Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konsekwencje ucieczki przed Policją

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671197 postów

Napisano 09 październik 2012 - 00:46

Komentarz do artykułu: Konsekwencje ucieczki przed Policją

#2 Guest_kojot

Guest_kojot
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 00:46

Ja bylem pewny siebie nowym RS6 bez blach bawilem sie z drogówka teraz juz 3 miesiace bez prawka jeszcze 3 mi zostaly nie polecam.

#3 Guest_kiks

Guest_kiks
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 11:57

No, no. Widzisz odejmij S z nazwy i 5 do tył€. Wyjdzie R1.

#4 Guest_@kojot

Guest_@kojot
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 00:54

cbr 1000rr i po kłopocie. warunek- musisz umieć jeździć

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 19:56

jak ucieklem bez prawa jazdy to co mi grozi

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 20:27

Co grozi? Dokładnie to, co napisane w artykule, no i oczywiście nie zabiorą prawa jazdy, jeśli się go nie posiada, ale w przyszłości mogą być trudności z otrzymaniem takowego.

#7 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 16:36

Siemka. Mam problem.mialem ucieczkę przed policją zdolalem uciec, miałem kask więc twarzy raczej nie widzieli. Doszli do mnie po blachach. Wjechalismy mi do domu i zabrali mi dowód motoru. Mnie i motoru oczywiście nie zastali. Co mam zrobić pomóżcie bo nie wiem.... Mam zakaz jeżdżenia na 3 lata a tu teraz takie coś. Mam się przyznać czy nie mogą mi nic zrobić gdyż nie złapali mnie.

#8 Guest_Jamnik

Guest_Jamnik
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 12:44

Witam Czy funkcjonariusze Straży Miejskiej/Gminnej mogą zatrzymać kierowcę w pościgu jeśli ten kierowca nie zatrzymał się im wcześniej do kontroli drogowej ? Gdzie jest uregulowane w przepisach, że Straż Miejska/Gminna może dokonywać pościgów swoimi radiowozami? W ich przepisach są wzmianki o ujęciu sprawcy wykroczenia na miejscu zdarzenia lub bezpośrednio po nim w pościgu ale nigdzie nie mogę znaleźć nic o pościgu radiowozem i "ujęciu" w pościgu radiowozem

#9 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 17:49

Jechałem rowerem po chodniku, NIE UCIEKAŁEM, brak świateł, 0,25 promila.Mandat 500 zł.Dlaczego państwo mnie karze jak nikomu krzywdy nie zrobiłem?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 10:10

Jechałem rowerem po chodniku, NIE UCIEKAŁEM, brak świateł, 0,25 promila.Mandat 500 zł.Dlaczego państwo mnie karze jak nikomu krzywdy nie zrobiłem?

Ale mogłeś zrobić, więc mandat za to, żebyś na przyszłość nie jeździł pijany i robił użytek z własnego mózgu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy