Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie sprawy załatwimy u notariusza?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672261 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 14:35

Komentarz do artykułu: Jakie sprawy załatwimy u notariusza?

#2 Guest_Ben

Guest_Ben
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 14:35

Dlaczego tutaj jest napisane, że Notariusz nie jest funkcjonariuszem publicznym skoro w kodeksie karnym w art.115 widać, że Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym ?

#3 Guest_igielska

Guest_igielska
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 09:59

Wiele można załatwić u notariusza, tylko czasem ciężko z terminami, bo coś nagle potrzeba.... Ja miałam do zrobienia odpisy dokumentów, poświadczenia i inne akty notarialne. Na całe szczęście w Tczewie Pani Cejrowska z kancelarii na Słowackiego podjęła się. Naprawdę był potrzebny szybki termin na to. Wywiązała się znakomicie.

#4 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 19:58

Witam, igielska, jak z opłatami u tej Pani notariusz Cejrowskiej? Jakieś namiary masz? Pzdr!

#5 Guest_AgataDo

Guest_AgataDo
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 00:00

Ze Szczecina z kolei solidna kancelaria to ta pani Doroty Szuman Krzych przy ulicy Struga. Dobrze wywiązują się z obowiązków, jest solidnie, terminowo, sprawy załatwiane są szybko i sprawnie, w miłej atmosferze. Niedawno korzystaliśmy i jak najlepiej oceniamy.

#6 Kzajko

Kzajko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:08

W Warszawie w końcu jest notariusz, który jednocześnie ma uprawnienia tłumacza przysięgłego co bardzo pomaga. Z tego co mówił wynika, że miał duże problemy uzyskać zgodę ale w końcu rada notarialna się zgodziła. Tym bardziej polecam. Notariusz-tłumacz w Warszawie

#7 Guest_igielska

Guest_igielska
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 12:47

Notariusz Cejrowska przyjmuje w Tczewie na Słowackiego. Skuteczna i szybka pomoc. Możesz znaleźć ją na cejrowska.pl

#8 Guest_AndrzejKwiatkowski

Guest_AndrzejKwiatkowski
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:51

Bardzo fajnie że notariusze wreszcie nie ustalają samodzielnie stawek za swoją pracę. Taksa notarialna jest świetnym rozwiązaniem. Ja i tak zawsze wracam do mojego notariusza

#9 Kzajko

Kzajko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 20:52

Duży plus prawa o notariuszach to taki, że muszą podawać wszystkie informacje oraz udzielać porad bezpłatnie. Mój notariusz w Krakowie  to serwis http://www.notariuszwkrakowie.eu

#10 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 18:35

Wszystkie sprawy notarialne do tej pory załatwiałam w kancelarii notarialnej Cejrowska i zawsze jestem zadowolona ze świadczonych przez nich usług.

#11 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 22:31

Notariusz zajmuje się m.in. prawem spadkowym, prawem spółek, poświadczeniami oraz sprawami związanymi z nieruchomościami. Ja niedawno miałam sporządzoną umowę sprzedaży domu w kancelarii notarialnej www.notariuszbemowo.com.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych