Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak napisać wniosek o podział majątku wspólnego?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670988 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:34

Komentarz do artykułu: Jak napisać wniosek o podział majątku wspólnego?

#2 Guest_Kinga Węgiel

Guest_Kinga Węgiel
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:34

Czy można zatem dokonać formalnego podziału majątku 21 lat po rozwodzie na rzecz byłego współmałonka w trakcie 20 lat trwania następnego małżeństwa

#3 Guest_-praw-m.dobrowolska

Guest_-praw-m.dobrowolska
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 14:58

Tak

#4 Guest_aplikantradcowskikrakow

Guest_aplikantradcowskikrakow
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:07

Szanowna Pani,

Prawnik z doświadczeniem podejmie się realizacji zlecenia. Kontakt telefoniczny 531-695-117 bądź mailowy aplikantradcowskikrakow@gmail.com

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:21

Szanowna Pani,

Prawnik z doświadczeniem podejmie się realizacji zlecenia. Kontakt telefoniczny 531-695-117 bądź mailowy aplikantradcowskikrakow@gmail.com

Szanowna Pani Aplikant,

a czy kodeks etyki Pani czytała?
a czy regulamin forum Pani czytała?

I nie jest Pani wstyd?

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:22

Szanowna Pani,

Szanowna Pani Aplikant,

I nie jest Pani wstyd?

tzn
Panie aplikancie!

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:24

Szanowna Pani,

Szanowna Pani Aplikant,

I nie jest Pani wstyd?

tzn
Panie aplikancie!

Pani Adwokat przynajmniej udziela pomocy, a Pan Panie aplikancie?
Mam nadzieje, że nikt się pana nie odezwie!

#8 Guest_theo

Guest_theo
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 18:48

Przechodziłem przez piekło rozwodu z orzekaniem o winie. I coś mogę polecić. O strasznych walkach rozwodowych, o wyszarpywaniu sobie dzieci, manipulowaniu ich zeznaniami, o problemach opieki nad nimi, o ukrywaniu majątku, o nieuczciwym jego dzieleniu, o upadlającej walce o alimenty.... o tym wszystkim... na bazie tysięcy prawdziwych historii można wyczytać w publikacji na stronie alehistorie.pl w ebooku "Rozwód. Walka o dzieci i majątek. Historie Prawdziwe". Lepiej wiedzieć więcej zawczasu i przygotować się, zanim walka zacznie się w sądzie... Są tam też za darmo wzory pozwów rozwodowych przez zakładkę "darmowy fragment". Warto skorzystać.

#9 Guest_Prawnik rodzinny

Guest_Prawnik rodzinny
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 22:04

Specjalizacja w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego. Przyjmujemy sprawy z całego kraju. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę sprawy i pilotowanie aż do zakończenia sie postępowania. Wszystko można załatwić wygodnie bez wychodzenia z domu na podstawie zeskanowanych dokumentów. Klient podpisuje umowę i ma pewność, że usługa zostanie wykonana albo zwrot pieniędzy. Cennik: sprawa alimentacyjna: 170,-zł, separacja i rozwód: 270,-zł, podział majątku małżeńskiego - ugodowe - od ok.650,-zł, spór sądowy - od 1.500,-zł, sprawy dot. władzy rodzicielskiej - ok. 350,-zł, ustalenie i zaprzeczenie ojcowstwa - 390,-zł, sprawy spadkowe - od 350,-zł, zasiedzenie od 1.500,-zł, odwołanie od decyzji ZUS - 350,-zł, odwołanie do Sądu Pracy - od 450,-zł, przy dyscyplinarnym - 530,-zł, apelacja w sprawie cywilnej - 390,-zł, zażalenie - od 170,-zł, skarga do Strasburga - od 690,-zł, prowadzenie negocjacji z bankami - 190,-zł, odwołania w postępowaniu administracyjnym - od 270,-zł, skargi w postępowaniu sądowoadministracyjnym - 370,-zł. Kontakt: tel. 663 491 822, Wszystkie zeskanowane dokumenty proszę kierować na mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

#10 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 09:55

W sprawach o podział majątku polecam blog www.podziel.com

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 17:53

Witam .Czekalam na swoj rozwod dwa lata .Pani sedzia od poczatku byla przeciwko mnie pomimo ze 6lat prosilam meza zeby zaczal pracowac bo ja pracowalam gdzie moglam zeby zarobic na 6-osob dzieci w szkole i dlugi meza i budowe z remontami .Wyjechalam wiec z dziecmi w ciemno za granice i walczylam o rozwod.Moje pytanie jak przeprowadzic podzial domu budowanego ktory nie jest odebrany bo ja ponosilam koszty budowy a maz na wszystkie dzieci bedzie mi placil teraz 400zl a wszelkie koszty na dzieci ponosilam ja bo maz nie chcial isc do pracy.Uwazam ze przegralam rozwod bo moj adwokat przed sedzia tez nie byl dopuszczany do glosu .Pozdrawiam i nie polecam wyjazdu za granice kobiecie bo jest bardzo ciezko przezyc z dziecmi samemu .

#12 Guest_jakitak

Guest_jakitak
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 15:56

troche wysoki cennik prawnika niżej, tym bardzej ze to ceny od :P ciekawe do ilu. w kazdym razie, nie polecam prawnikow z wawy - mega zdzieraja. na szczescie mam rodzine na slasku i chodziłem do Legaleo w gliwicach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy