Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka jest odpowiedzialność za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671809 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 10:09

Komentarz do artykułu: Jaka jest odpowiedzialność za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo?

#2 Guest_tata

Guest_tata
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2012 - 10:09

nieegzekwowalny, martwy przepis ;(

#3 Guest_-praw-dukeaecc

Guest_-praw-dukeaecc
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2012 - 13:30

Ależ jak najbardziej egzekwowalny. Tylko nie wszczyna się spraw z tego przepisu po tym, jak zaobserwuje się że matka pozwala dziecku jeździć na rowerku bez kasku lub inne podobne bzdury:)
Pozdrawiam
duke

#4 Guest_rozczarowana policją

Guest_rozczarowana policją
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 06:30

właśnie dostałam mandat 200 zł za pozostawienie 3-letniego dopiero co uśpionego dziecka w samochodzie na niespełna 20 min przy -2 stopniach mrozu (dziecko miało czapkę i kurtkę, samochód był nagrzany). Dodam, że auto było zaparkowane pod oknem biura projektowego z którego usług korzystaliśmy te nieszczęsne 20 min.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 12:37

właśnie dostałam mandat 200 zł za pozostawienie 3-letniego dopiero co uśpionego dziecka w samochodzie na niespełna 20 min przy -2 stopniach mrozu (dziecko miało czapkę i kurtkę, samochód był nagrzany). Dodam, że auto było zaparkowane pod oknem biura projektowego z którego usług korzystaliśmy te nieszczęsne 20 min.

Brawo policja !!! Matka oczywiście z chorą wyobraźnią.

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 19:40

Moja kokubina zostawila mojego 5-cio letniego synka ona pojechala do pracy synek sam biegal po ulicy a babcia sobie spala w domcu chcial bym jakas kokretna odpowiedz co z tym mozna zrobic bo jest nie odpowiedzialna

#7 Guest_Lusi

Guest_Lusi
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 11:27

Moja sąsiadka wtargnela na moją posesję z małym dzieckiem tj 2 latka na rękach ,gdzie biega luzno owczarek niemiecki,bo moja tesciowa odebrala przez przypadek paczkę adresowana do niej.Odgrażala się że wezwie policję nie widząc zagrożenia życia lub zdrowia dla siebie i dziecka czy to jest karalne?

#8 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:26

Mam 16 lat i z kolegami w tym samym wieku planuję wyjazd na jachty, na jachcie planujemy być tylko w swoim grocie, dorośli będąmpływać na osobmym jachci. Jak to wygląda z strony prawnej, czy potrzebujemy by na pokładzie znajdowała się jakaś osoba pełnoletnia? Z góry dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych