Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy molestowanie seksualne w pracy jest karalne?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670968 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 01:49

Komentarz do artykułu: Czy molestowanie seksualne w pracy jest karalne?

#2 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 01:49

Mój pracodawca, wraz ze współpracownikami i przedstawicielami Związków Zawodowch, za granicą naruszał wszystkie możliwe prawa i zasady. Dotyczyło to sektora prywatnego, dochodzi Azjatyckie podejście do ludzi, życia, religii i wiele wątków. Najważniejsze mnie z UE na siłę i w sposób uwłaczający godności ludzkiej, na siłę pozbawiano pracy, płacy, edukacji, bo Azjaci i Związki Zawodowe są przedemną pierwsze po wszystko, itp. Rujnowano mi życie, bo pracodawca chciał informacji o pozytywnych dla siebie zmianach i na korzyść swoich pracowników z Azji, a na niekorzyść i stratę UE. Przeszłam przez piekło na ziemi, zgotowane przez Trzeci Świat. Całe cztery lata....

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 12:10

A jeśli jest to praca wakacyjna i nie mam umowy? Poza tym nie jestem pełnoletnia

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 12:12

A jeśli jest to praca wakacyjna i nie mam umowy? Poza tym nie jestem pełnoletnia

To też jest karalne, a tym bardziej, że jesteś nieletnia.

#5 gosc01

gosc01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2017 - 23:08

To też jest karalne, a tym bardziej, że jesteś nieletnia.

Ale co robić? Ciężko zrezygnować, bo wszyscy zaraz będą pytać dlaczego, przecież dobrze płacą i nie jest tak ciężko. Zresztą obiecałam.. W dodatku to znajomi rodziców, wstyd mi cokolwiek mówić .. I nie mam żadnych dowodów, kamery uruchamiają rzadko a szef się "pilnuje", jeśli wiesz o czym mówię ..

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 10:15

Ale co robić? Ciężko zrezygnować, bo wszyscy zaraz będą pytać dlaczego, przecież dobrze płacą i nie jest tak ciężko. Zresztą obiecałam.. W dodatku to znajomi rodziców, wstyd mi cokolwiek mówić .. I nie mam żadnych dowodów, kamery uruchamiają rzadko a szef się "pilnuje", jeśli wiesz o czym mówię ..

Pozostaje Ci jedynie zgłosić sprawę do sądu. Nie znam innego sposobu, takiego bardziej"domowego", który załatwiłby sprawę. W sądzie musisz jednak podać świadków, a to nie będzie łatwe.Trudne są takie sprawy, ale są do wygrania. Jeśli jednak wstydzisz się, to i tak nie ruszysz ze sprawą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych