Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dziedziczy dziecko konkubentów

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672190 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 14:02

Komentarz do artykułu: Jak dziedziczy dziecko konkubentów

#2 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 14:02

Mój synuś podał w odpowiedzi na pozew o zniesienie alimentów ma 20-lat że mu się należą!!! A ja mam płacić na konia co się uczyć nie chce!!!! I jeszcze to bydle dostanie po mnie spadek?!!! Ni chu chu!!!!! Nic nie dostanie!!!!! Łączy mnie z nim tylko nazwisko i alimenty!!!! Szkoda że nie zginoł w jakimś wypadku albo coś podobnego!! Jak ja go nienawidze!!!!1

#3 Guest_aplikantradcowskikrakow

Guest_aplikantradcowskikrakow
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 16:44

Można dziecko wydziedziczyć, ale to już muszą być konkretne ku temu powody. W razie pytań proszę o kontakt.

#4 Guest_cr

Guest_cr
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 21:23

Jeżeli podstawa wydziedziczenia istnieje,
to najprawdopodobniej podniesie zarzut prowokowania
i najprawdopodobniej wygra

#5 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 15:04

Bardzo proszę o następujące informacje. Jeżeli ojciec będący obecnie w konkubinacie zrobi testament i cały swój majątek zapisze na dziecko pochodzące z tegoż związku jakie prawa do dziedziczenia będzie miało dziecko pochodzące z wcześniejszego małżeństwa. Maria

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 10:52

Bardzo proszę o następujące informacje. Jeżeli ojciec będący obecnie w konkubinacie zrobi testament i cały swój majątek zapisze na dziecko pochodzące z tegoż związku jakie prawa do dziedziczenia będzie miało dziecko pochodzące z wcześniejszego małżeństwa. Maria

Dziecko pochodzące z wcześniejszego małżeństwa, będzie miało prawo do zachowku, który musi wypłacić dziecko, które dziedziczy testamentem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych