Skocz do zawartości

Zdjęcie

Procedura ekstradycyjna w UK

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672379 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:37

Komentarz do artykułu: Procedura ekstradycyjna w UK

#2 Guest_Mirka_67

Guest_Mirka_67
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:37

Profesjonalnie napisany tekst. Bardzo rzetelne informacje. Pozdrawiam

#3 Guest_pawcio

Guest_pawcio
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 22:08

Z tego co wiem /XII 2012/ istnieje bardzo silne odium odnosnie polskich sędziów pisamków i anglicy chcą sie wycofać z tzw.European Arrest Warrant z powodu tychże bzdurnych i malostkowych wniosków

#4 Guest_joanna1579

Guest_joanna1579
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 12:34

witam zostalam zatrzymana ENA za niesplacony kredyt na kwote 1246złi jakies grosze.mam zamienone splaty na 1rok pozbawienia wolnosci moje zadluzenie wobec banku lukas s a przejol kruk S A we wroclawiu ustalilam z krukiem S A dobrowolne splacanie rat co mam zrobic aby wycofac ENA i wycofac ten rok pozbawienia wolnosci
prosze o pomoc moj email joanna150579@gmail.com

#5 Guest_Dioda

Guest_Dioda
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 00:32

Mialem do odsiadki w Pl 2lata zostalem zatrzymany w UK ENA po czterech miesiacach przewiezli mnie do Polski .Tam tez odsiedzialem 20m-cy,wyszedlem na przepustke z ktorej nie wrocilem do zakladu karnego.Z wyroku zostalo mi cztery miesiace.po niewstawieniu sie wrocilem do UK.Mam pytanie czy ponownie moze byc w tej samej sprawie wystawiony ENA.Kiedy czekalem na ekstradycje nie zgadzalem sie na nia,moj adwokat wnosil wniosek o "nierozlake w rodzinie "przez odsiadke w polsce stracilem kobiete i calkowity kontakt z dzieckiem.Teraz kiedy jestem juz w UK po raz kolejny mam juz nowa rodzine,mam rowniez dobra prace na kontrakcie nie chce tego stracic po raz kolejny.Prosze o pomoc i porade co mam zrobic podaje emaila:karineczka1980@wp.pl

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 18:54

witam mial ktos kiedys problem z wjechaniem do uk po extradycji???ja mielame teraz nie moge wjechac jak to jest

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 14:24

Witam,mieszkam w Anglii i 2 lata temu przeszlam proces ekstradycyjny ,ktory zakonczyl sie dla mnie mozliwoscia pozostania w Anglii.Teraz musze wyrobic paszport i niewiem czy ten wyrok chroni mnie rowniez na ternie polskiej ambasady gdzie bede ten wniosek skladac?

#8 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Witam,mieszkam w Anglii i 2 lata temu przeszlam proces ekstradycyjny ,ktory zakonczyl sie dla mnie mozliwoscia pozostania w Anglii.Teraz musze wyrobic paszport i niewiem czy ten wyrok chroni mnie rowniez na ternie polskiej ambasady gdzie bede ten wniosek skladac?

#9 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy