Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak udowodnić winę przy rozwodzie?

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gengar

Gengar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:34

Ogólnie najlepiej iść z tą sprawą do adwokata rodzinnego który ma takie specjalizacje i prowadzi sprawy rodzinne ja chodzę do http://www.adwokat-rodzinny.com/ jeśli chodzi o rozwody czy tego typu sprawy o uzyskanie praw do dzieci to bardzo dobrze. Dlatego warto mieć takiego adwokata.

#22 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 24 październik 2017 - 08:22

W wielu przypadkach pomoc znającego się na rzeczy adwokata może okazać się rzeczywiście niezastąpiona. Ja zawsze wolałem z dala trzymać się od sądów, ale z różnych powodów musiałem rozwieść się z żoną. Sprawę prowadził w moim przypadku prawnik Michał Mindykowski z Gdańska. Dzięki jego zaangażowaniu w sprawę udało mi się wygrać z orzeczeniem o winie żony i dzięki temu nie muszę płacić alimentów. Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, ale i tak dość mam takich problemów na chwilę obecną.

"I understand. You found paradise in America, you had a good trade, you made a good living."

#23 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 21:55

No właśnie, podstawa to dobry adwokat. A ile u Ciebie trwała sprawa z orzekaniem o winie? Bo ja chce wystąpić z pozwem o rozwód z winy męża, z tym,że różnie mówią, że to nawet może trwać trzy lata i więcej. Na razie szukam adwokata - czytałam że mecenas Budrewicz jest bardzo skuteczny w sprawach rozwodowych. Szukam własnie takiego prawnika, który pomoże mi to wszystko jakoś w miarę bezboleśnie przejść.

#24 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 21:41

W tego typu przypadkach wskazana może być pomoc detektywa https://detektyw.com...-dziecmi/którypomoże zebrać stosowne dowody, w celu późniejszego przedstawienia ich przed sądem, co z kolei doprowadzi do ograniczenia lub nawet pozbawienia władzy rodzicielskiej u „złego rodzica”. Detektywi mają doświadczenie w tego typu przypadkach, dlatego warto skorzystać z ich pomocy, a nie polegać tylko na sobie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych