Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zarejestrować się w urzędzie pracy

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671913 postów

Napisano 03 październik 2012 - 11:26

Komentarz do artykułu: Jak zarejestrować się w urzędzie pracy

#2 Guest_asia

Guest_asia
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 11:26

paranoja by sie zarejstrowac cza stac o 3 rana do 7 30 i jak sie uda to starczy numerkow

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 16:59

mam pytanko czy jak się zarejestrujesz w urzędzie pracy to otrzymuje się jakąś decyzje

#4 Guest_bezrobotny

Guest_bezrobotny
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 15:03

pytanko. mozna sie zarejestrowac przez internet? z gory dziekuje.

#5 Guest_-praw-ja_jagienka

Guest_-praw-ja_jagienka
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 20:28

Nie można. Rejestracja to także dostarczenie odpowiednich dokumentów, a tych nie złoży się internetowo.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 01:27

Niestety ja_jagienka mija się z prawdą. Jest możliwość rejestracji przez internet. Oto link:
https://www.praca.go...ex.eup#page=PRE

Dokumenty załącza się w postaci skanów.

#7 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 20:53

Mam pytanie : zawiesiłam 6 lat temu działalność gospodarcza a w urzędzie nie chcą mnie zarejestrować bo muszę mieć zlikwidowana jak to w końcu jest w tym kraju ?

#8 Guest_fdsf

Guest_fdsf
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:20

nie

#9 Guest_guro

Guest_guro
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:22

masz racje przez internet tego nie da się załatwić popieram

#10 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 17:08

mam pytanie... czy jezeli moj ojciec ma gospodarstwo i ja zaczelam studia i zapisalam sie do urzedu pracy to czy musze cos zglaszac do krusu?

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 17:29

musisz"****

#12 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 17:30

ja Też guro:**

#13 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 20:19

Czy jezeli sama zapisałam sie na szkolenie to przysługuje mi jakiś dodatek z biura pracy dodam ze jestem osoba bezrobotna

#14 Guest_niki

Guest_niki
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 15:28

wszystko prawda, tylko małe ALE - jak ktoś nie ma zameldowania czasowego, ani stałego to PUP woła zaświadczenie o braku zameldowania ( przynajmniej tak było w przypadku rejestracji mojego męża), a oświadczenie mają w nosie! Czy to wogóle zgodne z przepisami? Nigdzie nie znalazłam takiego nakazu.

#15 Guest_Senlabora

Guest_Senlabora
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 02:46

W UZ są takie cyrki,że nic dziwnego iż większość osób bezrobotnych nie rejestruje się,ale władzuni właśnie o to chodzi bo miast ględzić o pięciu mln.bezrobotnych wytacza się cyfrę poniżej dwóch mln.! I co? I w kraju jest dobrze!!!

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 22:43

na wypowiedzeniu z pracy zachorowałam gdzie mam dostarczyć zwolnienie lekarskie i kiedy mam się zarejestrować na bezrobotne świadczenie

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 14:51

Niedługo będą wymagać numeru buta ciotki i świadectwa jej niekaralności.To jest bardzo sprytnie zrobione na odstraszenie od rejestracji.Polska...

#18 Guest_yu

Guest_yu
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 20:05

stare

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 10:19

jaki jest termin zgłoszenia się do PUP,moje ostatnie świadectwo pracy jeszcze nie dotarło /poczta/

#20 Guest_Matney

Guest_Matney
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 11:17

Każdy obywatel Polski powinien być ubezpieczony i to niezależnie czy jest zarejestrowany w takiej dziwnej instytucji jak Urząd Pracy. Który zresztą nie powinien tak się nazywać.. Dawno powinni to coś z likwidować. W 90% przypadku winną za brak pracy jest obarczony Rządy. (Dlatego nie rozumiem czemu to Ci ludzie mają walczyć aby być ubezpieczonym). Nieudolność i przywłaszczanie większej ilości gotówki która w Rządach im się nie należy a mogła by być dużo lepiej rozdysponowana. I nie piszę tu o różnych dziwnych przekrętach. Wszyscy bezrobotni i nie ubezpieczeni powinni się złączyć i pozwać grupowo nasze kochane Polskie Państwo..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych