Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto może ubiegać się o pozwolenie na broń?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671292 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 10:18

Komentarz do artykułu: Kto może ubiegać się o pozwolenie na broń?

#2 Guest_seg

Guest_seg
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 10:18

lepszy nóż

#3 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:46

Co ty! Maczeta!!!!

#4 Guest_psychol

Guest_psychol
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:48

Proste ze maczeta nozem to mozna sobie ziemniaki obierac!

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 08:55

Nikt bo nasze państwo boj się własnych obywateli , broń posiadają byli zomowcy esbeki i milicjanci a tobie niezostanie wydane .Aktualnie Polska płaci mandat 70 tyś EU dziennie za brak dostępu do broni !!!

#6 Guest_keri

Guest_keri
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 00:38

Paranoja egzamin z posługiwania się bronią , jak się dopiero o nią ubiegasz . To jak masz znać jej obsługę . Polska piękny kraj i nie przestanie mnie zaskakiwać głupota ludzka :)

#7 Guest_Mateusz Lokś

Guest_Mateusz Lokś
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 00:59

Paranoja egzamin z posługiwania się bronią , jak się dopiero o nią ubiegasz . To jak masz znać jej obsługę . Polska piękny kraj i nie przestanie mnie zaskakiwać głupota ludzka smile.png

Wiesz, nie chcę bronić tych przepisów, bo to ogólnie jest utrudnianie dostępu przeciętnemu Polakowi do broni, ale całkowicie bez sensu to te przepisy nie są i można całkiem sensownie uzasadnić tą znajomość. Wyobraź sobie że przed egzaminem masz szkolenie z obsługi danego typu broni, a potem jest egzamin, czy na pewno umiesz obsługiwać daną broń, a jeśli nie ma takiego szkolenia przed egzaminem, to można pójść indywidualnie na strzelnice i poprosić o przeszkolenie z obsługi danej broni, na strzelnice można iść z tego co wiem, bez zezwolenia na broń. Zezwolenie na broń jest potrzebne dopiero, kiedy chcemy zakupić taką broń i trzymać ją w domu, lub przy sobie. 

W dużym skrócie, chce tylko powiedzieć, że to nie jest całkiem bez sensu, szczególnie przy tak niebezpiecznym narzędziu jak broń palna... Inna sprawa że obywatele powinni mieć większą kontrolę i władzę nad własnym życiem, bo nawet głupim nożem można się pociąć jak ktoś jest impotentem intelektualnym, a szkolenia i pozwolenia na posiadanie noża kuchennego jeszcze (na szczęście) nie ma w naszej kochanej Polsce... Mimo że też jest równie niebezpieczne.

Pozdrawiam.

#8 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 17:29

a czy ci ktorzy kiedys leczyli sie np na nerwice dostana pozwolenie?

#9 Guest_lala > i > kot>

Guest_lala > i > kot>
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 12:29

Śmieszne , to na wojnę nie ma kto iść , problemy zdrowotne ma każdy ,a znam przypadki , ludzie chorzy posiadają broń , nerwowi mało powiedziane , posiadają broń i nie tylko . Broń powinni posiadać Ludzie Zrównoważeni , nie psychopaci , zezwolenie na broń - nauczyć posługiwania śię bronią , i to wszystko .

#10 Guest_LOLA

Guest_LOLA
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 13:26

NON STOP OKÓPACJA WOJNA I ZASIEKI EGZAMINY ,SŁABE NAUCZANIE , ABY PŁCIC , TO SIĘŁ LICZY NAJBARDZIEJ , SWEGO NOSA NIE WIDZĄ ALE KURZ W CUDZYM SMIESZNE ,

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 30 maj 2017 - 20:18

Trzeba się solidnie przygotować do egzaminu. Tutaj http://asy-strzelect...olenie-na-bron/ warto sobie zerknąć, bo jest tam oferta kursów, które przygotowują perfekcyjnie do egzaminów. Warto z nich skorzystać.

#12 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 09:12

Moim zdaniem powinny być ustępstwa dla potomków bohaterów mających czynny udział w obronie kraju. Przykład, mój dziadek mjr nagrodzony krzyżem Virtuti Militari.

#13 Maruder3aa

Maruder3aa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2018 - 10:49

Hej. A czy znacie może jakieś sprawdzone sklepy z legalną bronią? Znam taki sklep bron-sklep.pl ale może znacie jeszcze coś wartego uwagi w tym zakresie?

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych