Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zapisać dziecko do przedszkola?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670913 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 14:06

Komentarz do artykułu: Jak zapisać dziecko do przedszkola?

#2 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 14:06

A dziś ruszają zapisy do przedszkoli w Warszawie. Ja już wypełniłam formularz i mam nadzieję, że będzie ok.

#3 Guest_Gwiazda

Guest_Gwiazda
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 16:00

A jak zapisać dziecko do przedszkola jak nie mam dziecka? Tzn. nie mam w Warszawie, czy mogę zapisac dziecko sama czy muszę pojechac z dzieckiem, a co gorsza - ojcem dziecka?

#4 Guest_Gwiazda

Guest_Gwiazda
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 16:13

No i bądź mądry
http://www.tvnwarsza...iowa,38256.html

#5 Guest_Bidon

Guest_Bidon
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:28

Co mam zrobić? Żona dostała pracę, mamy kredyt do dziadków za daleko jest połowa roku dziecko ma 3 lata... Nie dziwię się że przyrost naturalny leci na łeb...

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 20:36

Co za pojebany kraj

#7 Guest_anton

Guest_anton
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 11:22

Moje dzieci (zarówno syn i córka) poszli do przedszkola w wieku 3 lat. Do tego czasu sam się nimi zajmowałem, a żona pracowała. Kiedy zaczęło być krucho z pieniędzmi to nie mieliśmy wyboru i musiałem tylko zaczekać aż syn też będzie mógł iść do przedszkola i wróciłem do prowadzenia swojej firmy. Przedszkole, a dokładniej Akademia Rozwoju Malucha to dla mnie duże odciążenie, bo jednak po tych 4 latach łączenie miło wrócić do swoich codziennych zawodowych obowiązków :)

#8 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 07:34

Jakie płacicie czesne w tej Akademii Rozwoju Malucha?

#9 Guest_anton

Guest_anton
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:43

Czesne za przedszkole w ARM jest różne w zależności od ilości godzin, które dziecko tam spędzi. Ceny wyglądają tak: Wariant A (5 godz.) - 850zł Wariant B (8 godz.) - 950zł Wariant C (11 godz.) - 1050zł Do tego całodzienne wyżywienie -12zł

#10 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:47

Teraz wcale nie jest to takie latwe... A majac dziecko z autyzmem lub zespolem aspergera to juz wgl. Polecicie jakies specjalne placowki dla takich dzieci? Juz kupilam pare ksiazek http://livro.pl/blog...espol-aspergera i przygotowuje sie do tego tematu

#11 JakubWysocki

JakubWysocki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:18

My z żoną przymierzamy się właśnie do wyboru przedszkola. Wydaje nam się, że córka jest już na to gotowa, dobrze radzi sobie wśród równieśników, ma też dobre maniery, które wpajamy jej już od dłuższego czasu. Niestety z tego, co widzę, to zapisanie jej do przedszkola nie będzie wcale tak łatwe, jak nam się wydawało :/ Jeśli nam się nie uda, będzie ogromny problem ze znalezieniem opieki na ten czas, jak będziemy w pracy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych