Skocz do zawartości

Zdjęcie

Terminy w postępowaniu cywilnym

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672458 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:27

Komentarz do artykułu: Terminy w postępowaniu cywilnym

#2 Guest_KGrażyna

Guest_KGrażyna
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:27

cały czas nie mogę trafić dokładnie czy w terminach,w sprawach cywilnych wlicza się też soboty i święta,czy ten termin zależy od ustalenia przez sąd?

#3 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 11:40

Proszę nie powielać tych samych wypowiedzi w różnych częściach forum :)

#4 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 17:44

skasujcie tan artek bo to jakas szmiara o dziadostwo!

#5 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 13:05

Ile czasu ma sąd na przesłanie odpisu postanowienia o nabyciu spadku. Wniosek złożyłam i opłaciłam zaraz po rozprawie. Minęły 2 miesiące i nie otrzymałam odpisu a BOI twierdzi że nie ma rozporządzenia jak wysyłać odpisy w sprawach spadkowych.

#6 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 13:05

Ile czasu ma sąd na przesłanie odpisu postanowienia o nabyciu spadku. Wniosek złożyłam i opłaciłam zaraz po rozprawie. Minęły 2 miesiące i nie otrzymałam odpisu a BOI twierdzi że nie ma rozporządzenia jak wysyłać odpisy w sprawach spadkowych.

#7 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 13:06

#8 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

#9 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych