Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komu przysługuje obrońca z urzędu?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672251 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 20:10

Komentarz do artykułu: Komu przysługuje obrońca z urzędu?

#2 Guest_sieglinde.kr. spr.rodz.zastepczych.

Guest_sieglinde.kr. spr.rodz.zastepczych.
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 20:10

Udokumentoalam, i po roku toczacej sie juz sprawy, broniac Dobra dzieci i mojej osoby, bronilam sama,ufalam rok czasu bezgranicznie SADOWI ,opierajac sie na zasadzie PRAWDY,w miedzy czasie mialam sprawe z Policja o Ndurzcie Kompentencji ze strony Policjanta w moim Domu zdarzenie z 11.VII.2009 r.(inter.na Aninomowy telef.)odwolalam sie do SADu ,Rodzinnego ale bez odezwu, wnioslam oskarrzenie do Prokuratury a zarazem do sacu Cywilnego, zostalam calkowicie UNIEWINNIONA od ZARZUTOW, czyli czynu nie bylo. Orzeczenie z Uzasadnieniem donioslam zaraz do Sadu Rodz,dla Niel. od tego zalerzal powrot moich wnuczat(niebiologicznych) do domu gdzie na czas sprawy umieszczono w Osr.Opi.Wych.Inter.kr.rajska,10.Dzieci powinny zaraz powrucic do domku. SEDZIA mowila ze to wyjasni czy to byl jednorazowy INCYDENT, (dotyczylo to oporu,walki z Policjantem ), widzialm ogromne zaskoczenie P.Sedziny ? niezdawalam sobie sprawy co mnie bedzie czekalo w zwiasku z mym UNIEWINNIENIEM,. 220 stopni zwrotu co do mej osoby, nadal tego nie rozumialam ,Dlaczego ?? ktos mi podpowiedzial abym weszla do AKT SAdowych, no i weszlam, wstrzas TOTALNY, pobierznie przejzalam ale jednoczesnie zapisalam strony ,ktore mnie zaintrygowaly, prosilam o skopiowanie za oplata,dopiero w domu je analizowalam, jedno zrozumialam ze dalej sama nie poradze sobie , tak ta sprawa zostala ZAGMATWANA,(dzis wiem ze celowo )napisalam o OBRONCE z URZEDU,7.krotnie prosilam bez skutku,Uzasadniano ze tylko dla biednych,Ubogich w Drodze Wyjatku,ze moze a nie musi ze lepiej obronie niz Adwokat bo jestem zorientowana w prawie i temacie, zdenerwowalo mnie to okrutnie ,bylam bardzo uparta , cos w czasie tej mej upartosci ZROZUMIALAM, majac Adwokata chocby z Urzedu( na prywatnego nie bylam przygotowana Finansowo a zadlurzyc sie nie moglam) dano mi Obronce z Urzedu ale po BOLESNYM wolaniu o RATUNEK POMOC piszac VOTUM NIEUFNOSCI do Polskiego Sadu o USUNIECIE Nazwiskiem Imiennie P.Sedziny, ktora prowadzila moja sprawe, uzasadniajac ARGUMENTAMI to byl juz mocniejszy moj sprzeciw a tu juz byl potrzebny Obronca, az za 7 razem , troche odetchnelam, ale nie na dlugo, mimo silnej woli Obroncy, P.Sedzine nie USUNIETO, widac mocno siedzi na stolku ma SILNE POPARCIE ???a stracic posadke ,PRESTIZ w tych czasach to isc na Rzadowy GARNUSZEK(jesli nie ma majatku) ???no i zakaz wyk.Zawodu ??? ale coz PANSTWO w PANSTWIE wszystko moze, niebede rozwijac dalej tematu bo nie takie jest pytanie, pytanie o Obrobce ?? pytam: czy P.Sedzia miala Prawo az 7 razy oddalic moj Wniosek,Prozbe o Obronce, gdy ja spalnialam wszystkie KRYTERIA co do przydzielenia mi Obroncy ???? i drugie pyt: czy miala PRAWO tak uzasadnic, o ODMOWIE,ODDALENIU mego wniosku jak przytoczylam : ze jestem madrzejsza itd..... Sedzina nadal prowadzi moja sprawe w Sadzie Niel do Rodz. Zast.nadal te ciagle OSOBY w skladzie Sad Rejonowy oraz te same Sklady w Sadzie Okregowym ODWOLAWCZYM oraz APELACYJNYM, jestem psychicznie,moralnie,zdrowotnie na mocy POLSKIEGO SADU SPRAWIEDLIWOSCI dla Nieletnich WYKONCZONA nie mowiac o WYPALENIU jako Czlowiek, zastanawiam sie jak dalej ZYC,jak sie pozbierac,.Dziekuje za Uwage i moze KTOS da mi na te DWA pytania SENSOWNA ODP... a kogo nieznudzil moj kom.i Prozba, odsylam do Gazety DZ.Polski sobota 12,09.2009.r.rodzinny pejzaz. pt.Dla dobra dzieci redaktor.ELZBIETA BOREK i druga str.Policja dla dobra dziecka. Elzbieta Borek redakcja@dziennik.krakow.pl. byl tez reportaz w tvn-24,09.2009r. Instytucjom zwiazanych z ta Sprawa nie bardzo na reke ze to naglosnilam i tu tez mialam i nadal mam trudnosci z nastepnym NAGLOSNIENIEM , jeszcze raz chce poderwac te sprawe poprzes MEDIA ,nie szukam rozglosu ale SPRAWIEDLIWOSCI, tej Prawdziwej a nie ZAKLAMANEJ nie zawsze musi WIATR biednenu e Oczy WIAC.

#3 Guest_Alan

Guest_Alan
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2020 - 14:31

Witam powinna pani napisać do ministra sprawiedliwości i przedstawić sprawę iż Sąd jest stronniczy i dąży do skazania nie biorąc pod uwagę pani obrony choć istnieje domniemanie niewinności.

#4 Guest_ANDERS

Guest_ANDERS
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2020 - 14:35

Można spróbować też napisać do Sądu Najwyższego o sprawie bo ewidentnie to co czytam jest szyte grubymi nićmi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych