostra
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 19:01

Witam mam takie pytanie niedawno aresztowali mojego brata,może ktoś ma dobrego adwokata imię i nazwisko z urzędu o którego mógł by się starać.

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 19:02

[quote name="siostra"] Witam mam takie pytanie niedawno aresztowali mojego brata,może ktoś ma dobrego adwokata imię i nazwisko z urzędu o którego mógł by się starać.

#20 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 15 listopad 2014 - 21:31

Nie Polecam Pani Anety Maziarz ...co za bzdura buhahah najlepsza Karnistka buhaha…, Pani Aneta Maziarz , jest nie odpowiedzialną osobą , zadzwoniłem do niej umówilismy sie na kwotę 3,5 tyś funtów tyle chciała , miała się odedzwac pisałem wielokrotnie to ciagle mnie zbywała, pisała że ma duzo spraw itp że odedzwie się pózniej a to nie była błacha sprawa nie nie mogłem dłuzej czekać , bo niestety czas mnie gonił zwodziła mnie przez dwa tygodnie ( zmarnowała mój cenny czas) mam nadzieję że kiedys jej ktoś czas tak samo zmarnuje !!! , Ludzie nie bierzcie żadnych Polskich prawników ! dosyć że na ciagną na pieniadze a w zamian nic nie zrobia , bo tak było z poprzednim prawnikiem i myslałem że Pani Aneta mówi mądrze , lecz następna niekompetentna osoba Brak słów !! wynająłem teraz angielskiego prawnika do spraw karnych , muszę powiedziec że jestem w szoku jak podszedł do mojej sprawy , Nigdy wiecej żadnych Polaków !!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych