Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje adwokat?

108 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_małgorzata

Guest_małgorzata
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 11:13

Jeśli chodzi o Warszawę to na pewno można polecić kancelarię W. Szewczak. Miałam problem z rozwodem, ale zależało mi na szybkim zakończeniu sprawy i wszystko poszło bardzo sprawnie. Jestem zadowolona z przebiegu i zakończenia sprawy, którą dla mnie prowadziła.

#42 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2254 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 14:08

Popytajcie - http://boleklegal.pl/kancelaria

Jeśli będą mieli wolne terminy to zdecydowanie warto, bo to naprawdę fachowcy z doświadczeniem.

Najlepiej po prostu najpierw pogadać, zapytać co są w stanie zaoferować, a dopiero później konkrety...

#43 Guest_magitta

Guest_magitta
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 08:57

Ja korzystałam z pomocy Kancelarii Adwokackiej Cejrowski z Tczewa. Bardzo fachowa, sprawna i rzeczowa pomoc. Da się zauważyć wieloletnie doświadczenie.

#44 Guest_owol

Guest_owol
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 09:49

Tutaj warto zajrzeć, wszystko jest napisane czym się dokładnie zajmuje- jaki zakres spraw itp. cejrowski.pl/

#45 Guest_erwtt

Guest_erwtt
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:09

Żona mnie zaskoczyła rozwodem, chciała mnie zniszczyć od ręki. Od razu zgłosiłem się do kilku kancelarii, ale po konsultacjach zostałem z kancelariakpw.pl. Podpowiedzieli mi tak dużo wartościowych zasad postępowania, że praktycznie wszystko uratowałem, a rozwód wyszedł ostatecznie z winy żony. Kancelaria przyśpieszała i negocjowała, co tylko mogła. Takiego zaangażowania się nie spodziewałem. Etyka w tej kancelarii jeszcze istnieje i z tego powodu serdecznie polecam.

#46 Guest_klient od jaguara

Guest_klient od jaguara
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 18:47

NIE polecam radcy prawnego P. Marianny Adamczyk z łodzi . W sprawie cywilnejo odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej z oc sprawcy (gdzie sprawca już skazany w sprawie karnej 1 instanci) -więc sprawa uproszczona. Kobieta roztrzepana, kompletnie nieprzygotowana do spraw ,gubiąca przekazane jej dokumenty ,ciągle coś szukająca w torbie .na sprawie mówi tylko dzień dobry wysoki sądzie.i do widzenia.w terminie nie złożyła wniosku o odsetki w wyniku czego po 2 latach 0 -zero odsetek.sam prowadziłem konwersacje z biegłym motoryzacyjnym .- sprawę wygrałem sam .jedno co potrafi to wyciągać pieniądze tzw " NA RUCHY " Przed sprwą miła i sympatyczna mówiła mamy wygraną w garsci po sprawie jak sie upomniałem o oddanie pieniędzy zwyzywała mnie i naubliżała nie odbiera nawet tel -bo sobie jeszcze przytuliła moje pieniądze z firmy ubezpieczeniowej opłate od pozwu i za biegłego a.W życiu nie potraktowałbym tak i nie okradł człowieka który mnie zatrudnia i daje mi zarobić Nie ładnie Pani Marianno .

#47 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 669 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 00:10

Koszt zależy od rodzaju sprawy. Niejednokrotnie nie trzeba korzystać z porady w kancelarii, bo wiele przydatnych informacji dotyczących rozwodów oraz prawa karnego znajduje się na tej stronie adwokat-podgorski.pl . Adwokat Podgórski specjalizuje się bowiem w sprawach rodzinnych i karnych.

#48 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2017 - 14:40

Zależy czy adwokat ma być tani czy dobry, bo to nie zawsze idzie w parze. Ja uważam, że warto wybrać kancelarię adwokacką z doświadczeniem, oferującą skuteczną obsługę. Możecie zajrzeć na https://www.adwokat-tomanek.pl/ ,gdzie dostępna jest kancelaria adwokacka Gliwice, działająca na terenie śląska.

#49 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 22:04

Trochę się zmartwiłam jak pierwszy raz przeczytałam Wasze wpisy o wysokich opłatach w kancelariach, więc się skontaktowałam z kilkoma żeby zapytać ile będzie mnie kosztował rozwód - w większości odpowiadali wymijająco w stylu "to zależy od skomplikowania" albo podawali jakieś szerokie widełki. Koleżanka mi poleciła dwójkę prawników z kancelarii Liberte (www.doradztwo-liberte.pl), wystarczyło do nich napisać maila i od razu powiedzieli ile konkretnie będę musiała zapłacić. Napisali super pozew, zawsze odbierali telefony, kilka razy rozmawialiśmy przez Skype'a, a wzięli 700 zł. I jak potem sąd do mnie napisał to też mi pomogli, w ogóle nie chcieli słyszeć, że jakieś dodatkowe pieniądze chcę zapłacić. Generalnie wraca wiara w prawników.

#50 Guest_Cunka

Guest_Cunka
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 09:47

Im cięższa sprawa tym wszystko jest droższe bo bardziej skomplikowane. Adwokaci mają jakieś tam podstawowe stawki, ale też nie zawsze można się do nich odnieść. Ja np. nie dużo płaciłam u adwokata w Tczewie - Cejrowski w porównaniu z innymi. oczywiście cena to nie wszystko... wiele na jego korzyść świadczyło jego profesjonalne podejście do sprawy.

#51 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 14:28

Zgadzam się w pełni. Zawsze warto wybierać doświadczonego i wykwalifikowanego w danej dziedzinie adwokata. Dla przykładu kiedy zmagałem się ze swoim rozwodem w zeszłym roku, dopiero profesjonalne wsparcie od www.adwokatmorawska.pl przyniosło pożądany efekt i bez problemu sprawę wygrałem.

#52 Guest_Karolina.S

Guest_Karolina.S
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 23:13

Miałam niestety "przyjemność" przechodzić przez cały proces rozwodowy i  mogę powiedzieć, że nie było jej łatwo. W internecie znalazłam zachwalanych prawników specjalizujących się w rozwodach z GP kancelarii posiadających siedzibę przy ulicy Starowiślnej. Byłam bardzo zadowolona z pomocy Adwokat Karoliny Liszki, ponieważ sprawa rozwodowa zakończyła się po mojej myślii (mając na myśli podział majątku i opiekę nad dzieckiem wraz z alimentami). Mogę powiedzieć, że bez pomocy cięzko byłoby mi wywalczyć odpowiednie alimenty i całkowitą opiekę nad synkiem. Nie wiem jak w innych przypadkach, ale na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że Pani Adwokat Liszka popisała się całkowitą skutecznością.

#53 Guest_Cecylia

Guest_Cecylia
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 09:49

Według mnie ciężko jest pokazywać takie widełki, bo jakby nie patrzeć każda sprawa wymaga innego zaangażowania, jest inna i mniej lub bardziej zagmatwana. Ja już 2 razy korzystałam z pomocy kancelarii W. Szewczak z Warszawy i jestem naprawdę zadowolona - cenowo nie były to kwoty, które mnie by pogrążyły, a pomoc niezastąpiona. Widać, że pani Wioletta ma fach w rękach, a prawo zna jak samą siebie.

#54 Guest_M M

Guest_M M
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:09

Jle kosztuje adwokat do reprezentowania w sadzie w celu swiadczen pielegnacyjnych

#55 Guest_Michał34

Guest_Michał34
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 14:34

O Moja sprawę również prowadzili prawnicy z GP kancelarii a tak dokładnie, to Miłosława Strzelec-Gwóźdź. Sprawa była dość trudna, ponieważ ex żona domagała się wygórowanych alimentów oraz pozbawienia mnie praw do dziecka. Z pomocą adwokata z GP udało się tą sprawę wygrać i zamknąć ją na satysfakcjonujących mnie warunkach (najważniejsze że nie udało jej się pozbawić mnie praw do dziecka). Wydaje mi się, że bez tak mocnego wsparcia prawnego nie udałoby mi się wywalczyć pozytywnego zakończenia. Jeżeli ktoś ma trudny przypadek i potrzebuje dobrego prawnika, to warto poprosić o pomoc GP kancelarię!

#56 Guest_AdriannaK

Guest_AdriannaK
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 08:58

Zgodzę się z Cecylia, zwłaszcza, że korzystałyśmy z usług tej samej kancelarii W. Szewczak. kwoty są uzaleznione od rodzaju sprawy oraz od tego jak długo ona się może toczyć, ile to będzie trwać i jak wiele ośób jest zaangażowanych w sprawę. Dopiero prawnik jak pozna sprawe, Pani Wioletta przyjrzal sie jej w 100%, to wtedy moze okreslic cena takiej pomocy.

#57 Guest_isabel

Guest_isabel
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 18:16

Mam pytanie moja matka wyszla ponownie za maz i z tego malzenstwa jest moj brat ojczym chcial sie mnie z domu pozbyc dlatego wyjechalam za granice po kilkunastu latach matka obawiajac sie o mieszkanie mnie sila wymeldowala z mieszkania i notarialnie zapisala bratu zeby ojczyma dzieci nic nie dostaly teraz brat kupil wraz z zona (w tamtym roku sie ozenil)kawalerke matce zeby razem nie mieszkac i matka chciala mi ja zapisac bo on dostal duze na co on to jest nie twoje ty tylko mozesz tu mieszkac do smierci czy oni moga mnie wykluczyc calkowicie bo ja od 10 lat nie mam gdzie przyjechac chcialam dodac ze to duze mieszkanie oni zaczeli remontowac za pieniadze bo im prace zalatwilam za granica i ze matka otrzymywala rente z tytulu schizofremii.

#58 Guest_Nicu

Guest_Nicu
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 17:41

Jestem z Rumunii W 2017 roku kupiłem od polskiego sklepu internetowego grill, który nie pali. Kupiłam to z papierami, fakturą, wyciągiem bankowym itp. Wygląda na to, że baza jest firmą w Anglii. Kilka miesięcy po zakupie zdecydowałem się z niego skorzystać. Znalazłem jej lokalizację, kładąc ją na kuchence, gdzie miałam kaptur. Ten grill składa się z dwóch części. Górna część płyty ze stali nierdzewnej, w której gotowane są kawałki i dolna część arkusza. W dolnej części znajdują się dwie lokalizacje, w których dwa spirytus ze stali nierdzewnej napełnia się specjalnym żelem. Kiedy ja to ja to ja ja zapaliłem i ja zobaczyłem moją pracę domową. Kilka minut później, kiedy poszedłem zobaczyć grill, było w płomieniu, cały spód tablicy zapalał się, a płomienie dotarły do ​​mebli. Pospiesząc się ogniem domu, jak w płomieniach, wziąłem to obiema rękami i wyłożyłem na okno kuchni. W wyniku mojej akcji wybrałem stopień 2B na ok. 7% powierzchni skóry na brzuchu, klatce piersiowej i obu dłoniach. Po 15 dniach hospitalizacji w szpitalu ratunkowym Floreasca z plikiem medycznym chcę zacząć starać się zrekompensować, ponieważ uważam, że zasady bezpieczeństwa dotyczące budowy grilla nie są przestrzegane, ponieważ tablica jest rzeczywiście pomalowana farbą łatwopalny, palący się i płonący płomieniem. Teraz zdaję sobie sprawę, że gdzie kupiłem grille to tylko sklep, nie producent tego grilla. Pytanie 1: Czy muszę ich pozwać tutaj w Rumunii lub w Polsce? Pytanie 2: Jakiego prawnika zadzwonię? Pytanie 3: Ile kosztuje prawnik w Polsce w mojej sprawie? Dziękuję.

#59 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 13:51

Myślę że z czystym sumieniem mogę polecić adwokat Morawską, poprowadziła moją sprawę rozwodową, dzięki niej przeszłam przez to bez szwanku. cała ta sprawa była dla mnie bardzo ciężka, ale adwokat Morawska podeszła do mnie z empatią i pomogła. Później pomagała mi w sprawach spadkowych, bo jak to się mówi nieszczęścia chodzą parą i niestety musiałam zrzec się spadku.

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:37

a czy ktoś z was może słyszał coś o tej kancelarii adwokackiej: piotrbanczyk.pl/?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych