Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje adwokat?

108 odpowiedzi w tym temacie

#21 kamil_rr

kamil_rr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 14:43

Dobry adwokat?

najlepiej popytaj bliskich znajomych, rodzinę.. to może trochę kosztować, ale jak wygrasz sprawę to przecież tyle odszkodowania dostaniesz.. Chyba warto trochę zapłacić, jak efekt prawie pewny.

#22 Guest_olgaa

Guest_olgaa
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 16:41

usługi adwokata są różne w zależności od danej kancelarii, miasta w którym się dana kancelaria znajduje oraz od sprawy która adwokat porusza. Sprawdź sobie jakie opłaty pobierają w kancelarii adwokackiej w Płocku www.plock-adwokat.pl. Czytałam wiele pozytywnych opinii o adwokacie Kamilu Flatow z tej kancelarii.

#23 Guest_chuckers

Guest_chuckers
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 13:30

Pani Halina Kochowa, najlepsza od spraw rozwodowych z Poznania...

#24 Guest_Tamara

Guest_Tamara
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 12:48

Podane wyżej kwoty są kwotami minimalnymi, co oznacza że w prawdziwym życiu są niestety wyższe. Na rynku usług prawniczych i tak już od dawna obserwuje się spadek cen, a i w adwokatach można przebierać. Decydując się na sprawę rozwodową byłam przygotowana na koszt rzędu kilku tysięcy złotych wliczając w to wszystkie opłaty sądowe itp. a rozwód dostałam na piątej rozprawie. Prawnika udało mi się znaleźć na giełdzie porad prawnych dzięki temu że sami ogłaszają za ile będą w stanie rozwiązać problem.

#25 Guest_marcin44

Guest_marcin44
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:50

Na tę chwilę to dobrze oceniam współpracę z kancelarią Res Publica z Karmelickiej w Kraku. Jeszcze nie miałem z nimi jakiś problemów. Pomagają mi w prowadzeniu interesów od strony prawnej.

#26 Guest_arturs

Guest_arturs
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 22:43

Jak ktoś z Krakowa to polecam sieniawskiego, jestem do niego umówiony na przyszły tydzien i wybrałem go bo słyszałem od koleżanki z pracy, że nie "zdziera" i dobry jest

#27 Guest_ewfew

Guest_ewfew
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:03

nie uwazam, zeby uslugi prawnicze az tyle kosztowaly :) pamietam jak moja sprawa zajela sie kancelaria www.twojakancelaria.eu to nie zaplacilam az tyle:)

#28 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2015 - 12:53

Ja mam bardzo dobrego Adwokata w sprawach karnych, prowadzi mi już trzecią sprawę. Pierwsza kosztowała mnie 3000 zł każda kolejna 2000 zł. Bardzo duży plus że przy kolejnej sprawie to tak na prawdę adwokat mi nie wyznaczał jakiegoś tam terminu na zapłatę sprawa się ciągneła długo i miałem swobodnie czas na nazbieranie potrzebnej sumy.

#29 Guest_nggg

Guest_nggg
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 14:25

Okazało się, że mam do czynienia z problematycznym testamentem. Kancelaria swidnica-notariusz.pl poprowadził sprawę w taki sposób, abym zaoszczędziła na prawnikach. Udało mi się odstąpić od spadku i to po stosunkowo krótkim czasie. Ogrom wiedzy otrzymałam bezpłatnie. Warto się zgłosić według mnie najpierw do notariusza, a później ewentualnie do prawnika, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

#30 Guest_Bartłomiej

Guest_Bartłomiej
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 12:44

Cóż, tak naprawdę w wielu przypadkach ważny jest tak naprawdę przypadek oraz aktualna sprawa. Klient klientowi nie równy. Ważna jest też ilość porad oraz to, czy jedynie prawnik doradza czy także reprezentuje kogoś w sądzie. Dlatego zapraszamy do nas, gdyż u nas pomoc prawna jest profesjonalna, a jednocześnie niedroga: emediatorlegal.pl/

#31 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 15:36

W Warszawie godna polecenia jest Pani mec. Barbara Laskowska. Na pewno z nikogo nie zedrze. Złota kobieta.

#32 Guest_Inna

Guest_Inna
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:18

Bardzo fajne ceny mają w Tczewie. Kancelaria Cejrowskiego jest bardzo dobra, ich usługi są na najwyższym poziomie więc to sama przyjemność jest mieć dobrego adwokata za nie aż tak kolosalną kwotę.

#33 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 22:06

Polecam adwokat Jystyne Migas z Krakowa. Dobry adwokat, terminowy, uczciwy i w sprawie cen można sie porozumieć!

#34 Guest_olka

Guest_olka
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 09:41

wszyscy pieknie mowia o adwokatach lecz nie ma mowy o kasie jaka pobieraja za swoje uslugi,mieszkam w malym miasteczku blisko Katowic i przy mojej polskiej emeryturze ,cen za uslugi adwokackie nie jestem w stanie udzwignac.wystawione sa tu ceny za ich uslugi w sadzie,lecz gdzie ceny za uslugi w ich gabinecie,gdzie za pare minut rozmowy biora dantejskie sumy nie wystawiajac za nie zadnych pokwitowan.

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 14:52

wszyscy pieknie mowia o adwokatach lecz nie ma mowy o kasie jaka pobieraja za swoje uslugi,mieszkam w malym miasteczku blisko Katowic i przy mojej polskiej emeryturze ,cen za uslugi adwokackie nie jestem w stanie udzwignac.wystawione sa tu ceny za ich uslugi w sadzie,lecz gdzie ceny za uslugi w ich gabinecie,gdzie za pare minut rozmowy biora dantejskie sumy nie wystawiajac za nie zadnych pokwitowan.

Rozumiem, że gdybyś Ty została adwokatem, udzielałabyś w swoim gabinecie darmowych porad, prawda? To szybko kończ studia prawnicze, bo mam sprawę.

#36 Guest_stawka

Guest_stawka
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 23:25

powinna być stawka godzinowa. Trudniejsze sprawy będą wymagały dłuższej pracy/przygotowań a sprawy proste krócej i taniej. Klient, który przychodzi przychodząca do adwokata powinien wiedzieć ile zapłaci za usługę. Jedni zrobią to szybciej i lepiej i ich stawka będzie wyższa a początkujący będą chcieli być konkurencyjni i zaczną od niskiej stawki. Po przyjściu na pierwszą rozmowę można już stwierdzić jak szybko i sprawnie pracuje osoba i czy podana stawka nas zadowala. Klient nasz pan. Adwokat świadczy tak samo usługi jak fryzjer czy lekarz. Dobrze, że jest konkurencja i można wybrać specjalistę i nie słuchać przemądrzałych idiotów.

#37 Guest_Wioletta88

Guest_Wioletta88
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 00:30

Nie pamiętam ile płaciłam za pomoc adwokata, ale nie było to drogo, znajomi aż się dziwili że tak mało... Byłam u Cejrowskiego w Tczewie, nie dość że nie jest drogi to w dodatku bardzo skuteczny!

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 11:45

Nie pamiętam ile płaciłam za pomoc adwokata, ale nie było to drogo, znajomi aż się dziwili że tak mało... Byłam u Cejrowskiego w Tczewie, nie dość że nie jest drogi to w dodatku bardzo skuteczny!

Nie pamiętasz ile, ale wiesz, że nie było drogo? Dziwne. Jak już reklamujesz się adwokacie, to bądź tak uprzejmy i podaj nam swoją stawkę. Wstydzisz się, bo pewnie jednak jest drogo.

#39 Guest_nvg

Guest_nvg
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:54

Bardzo jestem zadowolony z obsługi prawników z firmy Invicuts. Miałem wiele problemów z długami, głównie to były kredyty bankowe i gdyby nie oni to byłoby krucho. Uniknąłem komornika i wielu innych nieprzyjemności. Mają taką usługę jak – antywindykacja, warto sobie na ich stronce doczytać na ten temat, podaję link – invictusprawnicy.pl.

#40 Guest_hasgarttt

Guest_hasgarttt
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:09

Od mniej więcej roku współpracuję na elastycznych zasadach z kancelarią Vis Legis z Olsztyna. Zoptymalizowali mi od podstaw proces założenia dość dużej spółki, dopasowali umowy pracowników, a także regulaminy, umowy z kontrahentami. Ogólnie mocno zabezpieczyli moje interesy, poznali dokładnie moją branżę i potrzeby. Konsultowałem się z wieloma kancelariami przed nawiązaniem partnerstwa, jednak oni najbardziej mnie przekonali, nawet ze względu na pierwsze wrażenie. Merytorycznie, skutecznie, terminowo. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych