Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kara za znieważenie Prezydenta

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672322 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 20:23

Komentarz do artykułu: Kara za znieważenie Prezydenta

#2 Guest_anna Łojewska

Guest_anna Łojewska
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 20:23

A co w przypadku, gdy Prezydent mnie obrazi? Zrobił to już! Reszta wkrótce w mediach!

#3 Guest_Romuald Piątek

Guest_Romuald Piątek
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 08:11

Wszyscy zapominają o artykule 213 Kodeksu Karnego !!!. Najpierw oskarżyłem pod rygorem art 238 KK jako byłego Marszałka Sejmu B.Komorowskiego w PR W-wa-Śródmieście -
za nieprzestrzeganie art 253 KPA i innych z nim związanych oraz naruszenie art 95 Konstytucji - odmówiono śledztwa także w sądowym nadzorze nad prokuraturą w SR W-wa-Śródmieście , więc pod rygorem art 234 KK wniosłem subsydiarny akt oskarżenia do SR W-wa-Śródmieście do dyspozycji Prezesa SR !!! W tajnym SR W-wa-Śródmieście bez zawiadomienia mnie i prokuratora - więc łamiąc art 46 i 96 Kodeksu Postępowania Karnego sędzia-bandyta uznała łamiąc art 32 Konstytucji , że nie jestem uprawniony do oskarżania z oskarżenia publicznego , ale prokurator ma wyłącznie pierwszeństwo do wniesienia aktu oskarżenia za czyny ścigane z urzędu !!! Wobec tego po demonstracjach znieważających wraz z paleniem flag narodowych , po pismach znieważających prezydenta i ciągłych odmowach choćby wszczęcia śledztwa , by doprowadzić do procesu publicznego , to skuteczne okazało się kolejne znieważanie prezydenta na sali sądowej na rozprawie Tusk p-ko Urban i młody niedoświadczony = zarozumiały prokurator wniósł p-ko mnie akt oskarżenia z art 135 par 2 KK do SO W-wa Al. Solidarności 127 sygn. XII K 169/13 , ale po mej odpowiedzi do SO 25.10.2013.r na ten akt oskarżenia w którym ujawniłem mój ww subsydiarny akt oskarżenia to teraz jest zwłoka w wyznaczeniu terminu rozprawy - czyli łamie się art 348 KPK - bo to nie ja boję się procesu - ujawnią sprawę europosłowie angielscy , lub ci polscy posłowie którym będzie zależało na trwaniu w polityce !!! Mogę bardziej pohańbić prezydenta itd - sprawa nie tylko moja , ale i innych pokrzywdzonych musi zakończyć się procesem = wprowadzeniem ławy przysięgłych w ujawnionych Sądach Dyscyplinarnych dla funkcjonariuszy państwowych !!! Dodaję jest to trzecie oskarżenie mnie za znieważenie - a znieważyłem około 100 sędziów i prokuratorów zgodnie z ww art 213 KK . Zniesienie karalności z art 226 i art 135 par 2 KK uniemożliwi korzystanie z art 213 KK !!!

#4 Guest_Prawo karne 24 h na dobę

Guest_Prawo karne 24 h na dobę
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 13:20

Polecam artykuł, który dotyka tej kwestii:

http://prawokarne24....aga_prezydenta/

#5 Guest_Piątek Romuald

Guest_Piątek Romuald
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 16:58

Trybunał nie wspomniał , że polskie ustawy są sobie sprzeczne !!! Nie wspomniał , że art 41 a paragraf 4 Ustawy o Sądach Powszechnych jest sprzeczny z art 226 i 213 KK !!! Wpisz w Google : Znieważanie prezydenta - bandyty , oraz : FB Piątek Romuald i przekaż dalej !!!

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2020 - 13:05

Debil i tyle

#7 Guest_gcjcgjn

Guest_gcjcgjn
  • Goście

Debil i tyle

#8 Guest_gcjcgjn

Guest_gcjcgjn
  • Goście

Debil i tyle

#9 Guest_Jedem das seine

Guest_Jedem das seine
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2020 - 08:17

tylko strach ... duda nie ma szacunku, tylko strachem mogą zmusić do milczenia... Oderint dum metuant

#10 Guest_Jedem das seine

Guest_Jedem das seine
  • Goście

tylko strach ...u, tylko strachem mogą zmusić do milczenia... Oderint dum metuant

#11 Guest_Jedem das seine

Guest_Jedem das seine
  • Goście

tylko strach ...u, tylko strachem mogą zmusić do milczenia... Oderint dum metuant

#12 Guest_Jebać PiS

Guest_Jebać PiS
  • Goście

Napisano 28 październik 2020 - 18:15

Jebać Dudę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych