Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy można dokonać ekshumacji?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670969 postów

Napisano 21 maj 2012 - 17:53

Komentarz do artykułu: Kiedy można dokonać ekshumacji?

#2 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 17:53

Mam sprawę 28grudnia 2009 zmarla mi matka chcialabym sie dowiedziec na co zmarła czy moge wystapić o ekshumację nie wierzę za grosz ojczymowi ze sie nie przyczynił się do jej śmierci podobno miała wtedy kłopoty z oddychaniem zatrzymanie pracy serca z relacji wynikało że w momencie śmierci miala wysoki poziom cukru jak mogę to prseprowadzić gdzie napisac mieszkam w Poznaniu

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:51

jak pobrac dna od zmarlego

#4 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 00:32

jak pobrac dna od zmarlego

Nie podałeś żadnych informacji. Próbkę pobiera się zależnie od stanu zwłok, oczywiście po wcześniejszej ekshumacji.

#5 Guest_zofia

Guest_zofia
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 23:00

ZCK w Krakowie odmawia wykonania ekshumacji zwłok mojej teściowej,która zmarła 20lat temu. Jako powód odmowy podają ,,zbyt wysoki poziom wód gruntowych" Jednocześnie od 3 lat  na tymże cmentarzu komunalnym wprowadzono zakaz pochówku w trumnach, a jedynie w  urnach po wcześniejszej kremacji. Mój teść nie chciał być spopielony i w związku z tym nabyliśmy grobowiec na innym cmentarzu.Liczyliśmy na to , że szczątki zmarłej 20lat teu matki spoczną w jednym grobowcu z ojcem.  I co teraz.?  Z powodu braku melioracji cmentarza Rodzice muszą spoczywać na dwóch różnych cmentarzach? Pomóżcie Państwo co robić? W jaki sposób można zmusić Sanepid i ZCK na wydanie  zgody na ekshumację?

#6 Guest_Gostek

Guest_Gostek
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 21:49

Ja znam takiego co ekshumował na własna reke i trumne przeniósł na inny cmentarz . od pochówku mineło 23 lata dodam ze była to trumna z noworodkiem. Zastanawia mnie czy bylo to tak naptawde legalne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych